Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sławomir Piotr Jamioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA HYŻNE
72
(28,57%)
Jarosław Sylwester Ziarno
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
180
(71,43%)
Okręg 2
Hyżne od nr 1 do nr 25, od nr 656 do nr 737
Pokaż więcej
Iwona Kruła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA HYŻNE
130
(54,17%)
Bożena Halina Mączka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
110
(45,83%)
Okręg 3
Hyżne od nr 26 do nr 124A, od nr 595 do nr 655
Pokaż więcej
Witold Żygała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA HYŻNE
99
(40,74%)
Henryk Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
144
(59,26%)
Okręg 4
Hyżne od nr 882 do nr 1027
Pokaż więcej
Łukasz Damian Stanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA HYŻNE
117
(63,24%)
Barbara Anna Szura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
68
(36,76%)
Okręg 5
Hyżne od nr 154 do nr 309
Pokaż więcej
Agnieszka Weronika Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
106
(41,09%)
Bogusław Stanisław Kotarba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KOTARBY
152
(58,91%)
Okręg 6
Hyżne od nr 312 do nr 447, od nr 876 do nr 881
Pokaż więcej
Grzegorz Przemysław Jeziorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA HYŻNE
100
(43,29%)
Jan Kazimierz Pelc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
131
(56,71%)
Okręg 7
Hyżne od nr 448 do nr 593A, od nr 863 do nr 871
Pokaż więcej
Edward Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA HYŻNE
100
(50,25%)
Adam Edward Koba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
99
(49,75%)
Okręg 8
Nieborów od nr 739 do nr 861
Pokaż więcej
Mariusz Rawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
61
(32,97%)
Jacek Antoni Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARANA
124
(67,03%)
Okręg 9
Grzegorzówka
Pokaż więcej
Stanisław Piotr Bator
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
0
(0,00%)
Okręg 10
Wólka Hyżneńska od nr 1 do nr 86, od nr 172 do nr 187 A
Pokaż więcej
Anna Maria Majchrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA HYŻNE
89
(54,94%)
Krzysztof Witold Kata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
73
(45,06%)
Okręg 11
Wólka Hyżneńska od nr 87 do nr 171, od nr 188 do nr 226
Pokaż więcej
Alicja Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA HYŻNE
89
(67,94%)
Józef Walas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
42
(32,06%)
Okręg 12
Dylągówka od nr 1 do nr 108, od nr 288 do nr 370
Pokaż więcej
Karol Piękoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA HYŻNE
225
(72,58%)
Alicja Marta Chohura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
85
(27,42%)
Okręg 13
Dylągówka od nr 110 do nr 287
Pokaż więcej
Leszek Edward Ślemp
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA HYŻNE
195
(86,28%)
Elżbieta Krzysztoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
31
(13,72%)
Okręg 14
Szklary od nr 1 do nr 196
Pokaż więcej
Waldemar Dubaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA HYŻNE
61
(38,85%)
Dionizy Leśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
96
(61,15%)
Okręg 15
Szklary od nr 197 do nr 357
Pokaż więcej
Bogdan Kuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA HYŻNE
49
(36,84%)
Jan Bronisław Bator
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
84
(63,16%)