18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

II liga: Tym razem derby dla Polonii

Koszykarze Polonii Przemyśl zrewanżowali się Zniczowi Jarosław podczas wczorajszego meczu derbowego.

Wygrana przemyskich „niedźwiadków” 82:61 może dać im psychologiczną przewagę przed play-offami, w których te dwie ekipy niemal na pewno staną przeciwko sobie.

Spotkanie wyrównany przebieg miało do 13 minuty. Po „trójce” Tomasza Przewrockiego Polonia wyszła na 4-punktowe prowadzenie, które z czasem powiększała. Gospodarze największą przewagę uzyskali w 37 minucie meczu wygrywając różnicą 24 punktów.

W szeregach Polonii najskuteczniej zagrał Artur Garcza, który rzucił 16 punktów. W ekipie Znicza 15 „oczek” uzbierał Artur Mikołajko.

Wygrana Polonii był także świetnym prezentem dla trenera Krzysztofa Młota, który skończył wczoraj 35 lat.

Polonia Przemyśl - Znicz Jarosław 82:61 (20:17, 23:15, 16:17, 23:12)

Polonia: A. Garbacz 16 (2), M. Rabka 11, R. Sebrala 11 (1), T. Przewrocki 11 (1), M. Musijowski 10 (1), Ł. Nowak 8, G. Sołtysiak 6, B. Bal 6, T. Kazura 3, M. Kindlik 0, M. Nowakowski 0.

Znicz: A. Mikołajko 15, G. Płocica 9 (1), M. Cukierda 8, J. Musijowski 7, S. Dusiło 7 (1), G. Szczotka 6, M. Gazarkiewicz 4, A. Urban 2, B. Zając 2, D. Wyka 1, B. Białas 0, S. Kus 0.

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!