Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Jeżowe Centrum od nr domu 1 do nr domu 133, od nr domu 630 do nr 661 A i kolejne numery na obszarze, z którego został utworzony okręg wyborczy
Pokaż więcej
Renata Maria Dynda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
65
(17,33%)
Bogdan Bednarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
205
(54,67%)
Grażyna Elżbieta Kościółek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
31
(8,27%)
Jacek Krawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI
14
(3,73%)
Krzysztof Krawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
60
(16,00%)
Okręg 2
Sołectwo Jeżowe Centrum od nr domu 134 do numeru domu 235 i od nr domu 560 B do numeru 629 A i kolejne numery na obszarze, dla którego został utworzony okręg wyborczy
Pokaż więcej
Henryk Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
90
(23,08%)
Marian Koc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
189
(48,46%)
Bogdan Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
89
(22,82%)
Janina Kazimiera Majowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI
22
(5,64%)
Okręg 3
Sołectwo Jeżowe Podgórze od nr 238 - 335 i od nr 525 - do nr 560 A
Pokaż więcej
Krystyna Gorczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
73
(23,62%)
Józef Głuszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
153
(49,51%)
Jan Józef Zarzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
49
(15,86%)
Tadeusz Pikor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI
34
(11,00%)
Okręg 4
Sołectwo Jeżowe Podgórze od nr 336 do nr 415
Pokaż więcej
Sławomir Leśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
64
(25,00%)
Józef Jan Szewc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(46,48%)
Dariusz Bednarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
73
(28,52%)
Okręg 5
Sołectwo Jeżowe Podgórze od nr 417 do nr 473 i od nr 497 do nr 524, ul. Akacjowa
Pokaż więcej
Teresa Aniela Wiewiórska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
73
(26,94%)
Krzysztof Borek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(51,29%)
Renata Stanisława Pasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
37
(13,65%)
Krzysztof Paweł Bednarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI
22
(8,12%)
Okręg 6
Sołectwo Jeżowe Zagościniec od numeru domu 662 do numeru domu 782 B
Pokaż więcej
Mirosław Szot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
52
(12,38%)
Edward Koc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(28,33%)
Zbigniew Stanisław Sabat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
116
(27,62%)
Piotr Ryszard Janecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI
43
(10,24%)
Edward Koc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
90
(21,43%)
Okręg 7
Sołectwo Jeżowe Kameralne od nr domu 783 do końca
Pokaż więcej
Anna Drabik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
63
(18,75%)
Henryk Olko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
202
(60,12%)
Zbigniew Wyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
71
(21,13%)
Okręg 8
Sołectwo Groble, ul. Nowa, Sołectwo Sibigi
Pokaż więcej
Zbigniew Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
23
(5,61%)
Ryszard Gumieniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
136
(33,17%)
Barbara Fusiek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
150
(36,59%)
Krzysztof Jan Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI
101
(24,63%)
Okręg 9
Sołectwa: Krzywdy, Jeżowe Zaborczyny
Pokaż więcej
Kamil Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
82
(24,19%)
Roman Łyko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
180
(53,10%)
Władysław Misiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI
77
(22,71%)
Okręg 10
Sołectwo Jata
Pokaż więcej
Grzegorz Adam Bieleń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
113
(38,57%)
Grażyna Szostecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
147
(50,17%)
Krystian Piotr Gębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
12
(4,10%)
Wiesław Drabik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI
21
(7,17%)
Okręg 11
Sołectwo Sójkowa
Pokaż więcej
Eugeniusz Ciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
148
(60,91%)
Ryszard Kuryś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(26,75%)
Zbigniew Kobylarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
30
(12,35%)
Okręg 12
Sołectwo Zalesie
Pokaż więcej
Janusz Edward Smusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
83
(30,86%)
Bogdan Józef Świątek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(46,10%)
Tadeusz Dul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
39
(14,50%)
Czesław Brzuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI
5
(1,86%)
Tadeusz Sobieszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
18
(6,69%)
Okręg 13
Sołectwa: Cholewiana Góra, Pogorzałka
Pokaż więcej
Konrad Piotr Czochara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
40
(9,52%)
Andrzej Wojciech Kołodziej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
330
(78,57%)
Urszula Barbara Wyka-Piróg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO
50
(11,90%)
Okręg 14
Sołectwo Nowy Nart
Pokaż więcej
Stanisław Różański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
36
(20,93%)
Mirosław Bajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY”
132
(76,74%)
Krzysztof Sibiga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI
4
(2,33%)
Okręg 15
Sołectwo Stary Nart
Pokaż więcej
Jacek Kazimierz Puzio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ
90
(51,43%)
Danuta Pikor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(48,57%)