Liga Mistrzów: Resovia wygrała w Paryżu!

Asseco Resovia Rzeszów z kompletem zwycięstw w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Debiutujący w rozgrywkach wicemistrzowie Polski pokonali w stolicy Francji Paris Volley 3:1.

Rzeszowianie rozpoczęli mecz od seta przegranego po grze na przewagi 24:26, choć mieli piłkę setową. Kolejne odsłony spotkania były bardziej udane - najpierw wygrali 25:21, a następnie 25:20. Także w czwartym secie goście okazali się lepsi, pokonując rywali 25:21.

Po dwóch kolejkach Ligi Mistrzów Asseco Resovia ma na koncie dwa zwycięstwa. Przed tygodniem wicemistrzowie Polski wygrali 3:2 we własnej hali ze słoweńskim ACH Volley Bled. Kolejny mecz rozegrają za tydzień w Stambule z Sehirem Belediyesi.