Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
BASZNIA DOLNA
Pokaż więcej
Antoni Henryk Cisek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
158
(43,17%)
Bernadeta Młodowiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
208
(56,83%)
Okręg 2
BASZNIA GÓRNA, HUTA KRYSZTAŁOWA, PODLESIE, TYMCE
Pokaż więcej
Tomasz Marian Lasowy
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(27,03%)
Renata Mączka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(28,38%)
Jan Kuryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA GMINY LUBACZÓW”
122
(32,97%)
Maciej Adam Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
43
(11,62%)
Okręg 3
BUDOMIERZ, KROWICA HOŁODOWSKA
Pokaż więcej
Agnieszka Czyrny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
185
(64,69%)
Mieczysław Antoni Ryś
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
101
(35,31%)
Okręg 4
KROWICA SAMA
Pokaż więcej
Janusz Andrzej Konopka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(27,24%)
Marek Andrzej Bojarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
152
(50,50%)
Józef Stypko
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
67
(22,26%)
Okręg 5
KROWICA LASOWA, SZCZUTKÓW
Pokaż więcej
Roman Cozac
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 6
LISIE JAMY, ULICA CICHA; LISIE JAMY, ULICA KRÓTKA; LISIE JAMY, ULICA LWOWSKA; LISIE JAMY, ULICA NADRZECZNA; LISIE JAMY, ULICA SPORTOWA; LISIE JAMY, ULICA WESOŁA; LISIE JAMY, ULICA WSPÓLNA; LISIE JAMY, ULICA JANA III SOBIESKIEGO; LISIE JAMY, ULICA OGRODOWA; LISIE JAMY, ULICA PARKOWA; LISIE JAMY, ULICA SPOKOJNA;
Pokaż więcej
Bogdan Tomasz Dorota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(27,83%)
Andrzej Mindziak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
236
(72,17%)
Okręg 7
LISIE JAMY, ULICA DŁUGA; LISIE JAMY, ULICA LEŚNA; LISIE JAMY, ULICA POLNA; LISIE JAMY, ULICA SMOLIŃCE; LISIE JAMY, ULICA WĄSKA; LISIE JAMY, ULICA ZIELONA;
Pokaż więcej
Marek Pilip
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(43,32%)
Wiesław Smoliniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(56,68%)
Okręg 8
DĄBROWA, WÓLKA KROWICKA
Pokaż więcej
Zbigniew Władysław Hirny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
136
(36,66%)
Zofia Huk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
163
(43,94%)
Maria Sopel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA GMINY LUBACZÓW”
72
(19,41%)
Okręg 9
DĄBKÓW; HURCZE;
Pokaż więcej
Dariusz Walczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(11,84%)
Justyna Cozac
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(47,35%)
Magdalena Monika Połynkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE
100
(40,82%)
Okręg 10
Zbigniew Soroń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(40,32%)
Janusz Borchowiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
185
(59,68%)
Okręg 11
ANTONIKI, BAŁAJE, BOROWA GÓRA, PIASTOWO
Pokaż więcej
Ewa Zofia Baran
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(28,71%)
Helena Frant
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
216
(71,29%)
Okręg 12
MŁODÓW, ULICA BŁONIE; MŁODÓW, ULICA CZESŁAWA MIŁOSZA; MŁODÓW, ULICA JANA PAWŁA II; MŁODÓW, ULICA KRÓTKA; MŁODÓW, ULICA LEŚNA; MŁODÓW, ULICA MAJOWA; MŁODÓW, ULICA PIASKOWA; MŁODÓW, ULICA PILIPY; MŁODÓW, ULICA RZECZNA; MŁODÓW, ULICA SŁONECZNA; MŁODÓW, ULICA SPORTOWA; MŁODÓW, ULICA SZKOLNA numery od 1 do 19, nieparzyste od 21 do 39; MŁODÓW, ULICA WARSZAWSKA; MŁODÓW, ULICA WODNA; MŁODÓW, ULICA TECHNICZNA;
Pokaż więcej
Czesława Elżbieta Antonik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(31,53%)
Krzysztof Józef Suchy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(68,47%)
Okręg 13
KAROLÓWKA; MŁODÓW, ULICA SZKOLNA numery parzyste od 20 do 42 i od numeru 43 do końca ulicy; MŁODÓW, ULICA ŚW. FLORIANA; MŁODÓW, ULICA TADEUSZA KOŚCIUSZKI;
Pokaż więcej
Wiesław Stanisław Kosior
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 14
MOKRZYCA, ZAŁUŻE numery od 1 do 165;
Pokaż więcej
Jan Załuski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(44,69%)
Eugeniusz Andrzej Załuski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(55,31%)
Okręg 15
ZAŁUŻE od numeru 166 do końca miejscowości
Pokaż więcej
Józef Krygowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(37,82%)
Henryk Adam Przeszłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(19,33%)
Stanisław Szpyt
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
102
(42,86%)