Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Jarosław
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Daniel Jerzy Salabura
402
(2,62%)
-
7
Mirosław Piotr Lotycz
417
(2,71%)
-
6
Kamil Gerard Dziukiewicz
598
(3,89%)
-
8
Joanna Małgorzata Mordarska
209
(1,36%)
-
1
Tadeusz Chrzan
1 922
(12,51%)
-
3
Andrzej Jakub Salwa
131
(0,85%)
-
2
Tatiana Irena Kożak-Siara
532
(3,46%)
-
5
Grażyna Strzelec
757
(4,93%)
-
9
Agnieszka Katarzyna Kudła
145
(0,94%)
-
10
Andrzej Wyczawski
1 308
(8,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Jacek Józef Stańda
431
(2,80%)
-
1
Zbigniew Ryszard Piskorz
594
(3,87%)
-
6
Barbara Helena Czura
58
(0,38%)
-
8
Paweł Marian Socha
149
(0,97%)
-
5
Maria Pels
118
(0,77%)
-
3
Barbara Cienki
173
(1,13%)
-
4
Krzysztof Sopel
135
(0,88%)
-
9
Monika Anna Bieganowska
51
(0,33%)
-
10
Wacław Jan Szkoła
731
(4,76%)
-
7
Wiesław Grzegorz Krystecki
188
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Gabriela Stefania Hołowacz
86
(0,56%)
-
7
Halina Anna Horeczy-Wojtowicz
159
(1,03%)
-
8
Monika Małgorzata Mikłaszewska
49
(0,32%)
-
1
Józef Bednarczyk
312
(2,03%)
-
3
Witold Józef Furgała
29
(0,19%)
-
5
Małgorzata Beata Kuras
43
(0,28%)
-
9
Artur Stanisław Kołakowski
49
(0,32%)
-
6
Jarosław Jacek Nowak
58
(0,38%)
-
4
Jarosław Edmund Orłowski
123
(0,80%)
-
10
Rafał Grzegorz Młynarski
408
(2,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
-
7
Zbigniew Julian Hanas
289
(1,88%)
-
3
Elżbieta Barbara Śliwińska-Dąbrowska
588
(3,83%)
-
6
Barbara Janina Świątek
267
(1,74%)
-
2
Dariusz Antoni Tracz
955
(6,21%)
-
5
Teresa Kwiecień
282
(1,83%)
-
4
Ryszard Józef Łubyk
205
(1,33%)
-
1
Tomasz Jerzy Kulesza
1 528
(9,94%)
-
8
Krystyna Żurawska
107
(0,70%)
-
9
Andrzej Marian Lichończak
260
(1,69%)
-
10
Andrzej Jan Wysocki
522
(3,40%)
Okręg 2
Gminy: Laszki, Radymno, Chłopice, Miasto Radymno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Barbara Teresa Stawarz
849
(6,48%)
-
1
Marek Ireneusz Kisielewicz
1 403
(10,71%)
-
3
Krzysztof Tadeusz Cebulak
1 000
(7,63%)
-
8
Dorota Wujek
603
(4,60%)
-
7
Marcin Józef Jaworski
567
(4,33%)
-
6
Marek Jan Sobolewski
1 045
(7,97%)
-
4
Grzegorz Stanisław Błaszczyk
677
(5,17%)
-
5
Maria Barbara Jędrejko
568
(4,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
3
Danuta Elżbieta Tarnawska
88
(0,67%)
-
7
Justyna Grabczyńska-Bocian
69
(0,53%)
-
6
Wojciech Andrzej Zubrzycki
73
(0,56%)
-
2
Wawrzyniec Kościk
148
(1,13%)
-
1
Zbigniew Edward Petynia
332
(2,53%)
-
4
Bronisław Soja
94
(0,72%)
-
5
Izabela Katarzyna Kominko
18
(0,14%)
-
8
Wacław Grzegorz Preisner
234
(1,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Adam Grenda
695
(5,30%)
-
3
Zofia Helena Wojciechowska
359
(2,74%)
-
6
Dorota Maria Gunia
331
(2,53%)
-
5
Wiesław Józef Gołąb
220
(1,68%)
-
1
Bogusław Wiesław Tkaczyk
477
(3,64%)
-
2
Jerzy Marian Batycki
718
(5,48%)
-
7
Jan Andrzej Kojder
135
(1,03%)
-
8
Alina Maria Radecka
597
(4,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
-
3
Joanna Tomaszewska
99
(0,76%)
-
1
Mirosław Jan Szot
440
(3,36%)
-
4
Beata Teresa Mazurkiewicz
122
(0,93%)
-
2
Justyna Suchodolska
125
(0,95%)
-
5
Mateusz Niećko
247
(1,88%)
-
7
Agata Miśko
201
(1,53%)
-
6
Ryszard Wielgos
77
(0,59%)
-
8
Kazimierz Piotrowicz
21
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Katarzyna Januszkiewicz
29
(0,22%)
-
8
Magdalena Usiądek
24
(0,18%)
-
4
Aneta Agata Usiądek
30
(0,23%)
-
5
Stanisław Domański
48
(0,37%)
-
1
Wiktor Paweł Jamrozik
218
(1,66%)
-
2
Zbigniew Grzegorz Konieczny
74
(0,56%)
-
3
Mateusz Adam Siemaszkiewicz
37
(0,28%)
-
6
Jarosław Bartłomiej Usiądek
13
(0,10%)
Okręg 3
Gminy: Jarosław, Wiązownica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Małgorzata Maria Kumka-Koralewicz
314
(3,03%)
-
6
Alicja Kłos
589
(5,68%)
-
3
Marian Fedor
978
(9,43%)
-
4
Marta Wawrzyszko
369
(3,56%)
-
5
Andrzej Magdziak
696
(6,71%)
-
2
Teresa Władysława Duda
474
(4,57%)
-
1
Józef Długoń
1 376
(13,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
5
Renata Maria Sawa
37
(0,36%)
-
4
Jan Paterek
254
(2,45%)
-
2
Krzysztof Pacuła
516
(4,98%)
-
3
Joanna Agnieszka Gierczak
124
(1,20%)
-
6
Ryszard Knap
194
(1,87%)
-
1
Grażyna Socha
482
(4,65%)
-
7
Stanisław Mariusz Golba
228
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Leszek Antoni Szczybyło
1 045
(10,08%)
-
6
Henryk Purcha
175
(1,69%)
-
2
Dorota Gilarska
384
(3,70%)
-
3
Jolanta Matwij
255
(2,46%)
-
4
Jan Florek
110
(1,06%)
-
5
Małgorzata Horbacz
167
(1,61%)
-
7
Janusz Piotr Wilk
89
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
-
2
Agnieszka Dorota Pieniążek
490
(4,73%)
-
3
Grzegorz Krzysztof Graboń
27
(0,26%)
-
4
Dariusz Jacek Nogaj
89
(0,86%)
-
5
Marian Skuratko
84
(0,81%)
-
6
Małgorzata Lucyna Półtorak
74
(0,71%)
-
7
Agata Karolina Sroka
59
(0,57%)
-
1
Mieczysław Józef Kraus
267
(2,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Kazimierz Tadeusz Żołnierz
205
(1,98%)
-
2
Anna Małgorzata Gołąb
113
(1,09%)
-
3
Kazimierz Pajda
102
(0,98%)
Okręg 4
Gminy: Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica, Pawłosiów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Stanisław Antoni Kłopot
1 517
(12,66%)
-
3
Mariusz Stanisław Trojak
1 278
(10,67%)
-
4
Anna Halina Stec
510
(4,26%)
-
5
Stanisław Sopel
756
(6,31%)
-
6
Bożena Krystyna Majchrowicz
364
(3,04%)
-
8
Henryk Andrzej Pindak
670
(5,59%)
-
2
Marek Józef Kucab
1 042
(8,70%)
-
7
Maria Mazur
169
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
5
Marta Anna Owsik
108
(0,90%)
-
6
Paweł Grąz
56
(0,47%)
-
7
Alicja Józefa Prucyk
101
(0,84%)
-
8
Janusz Kochanowicz
391
(3,26%)
-
2
Marian Bogdan Romanik
373
(3,11%)
-
1
Józef Szkoła
1 446
(12,07%)
-
3
Katarzyna Joanna Gołaszewska
112
(0,93%)
-
4
Kazimierz Siciarz
120
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Barbara Marta Chrapek
41
(0,34%)
-
4
Genowefa Sęk
80
(0,67%)
-
6
Jerzy Mariusz Surmiak
103
(0,86%)
-
3
Barbara Teresa Jakubas
517
(4,31%)
-
2
Henryk Szczepanik
279
(2,33%)
-
1
Krzysztof Jerzy Sas
599
(5,00%)
-
5
Jacek Władysław Włoch
54
(0,45%)
-
8
Olga Magdalena Oczak
196
(1,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
-
3
Arkadiusz Czesław Zawalski
139
(1,16%)
-
2
Jerzy Kłopot
158
(1,32%)
-
4
Janusz Tadeusz Stopyra
44
(0,37%)
-
7
Jan Kiwacki
67
(0,56%)
-
6
Adam Stanisław Pióro
192
(1,60%)
-
8
Anna Lepszy
115
(0,96%)
-
1
Natalia Minkowicz-Albert
47
(0,39%)
-
5
Jadwiga Sabina Haniszewska
32
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Stanisław Michał Stecko
199
(1,66%)
-
3
Irena Halina Turczanik
17
(0,14%)
-
2
Małgorzata Maria Szulc
91
(0,76%)