Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Trzebownisko od domu nr 1 do końca numeracji Nowa Wieś od nr 1 do końca numeracji Terliczka od nr 1 do końca numeracji Łąka od nr 1 do końca numeracji
Pokaż więcej
Piotr Chorzępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
144
(4,51%)
Urszula Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
87
(2,72%)
Aleksander Krzysztof Majnusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
88
(2,76%)
Krzysztof Artur Orzech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
194
(6,08%)
Alicja Maria Porada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
45
(1,41%)
Katarzyna Magdalena Witecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
70
(2,19%)
Wojciech Wierzchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
128
(4,01%)
Beata Ewa Woźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
46
(1,44%)
Anna Ewa Brzeźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
229
(7,17%)
Tadeusz Stanisław Grela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
246
(7,70%)
Maria Anna Kloc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
278
(8,71%)
Bernadetta Bogumiła Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
348
(10,90%)
Józef Stanisław Mendrala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
308
(9,65%)
Magdalena Teresa Kluczniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
109
(3,41%)
Maria Barbara Rzucidło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
195
(6,11%)
Stanisław Kazimierz Guzek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
136
(4,26%)
Mieczysław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
102
(3,19%)
Cecylia Leokadia Bańkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
101
(3,16%)
Bogusław Andrzej Stochla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
32
(1,00%)
Dorota Mietelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
65
(2,04%)
Grzegorz Jakub Bereś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
46
(1,44%)
Dorota Kasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
26
(0,81%)
Agnieszka Marta Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
54
(1,69%)
Łukasz Jakub Bereś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
60
(1,88%)
Damian Grzegorz Stec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
56
(1,75%)
Okręg 2
Zaczernie od nr 1 do końca numeracji Jasionka od nr 1 do końca numeracji Tajęcina od nr 1 do końca numeracji
Pokaż więcej
Roman Jakub Hus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
210
(7,12%)
Joanna Anna Ujda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
91
(3,08%)
Jolanta Anna Ożóg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
130
(4,41%)
Andrzej Józef Piątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
86
(2,92%)
Jacek Ryszard Słonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
142
(4,81%)
Anita Małgorzata Ryniak-Modzelewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
52
(1,76%)
Adam Grzegorz Cieśla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
149
(5,05%)
Agnieszka Kinga Iwaniuk-Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
66
(2,24%)
Anna Ewa Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
214
(7,25%)
Paweł Piotr Barański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
62
(2,10%)
Maria Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
48
(1,63%)
Marcin Piotr Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
315
(10,68%)
Grażyna Helena Kacprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
138
(4,68%)
Jacek Szostek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
503
(17,05%)
Beata Anna Sala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
189
(6,41%)
Joanna Ewa Rzeszutek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
31
(1,05%)
Marek Porada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
81
(2,75%)
Katarzyna Dorota Stopa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
35
(1,19%)
Iwona Ewa Bachórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
67
(2,27%)
Piotr Paweł Szary
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
14
(0,47%)
Wojciech Stanisław Kochman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
162
(5,49%)
Tadeusz Rzeźnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
79
(2,68%)
Katarzyna Monika Czyrek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
16
(0,54%)
Danuta Jakubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
70
(2,37%)
Okręg 3
Stobierna od nr 1 do nr 655 oraz od nr 996A do końca numeracji, Stobierna od nr 656 do nr 996, Wólka Podleśna od nr 1 do końca numeracji Łukawiec od nr 1 do końca numeracji
Pokaż więcej
Dariusz Krzysztof Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
146
(4,67%)
Bartłomiej Sroczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
191
(6,11%)
Renata Skiba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
42
(1,34%)
Agnieszka Anna Węglowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
101
(3,23%)
Janusz Guzek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
135
(4,32%)
Monika Krystyna Furdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA NABOŻNEGO
20
(0,64%)
Michał Kazimierz Drupka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
386
(12,35%)
Józef Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
212
(6,78%)
Janusz Koń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
309
(9,88%)
Magdalena Anna Drupka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
31
(0,99%)
Elżbieta Katarzyna Orłoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
138
(4,41%)
Teresa Wnęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
164
(5,25%)
Oktawia Kinga Gołąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
118
(3,77%)
Jan Tadeusz Kłęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
190
(6,08%)
Józef Cyrek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAWA KUŹNIARA „NASZA GMINA”
191
(6,11%)
Sylwester Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
58
(1,86%)
Agnieszka Joanna Tokarz-Nędza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
110
(3,52%)
Kazimierz Jarecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
67
(2,14%)
Mieczysław Roman Kogut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
157
(5,02%)
Lucyna Katarzyna Wisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
47
(1,50%)
Wacław Wojciech Kołcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
28
(0,90%)
Marcin Władysław Poźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
95
(3,04%)
Agata Genowefa Szczygieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
158
(5,05%)
Anna Katarzyna Wiercioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
32
(1,02%)