Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gminy: Harasiuki, Krzeszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
-
1
Gabriel Stanisław Waliłko
876
(21,16%)
-
2
Agnieszka Elżbieta Niwińska
300
(7,25%)
-
4
Arkadiusz Harasim
80
(1,93%)
-
5
Mirosław Franciszek Sieczka
29
(0,70%)
-
3
Anna Maria Szofer
157
(3,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Kazimiera Cudziło
100
(2,42%)
-
2
Wiesław Ludwik Kasperek
305
(7,37%)
-
1
Jan Roman Połeć
394
(9,52%)
-
3
Małgorzata Kuś
361
(8,72%)
-
4
Artur Dariusz Szofer
203
(4,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
-
1
Henryk Bździuch
471
(11,38%)
-
2
Edward Łaba
38
(0,92%)
-
3
Anna Jolanta Powęzka
20
(0,48%)
-
4
Bożena Jadwiga Demidowska
7
(0,17%)
-
5
Roman Bronisław Pydo
145
(3,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
-
4
Mateusz Krzysztof Król
224
(5,41%)
-
1
Janusz Matuszczak
255
(6,16%)
-
3
Mirosława Rogowska
58
(1,40%)
-
2
Danuta Pryszcz
41
(0,99%)
-
5
Tadeusz Franciszek Pawęzka
75
(1,81%)
Okręg 2
gminy: Jarocin, Ulanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
-
6
Grzegorz Adam Szewc
106
(1,95%)
-
3
Józef Franciszek Walczak
92
(1,69%)
-
5
Justyna Szostak
46
(0,84%)
-
2
Anna Lidia Cielepak
125
(2,29%)
-
1
Henryk Tadeusz Siek
268
(4,92%)
-
4
Halina Stecyk
104
(1,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Halina Ślusarczyk
53
(0,97%)
-
3
Małgorzata Janiec
154
(2,83%)
-
4
Anna Katarzyna Momot
78
(1,43%)
-
6
Roman Pokora
471
(8,65%)
-
1
Tomasz Podpora
1 161
(21,31%)
-
2
Janusz Marcin Bronkiewicz
273
(5,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
1
Magdalena Maria Hasiak
503
(9,23%)
-
4
Ewa Pacyna
27
(0,50%)
-
5
Małgorzata Maria Siembida
94
(1,73%)
-
2
Stanisław Przemykalski
80
(1,47%)
-
3
Franciszek Koza
59
(1,08%)
-
6
Zbigniew Gorczyca
33
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
-
3
Elżbieta Bogumiła Budzińska-Kozak
52
(0,95%)
-
4
Magdalena Katarzyna Kobylarz
22
(0,40%)
-
1
Karol Wojciech Wołoszyn
490
(9,00%)
-
5
Jacek Józef Cieśla
106
(1,95%)
-
2
Halina Elżbieta Młynarska
134
(2,46%)
-
6
Mieczysław Łabęcki
235
(4,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
-
1
Zbigniew Tadeusz Lach
350
(6,43%)
-
5
Anna Zofia Sycz
19
(0,35%)
-
3
Stanisława Barbara Seroka
58
(1,06%)
-
2
Elżbieta Barbara Olszówka
123
(2,26%)
-
4
Józef Wojciech Kupiec
22
(0,40%)
-
6
Andrzej Stanisław Kata
109
(2,00%)
Okręg 3
gmina Jeżowe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
-
3
Zbigniew Drabik
49
(1,08%)
-
1
Janusz Józef Sobieszek
99
(2,19%)
-
2
Bożena Gut
29
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Janina Barbara Wyka-Saraiva
294
(6,50%)
-
2
Marek Jan Piróg
257
(5,68%)
-
1
Robert Jan Bednarz
1 941
(42,92%)
-
4
Monika Agnieszka Tabor
67
(1,48%)
-
5
Tomasz Kozak
384
(8,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
-
1
Halina Kosturek
77
(1,70%)
-
4
Józef Kolano
151
(3,34%)
-
2
Genowefa Stanisława Wachałowicz
145
(3,21%)
-
5
Gabriel Lesiczka
375
(8,29%)
-
3
Krzysztof Stanisław Kołodziej
253
(5,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
-
2
Tadeusz Andrzej Małysa
85
(1,88%)
-
3
Teresa Władysława Chorzępa
38
(0,84%)
-
4
Józef Rębisz
18
(0,40%)
-
1
Magdalena Róża Kolano
203
(4,49%)
-
5
Dominik Chamot
57
(1,26%)
Okręg 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
-
2
Anna Maria Sobiło
353
(4,11%)
-
4
Jerzy Andrzej Jakubów
191
(2,22%)
-
3
Józefa Hausner
232
(2,70%)
-
1
Jan Andrzej Kowal
368
(4,28%)
-
6
Marcin Pilarski
99
(1,15%)
-
5
Jerzy Kobylarz
210
(2,44%)
-
7
Sławomir Janusz Grabowski
104
(1,21%)
-
8
Danuta Cieślak
154
(1,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sylwester Daśko
756
(8,79%)
-
5
Stanisława Lubera
140
(1,63%)
-
4
Stanisław Pliszka
655
(7,62%)
-
2
Benedykt Sudoł
402
(4,68%)
-
3
Ewa Elżbieta Rostek-Aleksińska
485
(5,64%)
-
6
Marian Jan Chrapko
546
(6,35%)
-
8
Jacek Kowalski
407
(4,73%)
-
7
Anna Włodek
135
(1,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
-
3
Aleksander Piotr Bieńko
35
(0,41%)
-
1
Janusz Andrzej Nawrocki
442
(5,14%)
-
4
Genowefa Potocka
66
(0,77%)
-
5
Piotr Czarnecki
52
(0,60%)
-
2
Grażyna Barska
94
(1,09%)
-
6
Bogusław Andrzej Rybczyński
70
(0,81%)
-
7
Andrzej Ireneusz Bylicki
68
(0,79%)
-
8
Teresa Jadwiga Dubiel
87
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
-
6
Joanna Kopeć
66
(0,77%)
-
8
Jerzy Ślusarczyk
174
(2,02%)
-
1
Andrzej Antoni Tofilski
1 339
(15,57%)
-
5
Beata Irena Jaskot
99
(1,15%)
-
3
Danuta Kożuszek
127
(1,48%)
-
4
Jan Szczepan Hara
172
(2,00%)
-
2
Władysław Pracoń
307
(3,57%)
-
7
Daniel Piotr Kijak
163
(1,90%)
Okręg 5
gmina Rudnik nad Sanem
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
-
2
Jadwiga Helena Tarnawska
97
(2,68%)
-
1
Małgorzata Sztaba-Cholewa
271
(7,48%)
-
4
Tomasz Piotr Grzecznik
268
(7,40%)
-
3
Józef Łojek
141
(3,89%)
-
5
Marcin Łukasz Łańczak
135
(3,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Piotr Robert Piędel
96
(2,65%)
-
5
Marta Pisarska
128
(3,53%)
-
1
Adam Mach
760
(20,97%)
-
2
Łukasz Ludian
239
(6,59%)
-
3
Ewa Barbara Nalepa
90
(2,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
2
Piotr Marek Klusek
143
(3,95%)
-
1
Tomasz Karaś
300
(8,28%)
-
3
Aneta Wioletta Mazurek
41
(1,13%)
-
4
Edyta Nowakowska
40
(1,10%)
-
5
Marek Torla
60
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
-
4
Jan Matejko
29
(0,80%)
-
2
Bożena Anna Jagielska
17
(0,47%)
-
1
Sławomir Wojciech Zając
139
(3,84%)
-
3
Adam Jan Kotuła
50
(1,38%)
-
5
Maria Stefaniak
31
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
-
2
Władysława Janina Binkowska
156
(4,30%)
-
4
Ryszard Stanisław Żuraw
44
(1,21%)
-
1
Ryszard Antoni Maj
213
(5,88%)
-
3
Zofia Rychlak
47
(1,30%)
-
5
Józef Julian Juśko
89
(2,46%)