MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Zbliża się "Manufaktura Przedsiębiorczości” w Centrum Innowacji Miejskich - Urban Lab w Rzeszowie. Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Patrycja Reszko
Patrycja Reszko
Zaproszenie na ,Manufakturę Przedsiębiorczości” w Urban Lab Rzeszów
Zaproszenie na ,Manufakturę Przedsiębiorczości” w Urban Lab Rzeszów Urban Lab Rzeszów
W imieniu organizatorów zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie pod hasłem ,,Manufaktura Przedsiębiorczości”, które odbędzie się 13 czerwca 2024 roku o godzinie 16:00 w Centrum Innowacji Miejskich - Urban Lab. To spotkanie jest doskonałą okazją do nawiązania cennych kontaktów, wymiany doświadczeń oraz inspirowania się wzajemnie do działania.

Kiedy i gdzie?

Organizatorem wydarzenia pod hasłem ,,Manufaktura Przedsiębiorczości”, które odbędzie się 13 czerwca 2024 roku o godzinie 16:00 w Centrum Innowacji Miejskich - Urban Lab w Rzeszowie. jest Studenckie Forum Business Centre Club Rzeszów. Partnerem wydarzenia jest Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab Rzeszów.

Spotkanie jest doskonałą okazją do nawiązania cennych kontaktów, wymiany doświadczeń oraz inspirowania się wzajemnie do działania. Jego organizatorem jest Studenckie Forum Business Centre Club Rzeszów. Partnerem wydarzenia jest Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab Rzeszów.

Program wydarzenia

Program wydarzenia obejmuje trzy panele dyskusyjne:

  • Młodzi Innowatorzy – Wizje i Działania

Panel poświęcony młodym ludziom, którzy aktywnie działają na rzecz naszego miasta. Poruszymy kwestie innowacji, projektów społecznych oraz inicjatyw, które zmieniają nasze otoczenie. Przykładowe pytania: Jakie projekty młodzieżowe są obecnie realizowane? Jakie wsparcie jest potrzebne młodym innowatorom?

Goście m.in. Rada Młodzieży Rzeszowa, Przewodniczący Samorządu Uniwersytetu Rzeszowskiego

  • Od słów do działań: Miasto dla młodzieży

W trakcie tego panelu przedstawiciele władz lokalnych omówią, jak miasto wspiera młodzież oraz jakie kroki podejmuje, aby stworzyć dla niej lepsze warunki do rozwoju.

Gośćmi panelu będą m.in. Przewodniczący Rady Miasta, Pan Waldemar Szumny, Wiceprzewodniczący, Pan Jacek Strojny, Pan Mirosław Kwaśniak.

  • Synergia Biznesu – Strategie i Korzyści

Trzeci panel poświęcony będzie działaniom startupowym i biznesowym m.in. projekty organizowane przez RARR oraz Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab (C4TALENT – Tworzenie lepszego środowiska dla startupów i firm, aby przyciągnąć i zatrzymać talenty)

Gośćmi ww. panelu będą m.in. Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej - Pan Krzysztof Mosiężny, przedstawiciele projektów organizowanych przez RARR oraz CIM, przedstawiciel loży BCC.

Dla kogo jest to wydarzenie?

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w rozwoju lokalnej społeczności: młodzieży, przedsiębiorców, przedstawicieli władz lokalnych oraz osób zaangażowanych społecznie. To idealna okazja dla tych, którzy pragną inspirować i być inspirowanymi, nawiązać nowe kontakty i wspólnie tworzyć lepszą przyszłość.

Rejestracji uczestników można dokonać pod tym linkiem. Szczegóły: można znależć na tej stronie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na rzeszow.naszemiasto.pl Nasze Miasto