MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Kolejna Galeria Bezdomna w Nierzeczywistej zaprasza fotografów amatorów i profesjonalistów do prezentacji swoich fotografii!

Patrycja Reszko
Patrycja Reszko
Zaproszenie do udziału w Galerii Bezdomnej w Nierzeczywistej
Zaproszenie do udziału w Galerii Bezdomnej w Nierzeczywistej RSF Rzeszów
Jeśli fotografujesz i chciałbyś pokazać swoją twórczość innym, przynieś swoje prace na papierze i się pokaż. Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza każdego, nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem. Przyjdź i pokaż, co robisz. Zasady są proste, sam musisz wybrać zdjęcia, które chcesz pokazać, zrobić odbitki lub wydruki i zawiesić je w galerii.

Co to jest Galeria Bezdomna w Nierzeczywistej?

Galeria Bezdomna w Nierzeczywistej to wystawa, podczas której może zaprezentować się każdy chętny, który w umówionym terminie przyjdzie i powiesi swoje zdjęcia na przygotowanej powierzchni.

“Bezdomność galerii” podlega na tym, że nie ma ona swojego “stałego miejsca pobytu”, lecz na zasadzie flashmobu pojawia się w różnych przestrzeniach, w całym kraju. Tym razem, po raz kolejny, przestrzeń Galerii Nierzeczywistej zostanie zaaranżowana i przygotowana w taki sposób, by każdy uczestnik bezdomnej mógł w prosty sposób zaprezentować swoje fotografie.

Można będzie używać pinezek, taśmy klejącej, sznurka, klipsów – na ścianach przygotowane będą tektury, na których będzie można kleić prace. Tematyka, dobór i forma zdjęć leży po stronie uczestnika.

Jeśli fotografujesz i chciałbyś pokazać swoją twórczość innym, przynieś swoje prace na papierze i się pokaż. Nie pozwól na siebie czekać – zaprezentuj swój talent szerokiej publiczności! - czytamy na stronie internetowej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Gdzie i kiedy można zaprezentować swoje prace?

Jeśli fotografujesz i chciałbyś pokazać swoją twórczość innym, przynieś swoje prace na papierze do Galerii Nierzeczywistej RSF,przy ul. J. Matejki 10, w Rzeszowie i zawieś je. Galeria zaprasza każdego, nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem. Razem tworzymy ekspozycję.

Zasady są proste, sam musisz wybrać zdjęcia które chcesz pokazać, zrobić odbitki lub wydruki i zawiesić je w galerii. Użyj taśmy klejącej, sznurka i innych sposobów, które nie zrujnują pomieszczenia.

  • Miejsce: Galeria Nierzeczywista RSF, ul. J. Matejki 10, Rzeszów
  • Wieszanie wystawy: sobota, 22 czerwca 2024 r, godz. 11:00 – 15:00
  • Wernisaż wystawy: sobota 22 czerwca.2024 r, godz. 17:00
  • Czas trwania wystawy: do 3 czerwca 2024 r.

Udział w wystawie jest bezpłatny!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Lady Pank: rocznica debiutanckiej płyty

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na rzeszow.naszemiasto.pl Nasze Miasto