MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka 14.04.2024 z całego tygodnia w Rzeszowie. Bądź na bieżąco z wydarzeniami

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Rzeszowa, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu leskiego w 2024 roku. Jak głosowano w Twoim powiecie?”?

Przegląd tygodnia: Rzeszów, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu leskiego w 2024 roku. Jak głosowano w Twoim powiecie?

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalne wyniki wyborów samorządowych do rady powiatu leskiego. Kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4? Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy w twoim regionie. Poznaj wyniki głosowania w wyborach samorządowych.

📢 Wyniki głosowania do rady powiatu rzeszowskiego w wyborach samorządowych 2024. Sprawdź, jak rozłożyły się głosy w Twoim powiecie

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalne wyniki wyborów samorządowych do rady powiatu rzeszowskiego. Kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8? Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy w twoim regionie. Poznaj wyniki głosowania w wyborach samorządowych.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na prezydenta w Rzeszowie

Kto objął fotel prezydenta Rzeszowa, a kto zdobył mandat radnego miasta w wyborach samorządowych 2024? Jak zagłosowali mieszkańcy? Czekamy na oficjalne wyniki PKW. Gdy tylko będą dostępne, podzielimy się nimi z Wami w tym artykule. Zapisz sobie link, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Rzeszów: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Rzeszowie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Solina

Kto objął fotel wójta gm. Solina, a kto zdobył mandat radnego gminy w wyborach samorządowych 2024? Jak zagłosowali mieszkańcy? Czekamy na oficjalne wyniki PKW. Gdy tylko będą dostępne, podzielimy się nimi z Wami w tym artykule. Zapisz sobie link, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Baligród

Wybory samorządowe 2024 zakończyły się. Polacy, którzy zdecydowali się wziąć w nich udział, oddali już swoje głosy, a lokale wyborcze zostały zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne wyniki, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Jak zagłosowali wyborcy i kto obejmie fotel wójta gm. Baligród oraz zostanie radnym gminy? Już wkrótce opublikujemy szczegółowe informacje.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Tyczyn

Kto objął fotel burmistrza gm. Tyczyn, a kto zdobył mandat radnego miasta w wyborach samorządowych 2024? Jak zagłosowali mieszkańcy? Czekamy na oficjalne wyniki PKW. Gdy tylko będą dostępne, podzielimy się nimi z Wami w tym artykule. Zapisz sobie link, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Krasne

Głosowanie w wyborach samorządowych 2024 zakończyło się. Wszystkie lokale wyborcze w Polsce są już zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne dane dotyczące wyników głosowania na wójta gm. Krasne oraz do rady gminy, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Kiedy tylko będą dostępne, opublikujemy je w tym artykule.

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Głogów Małopolski w wyborach samorządowych 2024

Głosowanie w wyborach samorządowych 2024 zakończyło się. Wszystkie lokale wyborcze w Polsce są już zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne dane dotyczące wyników głosowania na burmistrza gm. Głogów Małopolski oraz do rady miasta, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Kiedy tylko będą dostępne, opublikujemy je w tym artykule.

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w Dynowie w wyborach samorządowych 2024

Zakończyło się głosowanie w wyborach samorządowych 2024. Z niecierpliwością czekamy na wyniki głosowania na burmistrza Dynowa oraz do rady miasta. Na które osoby postawili mieszkańcy w obecnej kadencji i kto zdobył najwięcej głosów? Kiedy tylko PKW ogłosi oficjalne wyniki, zamieścimy je w tym artykule.

📢 Sprawdź wyniki wyborów 2024 do sejmiku województwa podkarpackiego z okręgu nr 1. Jak rozkładały się głosy w twoim regionie?

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, jak wygląda skład sejmiku województwa podkarpackiego. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy okręgu nr 1 i kto zdobył mandaty. Poniżej prezentujemy rezultaty głosowania.

📢 Unikatowa biżuteria, fascynujące minerały, kamienie szlachetne i skamieniałości. Trwa Międzynarodowa Wystawa i Giełda Biżuterii i Minerałów

W hali Podpromie przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie trwa Międzynarodowa Wystawa i Giełda Biżuterii i Minerałów, na której prezentowane są fascynujące minerały z całego świata, skamieniałości sprzed milionów lat, meteoryty, kamienie szlachetne, niepowtarzalne wyroby jubilerskie, kolczyki, bransolety, pierścionki, naszyjniki, korale oraz półprodukty do tworzenia biżuterii. Zobacz, co można tam kupić. Wystawa czynna będzie również w niedzielę, w godzinach 10-18.

📢 Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie: Odkryj regionalne smaki i lokalne rękodzieło

Podkarpacki Bazarek, który odbył się w sobotę, 13 kwietnia, w Parku Papieskim w Rzeszowie, przyciągnął miłośników regionalnych produktów i pięknych rękodzieł. Sprawdź, co można było znaleźć na tym wyjątkowym targowisku.

📢 Marsz kibiców Resovii Rzeszów - Podążajmy razem do Stadionu Miejskiego [ZDJĘCIA]

Rzeszów stał się areną pasjonującego marszu kibiców Resovii, którzy zgromadzili się na miejscowym rynku, by wspólnie udać się na Stadion Miejski na spotkanie z lokalnym rywalem, Stalą Rzeszów.

📢 Emocje na trybunach: Stal Rzeszów triumfuje nad Resovią w meczu derbowym [ZDJĘCIA]

W piątkowy wieczór, Hetmańska stała się areną lokalnej rywalizacji, gdzie Stal Rzeszów zdobyła przewagę nad Resovią, pokonując ją 2:0. Zajrzyjmy na trybuny i przeżyjmy jeszcze raz te emocje.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Olszanica

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez PKW. Już wiadomo, ile głosów uzyskali kandydaci na wójta gm. Olszanica i kto z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zasiądzie w radzie gminy. Poniżej publikujemy szczegółowe rezultaty głosowania. Sprawdź, jakie poparcie uzyskali startujący w wyborach.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Lesko

Wiemy, jaki jest rezultat głosowania na burmistrza gm. Lesko oraz kto zasiądzie w radzie miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje. Zobacz, ile głosów uzyskali kandydaci z poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Cisna

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 są już znane. PKW opublikowała ostateczne dane z liczenia głosów. Wiemy, jakie wyniki uzyskali kandydaci na wójta gm. Cisna, a także kto będzie sprawował mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Trzebownisko w wyborach 2024

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 są już znane. PKW opublikowała ostateczne dane z liczenia głosów. Wiemy, jakie wyniki uzyskali kandydaci na wójta gm. Trzebownisko, a także kto będzie sprawował mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Świlcza w wyborach 2024

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na wójta gm. Świlcza i kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Sokołów Małopolski w wyborach samorządowych 2024

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych. Już wiadomo, kto uzyskał najlepszy wynik. Sprawdź, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 otrzymali mandat radnego miasta oraz jak prezentują się wyniki głosowania na burmistrza gm. Sokołów Małopolski. Poniżej publikujemy oficjalne rezultaty.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na rzeszow.naszemiasto.pl Nasze Miasto