Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
obszar i granice Gminy Kolbuszowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Dorota Krystyna Koczur
141
(1,39%)
-
1
Emil Franciszek Wilk
685
(6,78%)
-
5
Renata Łowczyk
44
(0,44%)
-
2
Konrad Michał Popielarz
140
(1,39%)
-
6
Elżbieta Saj
57
(0,56%)
-
8
Stanisław Wit
71
(0,70%)
-
4
Sławomir Stanisław Kostuj
136
(1,35%)
-
9
Dariusz Stanisław Opaliński
204
(2,02%)
-
3
Barbara Maria Halibart
84
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Andrzej Jadach
443
(4,38%)
-
5
Mirosław Bogusław Karkut
309
(3,06%)
-
6
Anna Stępień
140
(1,39%)
-
8
Natalia Maria Kuczek
81
(0,80%)
-
1
Józef Kardyś
1 099
(10,87%)
-
2
Ewa Stanisława Posłuszny
474
(4,69%)
-
3
Marek Stanisław Kuna
578
(5,72%)
-
4
Danuta Jadach
218
(2,16%)
-
9
Jan Wiącek
390
(3,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOLBUSZOWA-NASZ DOM
-
2
Mieczysław Stanisław Maziarz
592
(5,86%)
-
1
Grzegorz Romaniuk
3 108
(30,75%)
-
5
Katarzyna Cesarz
202
(2,00%)
-
4
Lucjan Łukasz Wilk
322
(3,19%)
-
3
Krystyna Teresa Tęcza
192
(1,90%)
-
9
Marian Jan Zagórowski
99
(0,98%)
-
6
Ewa Justyna Łojek
150
(1,48%)
-
7
Danuta Maria Drałus
102
(1,01%)
-
8
Roman Kidacki
47
(0,46%)
Okręg 2
obszar i granice Gminy Raniżów i Gminy Cmolas
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Roman Młynarczyk
166
(2,72%)
-
5
Iwona Maria Różańska-Wrzask
135
(2,21%)
-
3
Bożena Anna Myszka
132
(2,16%)
-
2
Jerzy Janusz Magda
490
(8,01%)
-
1
Elżbieta Janina Rembisz
277
(4,53%)
-
4
Łukasz Stanisław Hałdaś
182
(2,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Grażyna Wyka
631
(10,32%)
-
7
Mieczysław Wojciech Burek
1 028
(16,81%)
-
4
Krzysztof Sochacki
546
(8,93%)
-
6
Roman Petejko
764
(12,50%)
-
2
Maria Zofia Zawada
808
(13,22%)
-
5
Danuta Gacek
332
(5,43%)
-
1
Ryszard Sukiennik
623
(10,19%)
Okręg 3
obszar i granice Gminy Dzikowiec i Gminy Niwiska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Bożena Rutkowska
150
(3,22%)
-
1
Marian Józef Hopek
460
(9,88%)
-
5
Janusz Stanisław Kiwak
83
(1,78%)
-
3
Leszek Micek
366
(7,86%)
-
6
Małgorzata Woś
40
(0,86%)
-
4
Jolanta Bożena Węglarz
57
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Elżbieta Posłuszna
209
(4,49%)
-
6
Bożena Grażyna Jagoda
134
(2,88%)
-
3
Elżbieta Maria Sudoł
150
(3,22%)
-
1
Henryk Wojdyło
1 354
(29,07%)
-
2
Józef Prymon
796
(17,09%)
-
5
Zbigniew Ofiara
527
(11,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO MY DZIKOWIEC
-
2
Tadeusz Paluszek
101
(2,17%)
-
1
Adam Wyka
194
(4,16%)
-
3
Magdalena Maria Baran
37
(0,79%)
Okręg 4
obszar i granice Gminy Majdan Królewski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Wiesław Dariusz Sałek
50
(1,59%)
-
1
Krystyna Fila
117
(3,72%)
-
2
Wojciech Chrząstek
184
(5,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Barbara Wojnas
572
(18,20%)
-
2
Wojciech Cebula
905
(28,80%)
-
3
Stanisław Kopeć
551
(17,54%)
-
4
Regina Mazgaj
440
(14,00%)
-
5
Paulina Elżbieta Wacyra
323
(10,28%)