Wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Kto wygrał wybory do Sejmu z okręgu nr 23 i Senatu z okręgu nr 56

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Karol Rycio
Wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 23, a kto do Senatu z okręgu nr 56. W okręgach tych, uprawnione do głosowania były osoby, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: łańcucki, rzeszowski oraz miasta na prawach powiatu: Rzeszów. Czy na listach przyszłych posłów i senatorów są kandydatki i kandydaci, na których głosowałeś? Porównaj wyniki wyborów do Parlamentu 2019 ze swoimi oczekiwaniami. Kto juz niebawem będzie reprezentował mieszkańców Rzeszowa w Sejmie i Senacie? Przekonaj się.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 23

Granice tego okręgu to część województwa podkarpackiego obejmująca obszary powiatów:

  • dębicki,
  • kolbuszowski,
  • leżajski,
  • łańcucki,
  • mielecki,
  • niżański,
  • ropczycko-sędziszowski,
  • rzeszowski,
  • stalowowolski,
  • strzyżowski,
  • tarnobrzeski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Rzeszów,
  • Tarnobrzeg.

Wyniki wyborów do Parlamentu są już oficjalnie znane. Podajemy je poniżej. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 23. Kto będzie cię reprezentował w Parlamencie?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Tyszka Stanisław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 086
  • Procent głosów oddanych na listę: 37,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,9%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: wykładowca akademicki

2. Tarapata Jan Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 314
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,9%
  • Miejsce zamieszkania: Tuszów Narodowy
  • Zawód: ekonomista

3. Lada Wiesław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 016
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,51%
  • Miejsce zamieszkania: Żyraków
  • Zawód: dyrektor

4. Micał Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 462
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: rolnik

5. Bartoszek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 848
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Wrzawy
  • Zawód: inżynier transportu drogowego

6. Golenia Maria Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 856
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Ropczyce
  • Zawód: położna

7. Borowiec Błażej Stefan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 127
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Nisko
  • Zawód: inspektor ochrony danych osobowych

8. Guzek Sławomir Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 859
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Jasionka
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Cieśla Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 845
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: dyrektor przedszkola

10. Lonczak Stanisław Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 370
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Radomyśl Wielki
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

11. Reguła Andrzej Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 235
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Nagawczyna
  • Zawód: inżynier mechanizacji rolnictwa

12. Leja Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 944
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowica
  • Zawód: dyrektor szkoły

13. Skowrońska-Ziomek Monika Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 249
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Rzemień
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

14. Magoń Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 675
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wysoka
  • Zawód: nauczyciel

15. Kaszyca Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 208
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Sonina
  • Zawód: nauczyciel

16. Gumińska Celina Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 229
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Zbydniów
  • Zawód: lekarz dentysta

17. Kudyba Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 322
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: technik ekonomista

18. Koczur Dorota Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 356
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kolbuszowa
  • Zawód: inżynier ekonomiki produkcji i obrotu rolnego

19. Włodyka Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 432
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Wysoka Strzyżowska
  • Zawód: dyrektor szkoły

20. Kosiński Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 654
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Niedźwiada
  • Zawód: nauczyciel

21. Stojańska Joanna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 152
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Zamość
  • Zawód: ekonomista

22. Wicher Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeźnica
  • Zawód: emeryt

23. Tutka Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 452
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Cygany
  • Zawód: rolnik

24. Błoński Kazimierz Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 276
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kuryłówka
  • Zawód: nauczyciel

25. Bartman Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 521
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Kraczkowa
  • Zawód: rolnik

26. Opioła Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 159
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Brzezówka
  • Zawód: krawiec

27. Kotlińska Marzena Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 177
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: sekretarka

28. Zaręba Marek Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 363
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: kierownik ds. kontroli jakości

29. Paryś Krystyna Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 365
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wielopole Skrzyńskie
  • Zawód: nauczyciel

30. Nicpoń Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 111
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: dziennikarz

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Sobolewski Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 38 912
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,61%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: administratywista

2. Leniart Ewa Maria ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 36 305
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,17%
  • Miejsce zamieszkania: Dylągówka
  • Zawód: prawnik

3. Hrynkiewicz Józefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 173
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,05%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: nauczyciel akademicki

4. Szlachta Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 15 115
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,57%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Wróblewska Krystyna Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 738
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,16%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: nauczyciel

6. Moskal Kazimierz Marian ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 444
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,96%
  • Miejsce zamieszkania: Ropczyce
  • Zawód: nauczyciel

7. Buczak Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 429
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,77%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: inżynier mechanik

8. Gołojuch Kazimierz Edward ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 306
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,11%
  • Miejsce zamieszkania: Zalesie
  • Zawód: inżynier mechanizacji rolnictwa

9. Chmielowiec Zbigniew Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 20 634
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,5%
  • Miejsce zamieszkania: Kolbuszowa
  • Zawód: inżynier środowiska

10. Weber Rafał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 26 746
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,54%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: prawnik

11. Warzecha Jan Marek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 913
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,21%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: ekonomista

12. Paul Jerzy Stanisław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 094
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,73%
  • Miejsce zamieszkania: Sarzyna
  • Zawód: inżynier ogrodnictwa

13. Miazga Mieczysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 149
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,55%
  • Miejsce zamieszkania: Górno
  • Zawód: inżynier rolnictwa

14. Szydełko Halina Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 511
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,94%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: radca prawny

15. Kruczek Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,42%
  • Miejsce zamieszkania: Futoma
  • Zawód: inżynier elektryk

16. Kapinos Fryderyk Sylwester ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 450
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,13%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: dyrektor marketingu

17. Kalinka Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 540
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,62%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: politolog

18. Bednarz Robert Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,26%
  • Miejsce zamieszkania: Jeżowe
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

19. Godek Robert Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 791
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,15%
  • Miejsce zamieszkania: Stępina
  • Zawód: pracownik samorządowy

20. Frysztak Bernadeta Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 120
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,89%
  • Miejsce zamieszkania: Sędziszów Małopolski
  • Zawód: nauczyciel

21. Łączak Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 113
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,7%
  • Miejsce zamieszkania: Zawierzbie
  • Zawód: ekonomista

22. Fijołek Marcin Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 262
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,89%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: politolog

23. Tłusta Helena Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 152
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Alfredówka
  • Zawód: nauczyciel religii w szkole podstawowej

24. Bartkowicz Magdalena Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 789
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: specjalista zdrowia publicznego

25. Krzek Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 911
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: nauczyciel

26. Trawińska Anna Franciszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 597
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Krzątka
  • Zawód: przedsiębiorca

27. Kuś Ewelina Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 705
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: ekonomista

28. Fołta Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 763
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Sarzyna
  • Zawód: nauczyciel

29. Tymuła Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 346
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,42%
  • Miejsce zamieszkania: Gawłuszowice
  • Zawód: pracownik administracyjny

30. Warchoł Marcin Józef ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 28 495
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,84%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: adwokat

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Buż Wiesław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 605
  • Procent głosów oddanych na listę: 40,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,65%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: socjolog

2. Sztuk Michał Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 478
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Kielnarowa
  • Zawód: specjalista ds. Public Relations

3. Itner Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 505
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,6%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: doradca klienta

4. Ozimek Julian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 522
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Nisko
  • Zawód: ekonomista

5. Filipek Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 225
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: prawnik

6. Krasnopolska Bożena Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 064
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Dynów
  • Zawód: doradca klienta

7. Tofil Bronisław Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 396
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: inżynier mechanik

8. Jasiński Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 807
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Łańcut
  • Zawód: rencista

9. Kacała Natalia Ludmiła ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 674
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: specjalista do spraw finansowych

10. Łuczaj Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 570
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Kielnarowa
  • Zawód: nauczyciel akademicki

11. Skawiński Stanisław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: administratywista

12. Jeleń Wiesław Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 630
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Blizna
  • Zawód: rolnik

13. Krzemiński Kamil Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 326
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Grabiny
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

14. Irzyk Martin Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 288
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Dobrzechów
  • Zawód: programista aplikacji

15. Zając Marzena Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 680
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: handlowiec

16. Stącel Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 363
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Nowa Sarzyna
  • Zawód: syndyk

17. Fietko Ireneusz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Gorzyce
  • Zawód: politolog

18. Zych Ala ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 801
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Krzaki
  • Zawód: nauczyciel

19. Winiarski Damian Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 265
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Głogów Małopolski
  • Zawód: specjalista ds. promocji

20. Lubera Teresa Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 369
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Cmolas
  • Zawód: pielęgniarka

21. Rżany Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 546
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: socjolog

22. Przyboś Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 134
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Hyżne
  • Zawód: prawnik

23. Ożóg Barbara Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 395
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Nienadówka
  • Zawód: operator sklejarek płyt stolarskich

24. Kuźmicz Marek Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 109
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: przedsiębiorca

25. Brzykowska Patrycja Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 147
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: ekonomista

26. Noga Andrzej Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 177
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: dyrektor ds. sprzedaży

27. Dziągwa Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 227
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: technik budowlany

28. Cichy Mateusz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: student

29. Ostrowska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 555
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: nauczyciel

30. Gacek Kazimierz Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 220
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Rydzów
  • Zawód: kierownik projektu

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Braun Grzegorz Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 31 148
  • Procent głosów oddanych na listę: 64,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,29%
  • Miejsce zamieszkania: Stara Wieś
  • Zawód: reżyser

2. Buczek Tomasz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Kolbuszowa Górna
  • Zawód: inżynier budownictwa

3. Żygadło Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 010
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Gwizdaj
  • Zawód: przedsiębiorca

4. Zych Witold Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: historyk sztuki

5. Kroll Gabriel Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 366
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Strzyżów
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Surowaniec Anna Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 842
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: handlowiec

7. Kusz Kamil Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 593
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Łańcut
  • Zawód: technik elektronik

8. Kumorek Dariusz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 399
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Lutcza
  • Zawód: lekarz

9. Lipiński Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 293
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: publicysta

10. Korwin-Mikke Dominika Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Otwock
  • Zawód: teatrolog

11. Wołoszyn Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 477
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: lekarz

12. Zarębski Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 349
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kolbuszowa
  • Zawód: lekarz

13. Ochał Katarzyna Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 459
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Zagorzyce
  • Zawód: dziennikarz

14. Zięba Tomasz Sylwester ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 332
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kopki
  • Zawód: przedsiębiorca

15. Pracownik Teresa Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 371
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Ulanów
  • Zawód: nauczyciel

16. Salwa Małgorzata Kazimiera ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 320
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Strzyżów
  • Zawód: nauczyciel

17. Kotowicz Mariola Ksenia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 365
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Krasne
  • Zawód: technik farmaceutyczny

18. Dąbek Damian Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 478
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Rakszawa
  • Zawód: inżynier budownictwa

19. Strzałka Albert Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 222
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Niedźwiada
  • Zawód: kierowca

20. Lis Aleksandra Mirosława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 308
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Cierpisz
  • Zawód: kierownik do spraw marketingu

21. Jedynak Dariusz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 187
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: elektronik

22. Wacyra Paulina Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Derylaki
  • Zawód: przedsiębiorca

23. Fila Piotr Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 409
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: logistyk

24. Środoń Monika Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 217
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Gwoźnica Górna
  • Zawód: nauczyciel

25. Zapałowska Monika Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 128
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: pracownik administracyjny

26. Batora Marcin Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: logistyk

27. Broż Robert Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 53
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Ulanica
  • Zawód: przedsiębiorca

28. Bielecka Karolina Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 251
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: kucharz

29. Flis Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Zarczycka
  • Zawód: monter konstrukcji aluminowych

30. Mazur Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 764
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Rudna Wielka
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Poncyljusz Paweł Janusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 23 312
  • Procent głosów oddanych na listę: 27,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,96%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: technik ekonomista

2. Gawlik Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 14 305
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,43%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: prawnik

3. Skowrońska Krystyna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 903
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,87%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: administratywista

4. Butryn Renata Celina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 978
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,85%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: nauczyciel

5. Kubas-Hul Teresa Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 174
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,37%
  • Miejsce zamieszkania: Lipie
  • Zawód: ekonomista

6. Gdański Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 469
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Budy Łańcuckie
  • Zawód: technik elektronik

7. Pitra Krzysztof Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 443
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Siedleszczany
  • Zawód: menedżer kultury

8. Ustrobiński Marek Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 593
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,78%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: inżynier budownictwa

9. Karyś Jakub Bartłomiej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: reżyser

10. Zych Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 500
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: pielęgniarka

11. Jurzysta Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 858
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Czudec
  • Zawód: nauczyciel

12. Stępień Danuta Waleria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 071
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: nauczyciel

13. Deręgowski Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 979
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: informatyk

14. Bąk Dominik ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Bratkowice
  • Zawód: doradca finansowy

15. Ożóg Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 701
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Wólka Niedźwiedzka
  • Zawód: ekonomista

16. Kopyto Jakub Albert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 323
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: politolog

17. Lipczyński Krzysztof Romuald ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 117
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Straszęcin
  • Zawód: nauczyciel

18. Krajewska Aneta Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Gnojnica
  • Zawód: nauczyciel

19. Omietońska Jolanta Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 183
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: administratywista

20. Kolano Jolanta Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 194
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kończyce
  • Zawód: technolog żywienia

21. Olchawa Artur Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 70
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Radomyśl Wielki
  • Zawód: pedagog

22. Przybył Przemysław Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 173
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Ropczyce
  • Zawód: adwokat

23. Sawic Ewa Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 190
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: nauczyciel

24. Kaniszewska Augustyna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 122
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Furmany
  • Zawód: administratywista

25. Owsiany Urszula Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Łańcut
  • Zawód: technik budownictwa

26. Płodzień Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 243
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kielnarowa
  • Zawód: technik produkcji drzewnej

27. Paluch Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 322
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: nauczyciel

28. Rogowska Anna Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 416
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: lekarz weterynarii

29. Żmuda Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 232
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrówka Pniowska
  • Zawód: nauczyciel

30. Pazdan Paweł Leopold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 606
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Przecław
  • Zawód: socjolog

Lista kandydatów nr 9: KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

1. Szlęzak Andrzej Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 150
  • Procent głosów oddanych na listę: 32,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: historyk

2. Stelmach Krzysztof Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 249
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Rzeczycka
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Bator Bernadeta Aneta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 307
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: kierownik działu kadr

4. Mryczko Artur Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 164
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: ekonomista

5. Drewniak Tomasz Wiesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 126
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Futoma
  • Zawód: rolnik

6. Grabek Joanna Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 93
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: nauczyciel

7. Mazurek Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 129
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: przedsiębiorca

8. Wiktor Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 109
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Głogów Małopolski
  • Zawód: dietetyk

9. Kosiorowski Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 128
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kupno
  • Zawód: programista aplikacji

10. Opałka Marcin Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: muzyk

11. Jarosz Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 118
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: pracownik administracyjno-biurowy

12. Wielgosz Marek Konrad ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 72
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Stobierna
  • Zawód: inżynier materiałowy

13. Grzesiak-Kosiorowska Monika Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 67
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kupno
  • Zawód: koordynator obsługi naziemnej statków powietrznych

14. Godek-Kowalska Joanna Dominika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 83
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Podleszany
  • Zawód: księgowa

15. Bujak Marta Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 158
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: sprzedawca

16. Gorczyca Artur Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 105
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Poręby Furmańskie
  • Zawód: kierownik produkcji

17. Szostek Karol Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 80
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: nauczyciel akademicki

18. Matłosz Mariusz Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 241
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Strzyżów
  • Zawód: kontroler jakości

Odpocznij od polityki

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 56

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • łańcucki,
  • rzeszowski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Rzeszów.

Kto wygrał wybory do Parlamentu 2019? Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Senatu z okręgu nr 56 wraz z liczba uzyskanych głosów.

Masłowski Maciej Przemysław ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ PODKARPACIA

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 94 028
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 43,15%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Ożóg Stanisław ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 123 900
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 56,85%
  • Miejsce zamieszkania: Sokołów Małopolski
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: geodeta

Dowiedz się więcej

500+. Będzie zmiana okresu rozliczeniowego

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

A
AS

Ja też zamierzam oddać swój głos na Pawła Poncyljusza. To rozsądny człowiek, można to dotstrzec, gdy się go słucha i z dużym doświadczeniem biznesowo-społecznym. Takich ludzi niestety brakuje w polityce...

R
Rzeszowiak

Większość to ciągle te same nazwiska. Uważam, że najwyższa pora, aby Rzeszów w Sejmie reprezentowały osoby nie związane bezpośrednio z miastem. Powód? Lepiej dostrzegą problemy miasta. W sumie niektórzy już to robią. Gdzieś w internecie mignęły mi wywiady z Poncyljuszem. Facet lepiej rozumie, co trapi Rzeszów, aniżeli wszyscy politycy lokalni razem wzięci.

Dodaj ogłoszenie