Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Dębica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
-
2
Mirosław Piotr Słowik
156
(0,84%)
-
1
Wojciech Bartosz Zboch
301
(1,63%)
-
3
Aneta Ziobro
60
(0,32%)
-
4
Małgorzata Maria Krasoń
101
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
-
9
Sylwia Korycka-Żymuła
63
(0,34%)
-
8
Krystyna Filarska
11
(0,06%)
-
5
Stanisław Klocek
67
(0,36%)
-
2
Marek Paweł Mikrut
185
(1,00%)
-
1
Paweł Grzegorz Wolicki
460
(2,49%)
-
6
Anna Maria Mytkoś
94
(0,51%)
-
4
Anna Wójcik
46
(0,25%)
-
3
Andrzej Maciej Rżany
90
(0,49%)
-
10
Barbara Pasowicz
38
(0,21%)
-
7
Paweł Wojciech Kudroń
48
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
6
Grzegorz Krycki
262
(1,42%)
-
3
Marta Barbara Szczyrek
225
(1,22%)
-
5
Marta Ewa Kwaśna
86
(0,47%)
-
8
Jerzy Marek Szczeklik
80
(0,43%)
-
9
Ewa Maria Sawic
27
(0,15%)
-
2
Roman Rogowski
454
(2,46%)
-
1
Krzysztof Romuald Lipczyński
1 104
(5,98%)
-
7
Marta Maria Wojtunik
31
(0,17%)
-
10
Sławomir Mieczysław Barnaś
116
(0,63%)
-
4
Janusz Stanisław Wiktor
128
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zygmunt Żabicki
434
(2,35%)
-
2
Teresa Stefania Lesiak
107
(0,58%)
-
3
Katarzyna Weronika Witkowska
31
(0,17%)
-
5
Joanna Karolina Trojan
72
(0,39%)
-
4
Marcin Krzysztof Koziara
35
(0,19%)
-
6
Dariusz Dominik Łukaszewski
41
(0,22%)
-
9
Kamil Tytus Malinowski
15
(0,08%)
-
10
Jerzy Marek Lisowski
35
(0,19%)
-
7
Marta Bernadetta Garduła-Drożdż
70
(0,38%)
-
8
Henryk Juraszek
26
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
7
Małgorzata Elżbieta Minorczyk
77
(0,42%)
-
9
Stanisława Drobot
125
(0,68%)
-
1
Lucyna Maria Samborska
1 440
(7,80%)
-
2
Mateusz Jan Smoła
482
(2,61%)
-
4
Jan Borek
560
(3,03%)
-
3
Wojciech Iwasieczko
502
(2,72%)
-
5
Wiesław Broda
466
(2,52%)
-
8
Katarzyna Beata Zielińska
122
(0,66%)
-
6
Krzysztof Kazimierz Krawczyk
196
(1,06%)
-
10
Paweł Tomasz Adamek
673
(3,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
-
2
Małgorzata Lesiak
112
(0,61%)
-
4
Lucyna Jadwiga Czernicka
63
(0,34%)
-
1
Mateusz Józef Pasek
901
(4,88%)
-
3
Marta Małgorzata Pawełko-Tokarz
369
(2,00%)
-
5
Jolanta Agata Pająk
155
(0,84%)
-
6
Agnieszka Zofia Magiera
110
(0,60%)
-
7
Magdalena Karolina Borowiec
94
(0,51%)
-
10
Jacek Mieczysław Dymitrowski
249
(1,35%)
-
9
Jakub Maksymilian Kędzior
78
(0,42%)
-
8
Jan Rafał Bysiewicz
119
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Anna Zofia Mazur
1 195
(6,47%)
-
7
Mariusz Edward Blezień
513
(2,78%)
-
5
Beata Stanisława Filipek
182
(0,99%)
-
6
Bogdan Mieczysław Witkoś
316
(1,71%)
-
4
Jerzy Jacek Gągała
456
(2,47%)
-
1
Piotr Paweł Chęciek
1 693
(9,17%)
-
9
Alicja Violetta Targoń-Śliwa
172
(0,93%)
-
10
Łukasz Paweł Paluch
609
(3,30%)
-
3
Władysław Jan Bielawa
1 198
(6,49%)
-
8
Anna Henryka Jando-Roztoczyńska
143
(0,77%)
Okręg 2
gmina Brzostek, gmina Jodłowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
-
2
Tomasz Tadeusz Duda
10
(0,13%)
-
3
Anna Klaudia Ziobro
5
(0,07%)
-
1
Dominik Łukasz Pietrucha
34
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
-
1
Marek Materowski
58
(0,78%)
-
2
Justyna Jadwiga Ignarska
24
(0,32%)
-
3
Łukasz Stanisław Kordela
68
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
2
Karolina Grażyna Szymaszek
11
(0,15%)
-
1
Arkadiusz Paweł Tomasiewicz
115
(1,55%)
-
3
Dawid Rafał Oleksy
3
(0,04%)
-
4
Jolanta Bernadetta Płatek
3
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Daniel Grzegorz Wójcik
1 569
(21,11%)
-
5
Irena Hals
29
(0,39%)
-
6
Anna Mikrut
86
(1,16%)
-
3
Elżbieta Teresa Gąsior
43
(0,58%)
-
2
Stanisław Kazimierz Warzecha
116
(1,56%)
-
4
Zbigniew Smagacz
64
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
1
Leszek Jan Bieniek
518
(6,97%)
-
3
Władysław Kita
87
(1,17%)
-
2
Zofia Skórska
201
(2,70%)
-
5
Zofia Grodzka
30
(0,40%)
-
4
Agnieszka Małgorzata Zawiślak
70
(0,94%)
-
6
Stanisław Marek Wójtowicz
133
(1,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
-
1
Dorota Maria Krzyżak
410
(5,52%)
-
4
Kazimierz Machowski
32
(0,43%)
-
6
Małgorzata Berek
54
(0,73%)
-
5
Piotr Jan Stręk
44
(0,59%)
-
2
Urszula Bogusława Wojnarowska
33
(0,44%)
-
3
Wojciech Czesław Szot
728
(9,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Monika Ewa Widuch
72
(0,97%)
-
1
Mateusz Stanisław Domaradzki
910
(12,24%)
-
3
Kazimierz Jan Sarna
622
(8,37%)
-
2
Lidia Maria Składanowska
243
(3,27%)
-
6
Andrzej Witek
878
(11,81%)
-
5
Zofia Rogowska
130
(1,75%)
Okręg 3
gmina Czarna, gmina Żyraków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
-
3
Rafał Szymon Pieczonka
18
(0,16%)
-
2
Klaudia Beata Goclon
26
(0,23%)
-
1
Maciej Tadeusz Jajkiewicz
97
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
-
6
Tomasz Sławomir Bielatowicz
12
(0,11%)
-
1
Edward Kolbusz
64
(0,57%)
-
4
Mateusz Pyziński
41
(0,36%)
-
3
Małgorzata Ciurkot
74
(0,65%)
-
2
Rafał Kosztyło
190
(1,68%)
-
7
Małgorzata Marta Pikul-Burdzy
47
(0,42%)
-
5
Ewelina Mariola Siry
30
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
3
Marian Brzostowski
77
(0,68%)
-
1
Jakub Tomasz Pych
202
(1,79%)
-
2
Ewa Grażyna Olszko-Szpunar
85
(0,75%)
-
4
Tomasz Sujdak
71
(0,63%)
-
7
Piotr Daniel Kramarz
72
(0,64%)
-
6
Faustyna Anna Piwowar
4
(0,04%)
-
5
Magdalena Diana Komaruk
15
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Paweł Piotr Jarosz
684
(6,05%)
-
3
Agnieszka Anna Radwańska
250
(2,21%)
-
6
Anita Lidia Bartnik
84
(0,74%)
-
4
Janusz Cieśla
211
(1,87%)
-
7
Kamil Krzysztofczyk
171
(1,51%)
-
2
Bogusław Stanisław Wałęga
132
(1,17%)
-
5
Agnieszka Jadwiga Czapiga
114
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
1
Dariusz Jan Szerszeń
66
(0,58%)
-
3
Jerzy Zenon Dydo
38
(0,34%)
-
4
Marta Ferenc-Wilczyńska
23
(0,20%)
-
2
Robert Józef Moskal
264
(2,33%)
-
5
Martyna Cyprowska
8
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
-
1
Maria Kusek
433
(3,83%)
-
2
Grzegorz Reguła
773
(6,84%)
-
3
Paweł Michał Sygulski
287
(2,54%)
-
6
Alicja Pochodaj-Balasa
169
(1,49%)
-
4
Stefania Marianna Grzyb
275
(2,43%)
-
7
Adam Łukasz Kaczor
315
(2,79%)
-
5
Grzegorz Stec
774
(6,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sławomir Łanucha
1 232
(10,89%)
-
2
Ewelina Elżbieta Kuś
988
(8,74%)
-
3
Bożena Osocha
872
(7,71%)
-
4
Mariusz Emil Kuta
278
(2,46%)
-
6
Jerzy Andrzej Sasak
709
(6,27%)
-
7
Elżbieta Maria Mika
555
(4,91%)
-
5
Jadwiga Teresa Biernacka
87
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD POWIATOWY
-
2
Katarzyna Anna Persak
63
(0,56%)
-
1
Jerzy Zbigniew Sak
188
(1,66%)
-
3
Bogusława Ewa Jasnosz
8
(0,07%)
-
4
Jacek Knych
132
(1,17%)
Okręg 4
gmina Dębica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
-
3
Katarzyna Sylwia Dykas
42
(0,40%)
-
2
Stanisław Kornik
30
(0,29%)
-
1
Józef Rafał Dybowski
136
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
-
3
Wiesław Andrzej Kania
248
(2,37%)
-
4
Maria Mączka
536
(5,13%)
-
2
Andrzej Adam Trzeciak
697
(6,67%)
-
1
Aleksander Wiesław Reguła
891
(8,53%)
-
6
Ewa Mądro
103
(0,99%)
-
7
Kazimierz Lichoń
154
(1,47%)
-
5
Magdalena Sylwia Nowak
144
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
2
Sylwia Sabina Zapał
197
(1,89%)
-
3
Rafał Jan Pawełek
116
(1,11%)
-
7
Tadeusz Jan Bochyński
30
(0,29%)
-
1
Marcin Zdzisław Nowak
437
(4,18%)
-
5
Helena Borowiec
38
(0,36%)
-
4
Tomasz Włodzimierz Panek
26
(0,25%)
-
6
Halina Tarczyńska
18
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Józef Bandzyra
111
(1,06%)
-
1
Andrzej Zygmunt Reguła
708
(6,78%)
-
3
Justyna Teresa Gawlik
236
(2,26%)
-
4
Marek Miazga
321
(3,07%)
-
7
Stanisława Rakoczy
41
(0,39%)
-
5
Dorota Danuta Bryt
18
(0,17%)
-
6
Józef Jan Góra
238
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
5
Grzegorz Jakub Szewczyk
60
(0,57%)
-
6
Ewa Agata Kołodziej
25
(0,24%)
-
7
Beata Agata Pustułka
36
(0,34%)
-
1
Waldemar Jacek Cieśla
249
(2,38%)
-
4
Jerzy Marian Rębiś
124
(1,19%)
-
2
Małgorzata Fornek
193
(1,85%)
-
3
Renata Maria Świerk
116
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
-
1
Irena Nowak
478
(4,58%)
-
2
Krzysztof Misielak
54
(0,52%)
-
5
Tomasz Michał Nykiel
25
(0,24%)
-
3
Witold Jakub Kozioł
147
(1,41%)
-
4
Katarzyna Dobrosława Pięciak
35
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Bolesław Babiarz
210
(2,01%)
-
1
Marek Jaskółka
1 563
(14,96%)
-
2
Robert Piotr Mazur
726
(6,95%)
-
5
Marta Zofia Niemiec
374
(3,58%)
-
7
Małgorzata Teresa Dankowska
110
(1,05%)
-
6
Joanna Iwona Marć
133
(1,27%)
-
3
Agnieszka Małgorzata Panek
274
(2,62%)
Okręg 5
gmina Pilzno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
-
1
Łukasz Michał Kolak
218
(2,78%)
-
2
Łukasz Mateusz Legięć
31
(0,40%)
-
4
Marta Małgorzata Gac
13
(0,17%)
-
5
Monika Magdalena Kulig
7
(0,09%)
-
3
Sławomir Gruszka
16
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
-
1
Jacek Paweł Podlasek
268
(3,42%)
-
2
Zofia Gągała-Bohaczyk
41
(0,52%)
-
4
Jolanta Rębiś
70
(0,89%)
-
3
Dariusz Klucznik
67
(0,86%)
-
5
Lucyna Nalepa-Urjasz
98
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
2
Beata Halina Magiera
0
(0%)
-
1
Dariusz Paweł Lorenc
41
(0,52%)
-
3
Małgorzata Katarzyna Żybura
27
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Jacek Roman Świerczek
230
(2,94%)
-
2
Tadeusz Franciszek Wójcik
252
(3,22%)
-
3
Aurelia Ewa Mącior
407
(5,19%)
-
1
Anna Małgorzata Gawlik
607
(7,75%)
-
4
Robert Adam Krupa
196
(2,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
-
1
Marek Stanisław Wojtuła
207
(2,64%)
-
4
Anna Maria Reguła
79
(1,01%)
-
5
Krzysztof Adam Krawiec
587
(7,49%)
-
2
Czesław Kubek
299
(3,82%)
-
3
Marta Gmiterek
122
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krystyna Sikora
264
(3,37%)
-
1
Michał Maziarka
2 295
(29,29%)
-
3
Zofia Teresa Ziaja
530
(6,76%)
-
4
Tomasz Dominik Lesiak
603
(7,70%)
-
5
Stanisław Józef Palej
260
(3,32%)