Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Rzeszów, powiaty: leżajski, łańcucki, rzeszowski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
10
Jerzy Filipek
884
(0,42%)
-
9
Marek Andrzej Kuźmicz
214
(0,10%)
-
8
Marta Józefa Wytrwał
241
(0,11%)
-
2
Jerzy Rybka
1 537
(0,73%)
-
4
Ryszard Jan Mędrala
320
(0,15%)
-
6
Henryk Pietrzak
381
(0,18%)
-
1
Marta Agata Niewczas
10 664
(5,09%)
-
3
Dorota Anna Dominik
733
(0,35%)
-
5
Włodzimierz Stanisław Skrzydlak
290
(0,14%)
-
7
Krystyna Gajdek
361
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
7
Ewelina Krupa
363
(0,17%)
-
2
Marzena Kardasińska
249
(0,12%)
-
1
Damian Bańka
1 129
(0,54%)
-
3
Marcin Tomasz Pilawa
246
(0,12%)
-
4
Łukasz Franciszek Drążek
309
(0,15%)
-
5
Karolina Kinga Zalewska
208
(0,10%)
-
6
Tomasz Wiesław Drewniak
596
(0,28%)
-
9
Kinga Elżbieta Czenczek
202
(0,10%)
-
10
Alicja Lucyna Stelmach
239
(0,11%)
-
8
Sylwester Marcin Szyszka
154
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
4
Arkadiusz Turoń
247
(0,12%)
-
3
Barbara Katarzyna Ożóg
672
(0,32%)
-
2
Paweł Krzysztof Preneta
340
(0,16%)
-
6
Krzysztof Jasiński
221
(0,11%)
-
5
Sandra Magdalena Tymczak
90
(0,04%)
-
7
Anna Katarzyna Gąsior-Niemiec
132
(0,06%)
-
8
Dominik Bąk
380
(0,18%)
-
1
Agnieszka Itner
871
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Wojciech Bartman
4 217
(2,01%)
-
4
Jan Burek
2 215
(1,06%)
-
6
Janina Józefa Kuźniar
1 090
(0,52%)
-
3
Józef Gdański
3 317
(1,58%)
-
5
Kazimiera Majewicz
630
(0,30%)
-
2
Edward Józef Słupek
2 211
(1,05%)
-
8
Klaudia Ewa Pocheć
286
(0,14%)
-
7
Witold Józef Nierojewski
214
(0,10%)
-
9
Marzena Anna Kotlińska
318
(0,15%)
-
10
Grzegorz Patruś
578
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Ewa Muskus
238
(0,11%)
-
3
Kazimierz Ulicki
143
(0,07%)
-
4
Tadeusz Wojciech Skowron
83
(0,04%)
-
1
Beata Jagieła
312
(0,15%)
-
7
Jolanta Stanisława Adamiec
85
(0,04%)
-
6
Łukasz Józef Żugaj
92
(0,04%)
-
8
Izabela Katarzyna Pachla
45
(0,02%)
-
9
Krzysztof Janusz Szczurko
46
(0,02%)
-
10
Mirosław Stanisław Matwij
133
(0,06%)
-
5
Agata Paulina Wiącek
152
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Krzysztof Jacek Guz
2 199
(1,05%)
-
3
Teresa Anna Tęcza
1 588
(0,76%)
-
4
Mateusz Kamil Bernat
1 479
(0,71%)
-
6
Danuta Krystyna Romańska
552
(0,26%)
-
1
Alicja Maria Bobola
5 240
(2,50%)
-
7
Grzegorz Józef Marut
855
(0,41%)
-
5
Przemysław Pączka
976
(0,47%)
-
9
Andrzej Błądek
1 075
(0,51%)
-
8
Maria Paulina Gancarz
728
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Sylwia Judyta Rękas
1 244
(0,59%)
-
4
Katarzyna Bogumiła Kaszuba
1 136
(0,54%)
-
3
Irena Stanisława Rząsa
1 394
(0,67%)
-
6
Damian Maciej Małek
1 133
(0,54%)
-
1
Ireneusz Dzieszko
2 136
(1,02%)
-
5
Bartłomiej Ryszard Widelak
316
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
3
Krzysztof Jerzy Sylwanowicz
430
(0,21%)
-
2
Izabela Karolina Pomykała
978
(0,47%)
-
1
Tomasz Wojciech Buczek
1 578
(0,75%)
-
4
Damian Łukasz Dąbek
454
(0,22%)
-
6
Tomasz Wołoszyn
200
(0,10%)
-
5
Elżbieta Chorzępa
301
(0,14%)
-
7
Magdalena Aneta Browińska
131
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Maria Bożena Fajger
7 780
(3,71%)
-
4
Jacek Adam Kotula
13 583
(6,48%)
-
5
Bogusława Wybraniec
3 799
(1,81%)
-
6
Nina Beata Kitlińska
2 725
(1,30%)
-
8
Karol Wojciech Ożóg
20 714
(9,88%)
-
9
Halina Cygan
3 357
(1,60%)
-
10
Roman Stanisław Jakim
4 644
(2,22%)
-
1
Jerzy Cypryś
29 611
(14,13%)
-
3
Stanisław Kruczek
12 753
(6,08%)
-
7
Mieczysław Tołpa
9 360
(4,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Stanisław Nowak
1 050
(0,50%)
-
2
Danuta Waleria Stępień
6 803
(3,25%)
-
4
Marek Stefan Ordyczyński
4 100
(1,96%)
-
9
Zbigniew Grabowski
606
(0,29%)
-
1
Krzysztof Adam Feret
9 328
(4,45%)
-
5
Marta Stanisława Szczyrba
715
(0,34%)
-
6
Ewa Magdalena Hołub
2 313
(1,10%)
-
3
Jan Walenty Tomaka
5 762
(2,75%)
-
8
Anna Jolanta Rogowska
1 344
(0,64%)
-
10
Mirosław Artur Dziki
2 546
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Jolanta Teresa Omietońska
557
(0,27%)
-
3
Marzena Małgorzata Wilk
542
(0,26%)
-
4
Bartłomiej Tomasz Groch
154
(0,07%)
-
2
Tomasz Dominik Lignar
139
(0,07%)
-
5
Zofia Bazylewicz
222
(0,11%)
-
6
Bartosz Zbigniew Smalec
289
(0,14%)
Okręg 2
powiaty: dębicki, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Arkadiusz Jerzy Świętoniowski
221
(0,14%)
-
5
Danuta Jolanta Baran
466
(0,29%)
-
8
Michał Konrad Tomczyk
1 482
(0,91%)
-
6
Magdalena Maria Siuta
438
(0,27%)
-
1
Edward Brzostowski
8 101
(4,97%)
-
3
Bogdan Adam Mikowski
325
(0,20%)
-
2
Andrzej Kurek
913
(0,56%)
-
4
Barbara Beata Garbacz-Sarlińska
285
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
6
Agnieszka Kwasek
160
(0,10%)
-
1
Małgorzata Kazimiera Salwa
1 253
(0,77%)
-
2
Karol Mikołaj Strzelczyk
524
(0,32%)
-
8
Sylwia Magdalena Bury
378
(0,23%)
-
7
Jarosław Paweł Maciołek
285
(0,17%)
-
5
Mariusz Kazimierz Matłosz
280
(0,17%)
-
3
Krzysztof Stanisław Niekowal
546
(0,33%)
-
4
Dariusz Jan Kumorek
309
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
4
Agnieszka Zofia Jurasińska
139
(0,09%)
-
1
Martin Marian Irzyk
604
(0,37%)
-
3
Marek Józef Zagórski
224
(0,14%)
-
2
Monika Rżany
528
(0,32%)
-
5
Jakub Gawron
288
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Mariusz Andrzej Barnaś
1 501
(0,92%)
-
5
Magdalena Helena Kozioł
782
(0,48%)
-
7
Małgorzata Stolarska
431
(0,26%)
-
8
Dariusz Adam Śliwiński
1 260
(0,77%)
-
6
Danuta Żelazko
956
(0,59%)
-
1
Wiesław Andrzej Lada
7 448
(4,57%)
-
3
Teresa Bogusława Kiepiel
1 620
(0,99%)
-
2
Jan Władysław Tarapata
7 575
(4,64%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Mariusz Józef Babiarz
215
(0,13%)
-
5
Małgorzata Mastej
227
(0,14%)
-
1
Jan Armata
562
(0,34%)
-
8
Tadeusz Ferdynand Gomółka
244
(0,15%)
-
2
Maria Szukała
302
(0,19%)
-
4
Wioletta Katarzyna Sarna
673
(0,41%)
-
6
Wioleta Anna Wiśniewska-Fudala
163
(0,10%)
-
7
Emil Włodyka
139
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Bartłomiej Adam Jurasz
1 050
(0,64%)
-
1
Paweł Andrzej Goclon
2 455
(1,51%)
-
2
Aleksander Józef Kapinos
2 566
(1,57%)
-
4
Jolanta Anna Luka
1 048
(0,64%)
-
6
Agata Anna Pietrucha
975
(0,60%)
-
7
Mariusz Zamorski
981
(0,60%)
-
5
Anna Katarzyna Parys
928
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
5
Arkadiusz Krzysztof Kozioł
1 171
(0,72%)
-
2
Lidia Straub
368
(0,23%)
-
3
Renata Wolska
1 103
(0,68%)
-
4
Łukasz Marek Szebla
642
(0,39%)
-
1
Jolanta Dul
2 517
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Leszek Słąba
886
(0,54%)
-
4
Michał Franciszek Kubik
368
(0,23%)
-
2
Tadeusz Mikołaj Zięba
688
(0,42%)
-
3
Katarzyna Kinga Ochał
623
(0,38%)
-
7
Klaudia Katarzyna Malinowska
259
(0,16%)
-
8
Monika Paulina Środoń
247
(0,15%)
-
6
Piotr Robert Fila-Morytko
261
(0,16%)
-
5
Paulina Ewa Usarz-Nicoś
108
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Andrzej Marczenia
2 526
(1,55%)
-
3
Stefan Bieszczad
14 054
(8,62%)
-
2
Czesław Łączak
9 908
(6,08%)
-
1
Władysław Zenon Ortyl
38 428
(23,56%)
-
6
Maria Napieracz
6 262
(3,84%)
-
4
Jacek Magdoń
10 489
(6,43%)
-
7
Barbara Danuta Marczak
3 264
(2,00%)
-
8
Bogumiła Mirosława Stec-Świderska
4 659
(2,86%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Maria Mitręga
5 574
(3,42%)
-
2
Aneta Anna Krajewska
1 276
(0,78%)
-
3
Ewa Janina Strojna
554
(0,34%)
-
5
Emilia Rawinis
526
(0,32%)
-
6
Marcin Jurzysta
1 649
(1,01%)
-
7
Jacek Robert Pietruszka
713
(0,44%)
-
8
Jacek Michał Gamrot
707
(0,43%)
-
4
Adam Nikodem Żyłka
1 414
(0,87%)
Okręg 3
miasto Tarnobrzeg, powiaty: kolbuszowski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Julian Ozimek
4 770
(3,69%)
-
4
Zbigniew Andrzej Woźniak
360
(0,28%)
-
3
Jan Marian Krawczyk
244
(0,19%)
-
2
Bronisław Tadeusz Tofil
1 385
(1,07%)
-
7
Ala Zych
610
(0,47%)
-
6
Anna Ostrowska
382
(0,30%)
-
5
Marzena Zofia Zając
500
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
4
Magdalena Klara Rawska-Wnęk
349
(0,27%)
-
2
Bartłomiej Kania
389
(0,30%)
-
1
Krzysztof Jerzy Stelmach
1 387
(1,07%)
-
3
Maria Stefania Kawa
474
(0,37%)
-
5
Magdalena Barbara Gorczyca
227
(0,18%)
-
6
Dawid Kubiak
260
(0,20%)
-
7
Artur Kosiorowski
306
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Tomasz Michał Grzyb
420
(0,33%)
-
2
Karolina Dereń
316
(0,24%)
-
3
Krzysztof Stanisław Kotulski
268
(0,21%)
-
4
Dominika Mróz-Toton
124
(0,10%)
-
5
Mateusz Itner
113
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Czesław Urbaniak
573
(0,44%)
-
1
Lidia Błądek
5 327
(4,12%)
-
4
Grażyna Helena Szepelak
192
(0,15%)
-
3
Lucyna Matyka
2 600
(2,01%)
-
5
Mirosław Furdyna
294
(0,23%)
-
7
Władysław Stefan Trybała
304
(0,24%)
-
2
Stanisław Kościelny
2 149
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Joanna Teresa Główka-Luty
346
(0,27%)
-
6
Lidia Grażyna Kolano
429
(0,33%)
-
5
Sylwia Julia Stachurska
117
(0,09%)
-
4
Małgorzata Maria Gorczyca
237
(0,18%)
-
3
Kazimierz Józef Potyrała
64
(0,05%)
-
7
Piotr Paweł Domagała
442
(0,34%)
-
2
Mieczysław Żarnowski
114
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Arkadiusz Ryszard Soja
514
(0,40%)
-
5
Andrzej Gołębiowski
928
(0,72%)
-
1
Daniel Stefan Hausner
3 787
(2,93%)
-
4
Wiktoria Gabriela Rębisz
857
(0,66%)
-
2
Agata Gębala
1 203
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Halina Małgorzata Sasiela-Błażejczak
1 943
(1,50%)
-
3
Katarzyna Anna Torba
731
(0,57%)
-
2
Stanisława Teresa Piekarczyk
537
(0,42%)
-
5
Mikołaj Adam Pieprzyk
448
(0,35%)
-
4
Andrzej Trawiński
670
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Małgorzata Zych
563
(0,44%)
-
1
Tomasz Sylwester Zięba
1 135
(0,88%)
-
3
Anna Krystyna Surowaniec
539
(0,42%)
-
4
Dariusz Jaworski
458
(0,35%)
-
5
Grzegorz Marcin Glica
208
(0,16%)
-
7
Krzysztof Paweł Weiss
188
(0,15%)
-
6
Dorota Anna Ryfińska
152
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Kamila Barbara Piech
10 697
(8,28%)
-
7
Bogusław Władysław Tofilski
5 665
(4,39%)
-
2
Antoni Błądek
9 054
(7,01%)
-
6
Danuta Lucyna Kacprzyk
2 964
(2,29%)
-
4
Jan Dziubiński
9 538
(7,38%)
-
1
Ewa Maria Draus
14 048
(10,88%)
-
3
Bogdan Piotr Romaniuk
15 451
(11,96%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Ryszard Kapała
3 767
(2,92%)
-
3
Halina Nowak
1 246
(0,96%)
-
4
Zofia Trochimowicz-Warga
791
(0,61%)
-
6
Jakub Jan Szczęsny
508
(0,39%)
-
1
Andrzej Kazimierz Szlęzak
12 427
(9,62%)
-
5
Dominika Rzeźnikiewicz
374
(0,29%)
-
7
Tadeusz Niedziałek
1 709
(1,32%)
Okręg 4
miasto Przemyśl, powiaty: jarosławski, lubaczowski, przemyski, przeworski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jan Ryszard Błotnicki
3 072
(1,93%)
-
2
Anna Iwona Szczygieł
1 010
(0,63%)
-
3
Jacek Wojciech Mykita
420
(0,26%)
-
7
Kinga Katarzyna Sawa
488
(0,31%)
-
5
Katarzyna Monika Wojtyna
323
(0,20%)
-
6
Jolanta Kazimiera Czujko
201
(0,13%)
-
8
Wiesław Bogdan Łuksik
268
(0,17%)
-
4
Adam Józef Wójtowicz
649
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
4
Jerzy Edward Kunach
125
(0,08%)
-
1
Tomasz Rafał Filip
678
(0,43%)
-
5
Klara Zenona Stelmach
132
(0,08%)
-
6
Damian Rafał Rebuś
144
(0,09%)
-
3
Ryszard Jan Wojtuch
200
(0,13%)
-
7
Marta Ewa Bujak
177
(0,11%)
-
2
Karolina Maria Rączkowska
194
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
3
Monika Lewicka
452
(0,28%)
-
1
Liliana Sabina Kalinowska
864
(0,54%)
-
5
Katarzyna Rączy
99
(0,06%)
-
2
Dariusz Bogdan Turkiewicz
109
(0,07%)
-
4
Grzegorz Skórka-Król
143
(0,09%)
-
6
Marek Zygmunt Imiełowski
102
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Nepelski
10 388
(6,52%)
-
5
Bogumiła Stanisława Hołowacz
1 122
(0,70%)
-
3
Małgorzata Krystyna Dachnowicz
2 785
(1,75%)
-
2
Kacper Karol Twarowski
1 057
(0,66%)
-
6
Edmund Stanisław Matrejek
746
(0,47%)
-
7
Tomasz Tadeusz Bawoł
1 014
(0,64%)
-
4
Teresa Pieniążek
2 949
(1,85%)
-
8
Janusz Marek Hołyszko
3 240
(2,03%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Joanna Elżbieta Potaczek
128
(0,08%)
-
5
Piotr Władysław Ficek
187
(0,12%)
-
7
Stanisław Staniszewski
123
(0,08%)
-
1
Mateusz Marian Jagieła
467
(0,29%)
-
2
Jarosław Śliwiński
224
(0,14%)
-
4
Andrzej Jan Majcher
291
(0,18%)
-
8
Marzena Małgorzata Staniec
237
(0,15%)
-
6
Katarzyna Maria Szarek
484
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Nadzieja Paulina Bobel
629
(0,39%)
-
1
Jarosław Andrzej Brenkacz
6 059
(3,80%)
-
4
Mateusz Jerzy Puchalski
1 190
(0,75%)
-
3
Grzegorz Mariusz Chrapek
1 293
(0,81%)
-
8
Marta Magdalena Gołębiowska
1 442
(0,90%)
-
2
Łukasz Kazimierz Świrk
1 105
(0,69%)
-
5
Dariusz Czesław Duda
1 274
(0,80%)
-
7
Bernadetta Małgorzata Dziura
742
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
6
Andrzej Piotr Dec
1 043
(0,65%)
-
2
Małgorzata Barbara Kulas
753
(0,47%)
-
1
Renata Czesława Telega
2 940
(1,84%)
-
3
Wojciech Stanisław Miesiąc
387
(0,24%)
-
4
Marzena Maria Piekarska
756
(0,47%)
-
7
Łukasz Jan Mężyk
189
(0,12%)
-
5
Monika Fiedosewicz
315
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Robert Majka
1 149
(0,72%)
-
3
Tomasz Mariusz Ważny
327
(0,21%)
-
2
Marek Bogusław Kulpa
555
(0,35%)
-
6
Katarzyna Jadwiga Zielińska
205
(0,13%)
-
4
Anna Maria Perżyło
249
(0,16%)
-
8
Łukasz Jezierski
125
(0,08%)
-
5
Michał Kornel Matrejek
253
(0,16%)
-
7
Wiktoria Marcelina Szumigraj
152
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Pilch
18 878
(11,84%)
-
2
Andrzej Bogusław Ćwierz
10 592
(6,64%)
-
4
Teresa Pamuła
10 607
(6,65%)
-
3
Anna Maria Huk
11 894
(7,46%)
-
5
Tomasz Grzegorz Legeny
2 523
(1,58%)
-
6
Sabina Ewa Południak
8 408
(5,27%)
-
8
Mariusz Andrzej Król
11 165
(7,00%)
-
7
Maciej Jan Lewicki
6 954
(4,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Stanisław Jacek Mazurkiewicz
1 122
(0,70%)
-
4
Grażyna Dorota Kostka
1 146
(0,72%)
-
1
Piotr Tomański
10 570
(6,63%)
-
6
Olimpia Katarzyna Szpunar
741
(0,46%)
-
2
Waldemar Zadworny
1 743
(1,09%)
-
8
Krzysztof Józef Kłak
2 368
(1,49%)
-
5
Maria Zygarlicka
447
(0,28%)
-
3
Mariusz Chyżyński
321
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
3
Michał Piotr Ciźla
109
(0,07%)
-
4
Karolina Daniela Cygan
308
(0,19%)
-
5
Ryszard Adam Sęk
270
(0,17%)
-
1
Piotr Łukasz Bartoszek
566
(0,36%)
-
2
Barbara Ewa Wojtaszek
249
(0,16%)
Okręg 5
miasto Krosno, powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski, sanocki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Emilia Maria Krynicka
258
(0,14%)
-
1
Zbigniew Jerzy Braja
2 296
(1,22%)
-
2
Grażyna Pilch
1 362
(0,73%)
-
4
Tomasz Roman Lackosz
331
(0,18%)
-
5
Natalia Magdalena Rąpała
367
(0,20%)
-
3
Marek Jan Pańko
1 012
(0,54%)
-
9
Jerzy Ziomek
510
(0,27%)
-
8
Joanna Elżbieta Durał
174
(0,09%)
-
10
Piotr Marcin Wojnarowski
587
(0,31%)
-
6
Wacław Marian Posadzki
234
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
7
Karina Krzywiecka
116
(0,06%)
-
4
Zofia Bogusz
251
(0,13%)
-
2
Hubert Jaromir Wolski
378
(0,20%)
-
1
Robert Stanisław Stadnicki
823
(0,44%)
-
9
Joanna Izabela Samolewicz
60
(0,03%)
-
6
Damian Henryk Gomuła
98
(0,05%)
-
10
Paweł Uliasz
314
(0,17%)
-
8
Michał Marcin Fortuna
120
(0,06%)
-
3
Józef Tadeusz Świstak
243
(0,13%)
-
5
Magdalena Helena Draguła
184
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Tadeusz Świec
210
(0,11%)
-
4
Hubert Piotr Pacioch
90
(0,05%)
-
3
Anna Bogaczewicz
257
(0,14%)
-
1
Kamila Mackiewicz-Rossmanith
581
(0,31%)
-
5
Marzena Mieczysława Ciwoniuk
104
(0,06%)
-
6
Adam Zbigniew Rossmanith
178
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
10
Grażyna Borek
1 629
(0,87%)
-
4
Bogdan Robert Kuliga
1 089
(0,58%)
-
1
Dariusz Wojciech Sobieraj
19 505
(10,40%)
-
7
Marta Janina Skubisz
777
(0,41%)
-
8
Władysław Wrona
612
(0,33%)
-
5
Bożena Danuta Baran
986
(0,53%)
-
6
Krzysztof Jan Sawiński
1 322
(0,71%)
-
2
Maria Halina Pospolitak
1 962
(1,05%)
-
3
Piotr Komornicki
988
(0,53%)
-
9
Zygmunt Mieczysław Rak
543
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Wojciech Marek Rączka
578
(0,31%)
-
2
Danuta Szlachta
158
(0,08%)
-
6
Hanna Farenholc-Olesiuk
129
(0,07%)
-
3
Piotr Józef Żebracki
413
(0,22%)
-
7
Ewa Janina Głazowska
90
(0,05%)
-
5
Karol Gorczyca
192
(0,10%)
-
8
Wioleta Teresa Kiełbasa
342
(0,18%)
-
4
Agnieszka Barbara Kwiatkowska
219
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Paweł Andrzej Helnarski
3 014
(1,61%)
-
3
Monika Kinga Stabryła
730
(0,39%)
-
2
Joanna Karolina Sabat
1 526
(0,81%)
-
4
Agnieszka Halina Łącka
1 736
(0,93%)
-
7
Bogusław Adam Kurek
678
(0,36%)
-
10
Edyta Dominika Dytko
768
(0,41%)
-
6
Piotr Paweł Hnatyk
344
(0,18%)
-
5
Marta Bernardyna Pasterczyk
648
(0,35%)
-
8
Jacek Tomasz Oleniacz
490
(0,26%)
-
9
Łukasz Kazimierz Rajchel
524
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Barbara Zofia Stasiak
581
(0,31%)
-
1
Lucyna Sznajder
1 999
(1,07%)
-
2
Magdalena Radwańska-Frydrych
1 078
(0,58%)
-
4
Kamil Piotr Marek
624
(0,33%)
-
5
Piotr Tomasz Pęcak
647
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
8
Gabriela Agnieszka Adamczyk
233
(0,12%)
-
3
Edyta Maria Wiśniowska
289
(0,15%)
-
2
Wojciech Robert Borek
323
(0,17%)
-
1
Zdzisław Stanisław Witkowski
894
(0,48%)
-
5
Szymon Szajna
303
(0,16%)
-
4
Łukasz Władysław Tomczuk
133
(0,07%)
-
7
Mateusz Michał Miśko
190
(0,10%)
-
6
Joanna Jadwiga Wolan
183
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Adam Tomasz Drozd
6 009
(3,21%)
-
3
Wojciech Stanisław Zając
20 103
(10,72%)
-
1
Jerzy Borcz
18 194
(9,71%)
-
8
Monika Julita Brewczak
5 199
(2,77%)
-
6
Joanna Katarzyna Bril
5 242
(2,80%)
-
2
Maria Stanisława Kurowska
22 027
(11,75%)
-
5
Dorota Łukaszyk
6 030
(3,22%)
-
9
Marek Jakubowicz
3 311
(1,77%)
-
7
Adam Walenty Śnieżek
7 526
(4,01%)
-
10
Wiesław Polek
3 444
(1,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Antoni Stanisław Pikul
10 479
(5,59%)
-
9
Małgorzata Beata Fedorowicz
956
(0,51%)
-
3
Stanisław Józef Słyś
2 468
(1,32%)
-
10
Kazimierz Zima
841
(0,45%)
-
2
Wojciech Aleksander Blecharczyk
9 127
(4,87%)
-
4
Małgorzata Maria Kapałka
1 065
(0,57%)
-
7
Barbara Maria Balon
1 208
(0,64%)
-
6
Piotr Antoni Paczkowski
659
(0,35%)
-
5
Tadeusz Antoni Łokaj
284
(0,15%)
-
8
Ewa Mrugała
753
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Maciej Piotr Józefowicz
529
(0,28%)
-
3
Kazimierz Krzysztof Rogowski
321
(0,17%)
-
4
Anna Maria Szwed
358
(0,19%)
-
5
Stanisław Andrzej Bargieł
256
(0,14%)
-
2
Bożena Irena Kamińska
465
(0,25%)