Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gminy: Besko, Bukowsko, Zarszyn, Komańcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Anna Pasternak
186
(2,13%)
-
1
Jan Henryk Jaślar
1 007
(11,51%)
-
2
Kazimierz Marek Wolański
677
(7,74%)
-
3
Emil Węgrzyn
80
(0,91%)
-
4
Aneta Helena Szałankiewicz
60
(0,69%)
-
7
Krzysztof Edmund Silarski
90
(1,03%)
-
6
Ewa Janina Dołżycka-Myćka
112
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Anna Teresa Suwała
296
(3,38%)
-
5
Grzegorz Marian Maliwiecki
294
(3,36%)
-
6
Anna Edyta Szałajko
153
(1,75%)
-
4
Jan Franciszek Folta
129
(1,47%)
-
7
Krystyna Anna Galik-Harhaj
466
(5,33%)
-
1
Roman Wincenty Konieczny
809
(9,25%)
-
2
Robert Pieszczoch
1 857
(21,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Anna Szal
47
(0,54%)
-
5
Artur Józef Rysz
40
(0,46%)
-
2
Grażyna Maria Mermer
58
(0,66%)
-
1
Wojciech Piotr Niemiec
290
(3,32%)
-
6
Maria Bożena Witlińska-Solan
62
(0,71%)
-
3
Michał Szaryj
268
(3,06%)
-
7
Mieczysław Adam Kawa
177
(2,02%)
KOMITET WYBORCZY „TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ”
-
4
Igor Paweł Wójciak
345
(3,94%)
-
1
Franciszka Agnieszka Suszko
251
(2,87%)
-
2
Michał Bąk
310
(3,54%)
-
3
Urszula Krystyna Wanielista
235
(2,69%)
-
5
Maria Zofia Osękowska
142
(1,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI ZIEMI SANOCKIEJ
-
3
Mateusz Roman Burzyński
90
(1,03%)
-
1
Leszek Piotr Hnat
104
(1,19%)
-
2
Tadeusz Szczepan Baj
61
(0,70%)
-
5
Agnieszka Maria Lenio
26
(0,30%)
-
4
Ewa Zygmunt
26
(0,30%)
Okręg 2
gminy: Zagórz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Marek Szpara
791
(14,54%)
-
4
Anna Danuta Bat
22
(0,40%)
-
2
Sabina Anna Fal
216
(3,97%)
-
5
Krzysztof Makar
151
(2,78%)
-
3
Anna Gac
19
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Sylwia Drozd
305
(5,61%)
-
5
Dariusz Roman Raczkowski
144
(2,65%)
-
1
Krzysztof Dariusz Strzyż
822
(15,11%)
-
2
Jerzy Mariusz Zuba
862
(15,84%)
-
3
Dorota Ewa Grzyb
439
(8,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jerzy Jan Stach
155
(2,85%)
-
4
Renata Barbara Muszyńska
65
(1,19%)
-
5
Adam Świder
25
(0,46%)
-
2
Maria Biłas
135
(2,48%)
-
3
Robert Michał Ciepły
28
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY „TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ”
-
3
Juliusz Wawrzyniec Pałasiewicz
261
(4,80%)
-
2
Edward Piotr Mąka
406
(7,46%)
-
4
Monika Anna Górka
282
(5,18%)
-
1
Jolanta Ewa Kosz
68
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI ZIEMI SANOCKIEJ
-
2
Marta Słupczyńska-Kołek
54
(0,99%)
-
3
Jolanta Stanisława Sudykowska-Pacześniak
12
(0,22%)
-
1
Stanisław Szczepanowski
179
(3,29%)
Okręg 3
gmina miejska Sanok
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Tadeusz Nabywaniec
769
(5,17%)
-
6
Sabina Helena Jasik-Zając
190
(1,28%)
-
8
Danuta Jurczak
104
(0,70%)
-
3
Andrzej Bogusław Chrobak
782
(5,25%)
-
1
Kazimierz Zdzisław Węgrzyn
1 376
(9,24%)
-
7
Leszek Puchała
270
(1,81%)
-
5
Agnieszka Szczepańska
266
(1,79%)
-
4
Damian Stanisław Biskup
1 858
(12,48%)
-
10
Janusz Sieńczak
141
(0,95%)
-
9
Urszula Janowska
113
(0,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
10
Adam Sieczkowski
64
(0,43%)
-
4
Dariusz Jacek Krempa
19
(0,13%)
-
1
Marian Zbigniew Kawa
958
(6,43%)
-
7
Stanisław Marek Tutak
115
(0,77%)
-
5
Marcin Wojcieszak
60
(0,40%)
-
6
Anna Bocyk
87
(0,58%)
-
3
Tomasz Grzegorz Wachel
280
(1,88%)
-
9
Anna Maria Dżoń
64
(0,43%)
-
2
Anna Dorota Szpiech
160
(1,07%)
-
8
Agnieszka Małgorzata Głaz-Żebracka
29
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY „TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ”
-
6
Halina Anna Kubit
127
(0,85%)
-
9
Tomasz Florczak
120
(0,81%)
-
1
Waldemar Antoni Och
354
(2,38%)
-
3
Bogusław Połdiak
147
(0,99%)
-
8
Grażyna Węgrzyńska
54
(0,36%)
-
2
Robert Marek Zoszak
490
(3,29%)
-
5
Mateusz Jan Kuzio
116
(0,78%)
-
7
Maciej Cezary Dyrkacz
119
(0,80%)
-
10
Beata Teresa Dziuban
193
(1,30%)
-
4
Renata Grześków
178
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI ZIEMI SANOCKIEJ
-
1
Sebastian Piotr Niżnik
2 752
(18,48%)
-
2
Marzena Ewa Dziurawiec
523
(3,51%)
-
3
Bogdan Marek Struś
1 098
(7,38%)
-
5
Rafał Roman Dudek
77
(0,52%)
-
8
Wacław Janusz Borowy
79
(0,53%)
-
4
Katarzyna Kwolek
147
(0,99%)
-
10
Bogusław Norbert Kmieć
129
(0,87%)
-
9
Ewelina Piegdoń-Piech
97
(0,65%)
-
7
Marian Jerzy Kunc
249
(1,67%)
-
6
Magdalena Beata Truchan-Matłok
134
(0,90%)
Okręg 4
gminy: Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Agnieszka Elwira Szumilas
45
(0,60%)
-
5
Elżbieta Zuzanna Czaja
49
(0,65%)
-
7
Marek Piotr Nowicki
94
(1,25%)
-
1
Eugeniusz Stabryła
264
(3,51%)
-
2
Urszula Wolwowicz
217
(2,88%)
-
3
Mariusz Benedykt Morawski
162
(2,15%)
-
4
Elżbieta Maria Nitka
53
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Janusz Henryk Cecuła
859
(11,41%)
-
4
Ewelina Katarzyna Ziobro
223
(2,96%)
-
2
Beata Maria Wójtowicz
193
(2,56%)
-
3
Stanisław Antoni Lewicki
866
(11,50%)
-
6
Jolanta Edyta Skoczołek
388
(5,15%)
-
5
Zbigniew Jan Bartkowski
265
(3,52%)
-
7
Barbara Janina Wanielista
266
(3,53%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Witold Augustyn Bartkowski
20
(0,27%)
-
4
Amelia Maria Piegdoń
45
(0,60%)
-
1
Stanisław Piotr Piecuch
396
(5,26%)
-
3
Robert Jan Wilusz
31
(0,41%)
-
2
Maria Ziemlewicz
39
(0,52%)
-
7
Jan Stanisław Sitarz
30
(0,40%)
-
6
Natalia Klaudia Milasz
12
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY „TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ”
-
4
Antoni Kolbuch
138
(1,83%)
-
5
Aneta Bożena Wanielista-Kafara
70
(0,93%)
-
1
Marta Katarzyna Myćka
683
(9,07%)
-
2
Mieczysław Władysław Czapor
473
(6,28%)
-
3
Jerzy Bieleń
432
(5,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI ZIEMI SANOCKIEJ
-
5
Krystyna Hryszko
56
(0,74%)
-
1
Tomasz Gankiewicz
528
(7,01%)
-
6
Bożena Kuzicka
66
(0,88%)
-
4
Paweł Husak
389
(5,17%)
-
3
Agnieszka Aldona Haduch
154
(2,05%)
-
2
Jerzy Tomasz Sokołowski
22
(0,29%)