MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Nowi funkcjonariusze Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu złożyli ślubowanie [ZDJĘCIA]

Norbert Ziętal
Norbert Ziętal
Ślubowanie nowych funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.
Ślubowanie nowych funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. KAS
W siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu odbyło się ślubowanie 31 funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej, rozpoczynających służbę w strukturach podkarpackiej KAS. W uroczystej zbiórce wzięła udział kadra kierownicza, na czele z Dyrektorem Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie nadkom. Krzysztofem Basakiem.

Wśród ślubujących 31 funkcjonariuszy jest 18 kobiet i 13 mężczyzn. Trafią oni do służby m.in. w drogowych przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu oraz kolejowym przejściu granicznym Przemyśl-Medyka.

- Nowo przyjęci funkcjonariusze mają za sobą wieloetapowy proces rekrutacji, na który składały się m.in.: testy wiedzy, sprawności i kompetencji, rozmowa kwalifikacyjna oraz badanie zdolności psychicznej i fizycznej do pełnienia służby - informuje podkom. Edyta Chabowska, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Wraz ze wstąpieniem w szeregi podkarpackiej KAS, rozpoczynają dwuletni okres służby przygotowawczej. To czas intensywnej nauki i praktycznego przygotowania do wykonywania obowiązków służbowych pod okiem doświadczonych funkcjonariuszy- opiekunów.

W strukturach Krajowej Administracji Skarbowej na Podkarpaciu pełni służbę ponad 1,3 tys. funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej.

„Świadomy podejmowanych obowiązków funkcjonariusza Służby Celno- Skarbowej ślubuję wiernie służyć Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i obowiązującego porządku prawnego, rzetelnie wykonywać powierzone mi zadania oraz strzec dobrego imienia służby, honoru i godności funkcjonariusza, a także przestrzegać zasad etyki zawodowej" – ślubowali nowo przyjęci funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w asyście pocztu sztandarowego Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szokująca oferta pracy. Warunkiem uczestnictwo w saunie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Nowi funkcjonariusze Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu złożyli ślubowanie [ZDJĘCIA] - Nowiny

Wróć na rzeszow.naszemiasto.pl Nasze Miasto