Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Lubaczów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Iwona Bożena Osowska
50
(0,99%)
-
3
Witold Dubanik
307
(6,09%)
-
1
Wiesław Huk
419
(8,31%)
-
2
Maria Magoń
291
(5,77%)
-
5
Ireneusz Trojnar
107
(2,12%)
-
4
Marta Teresa Szpyt
116
(2,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Waldemar Zygmunt Łuczak
264
(5,24%)
-
2
Monika Szynal
83
(1,65%)
-
5
Renata Marta Drewniak
75
(1,49%)
-
4
Katarzyna Małgorzata Bator
60
(1,19%)
-
3
Andrzej Obirek
58
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LUBACZOWSKI
-
2
Witold Andrzej Kasperski
44
(0,87%)
-
3
Grażyna Helena Bielec
126
(2,50%)
-
1
Paweł Głaz
421
(8,35%)
-
5
Wiesława Kozłowska
60
(1,19%)
-
6
Janusz Waldemar Zubrzycki
384
(7,62%)
-
4
Małgorzata Czesława Niemiec
76
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE
-
3
Jolanta Agata Dral
61
(1,21%)
-
2
Anna Maria Woszczak
41
(0,81%)
-
1
Dariusz Stec
78
(1,55%)
-
4
Michał Jan Kuziemski
15
(0,30%)
-
5
Jan Stanisław Latuszek
74
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Jan Swatek-Czernecki
698
(13,85%)
-
2
Mariusz Łeski
297
(5,89%)
-
6
Irena Danuta Kopciuch
267
(5,30%)
-
4
Danuta Elżbieta Butyńska
170
(3,37%)
-
3
Gabriela Jolanta Mazurkiewicz
111
(2,20%)
-
5
Wojciech Marek Cioch
138
(2,74%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Mariusz Pieróg
106
(2,10%)
-
3
Wanda Genowefa Załuska
22
(0,44%)
-
2
Piotr Marek Pacuła
21
(0,42%)
Okręg 2
Gmina Lubaczów, Gmina Oleszyce, Gmina Stary Dzików, Gmina Wielkie Oczy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Józef Marian Michalik
693
(6,56%)
-
4
Marian Mazurkiewicz
258
(2,44%)
-
3
Wiesław Kotula
465
(4,40%)
-
2
Jadwiga Pałczyńska
506
(4,79%)
-
7
Krzysztof Wojciech Szczybyło
101
(0,96%)
-
8
Barbara Antosz
71
(0,67%)
-
5
Stanisław Józef Mokrzycki
370
(3,50%)
-
6
Elżbieta Maria Jędruchów
111
(1,05%)
-
9
Danuta Sopel
518
(4,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LUBACZOWSKI
-
1
Roman Krawczyk
107
(1,01%)
-
3
Elżbieta Maria Maksymowicz
114
(1,08%)
-
2
Tomasz Piotr Czołacz
177
(1,67%)
-
4
Waldemar Jan Dworak
155
(1,47%)
-
5
Grażyna Bielecka
11
(0,10%)
-
7
Katarzyna Sopel
61
(0,58%)
-
8
Renata Anna Demus
17
(0,16%)
-
6
Marcin Józef Szuta
71
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE
-
3
Stanisław Sulikowski
45
(0,43%)
-
4
Małgorzata Maria Gościak - Borchowiec
69
(0,65%)
-
6
Katarzyna Barbara Władyka
88
(0,83%)
-
2
Mirosław Roman Sroka
73
(0,69%)
-
5
Joanna Ozimek
232
(2,20%)
-
1
Bolesław Henryk Dydyk
335
(3,17%)
-
7
Kazimierz Rymarowicz
351
(3,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Małgorzata Czajkowska
315
(2,98%)
-
8
Wanda Szularz
330
(3,12%)
-
2
Henryk Goraj
774
(7,32%)
-
1
Zygmunt Adam Gmyrek
1 063
(10,06%)
-
3
Stanisław Zagrobelny
541
(5,12%)
-
5
Marta Tabaczek
624
(5,90%)
-
7
Alina Skoczyńska
269
(2,55%)
-
6
Henryk Mirosław Nizierski
493
(4,67%)
-
4
Józef Marian Ozimek
592
(5,60%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Michał Szwed
432
(4,09%)
-
4
Ludwika Kisz
3
(0,03%)
-
5
Andrzej Marian Bąk
13
(0,12%)
-
3
Kazimiera Kaczor
46
(0,44%)
-
2
Mariusz Kurek
74
(0,70%)
Okręg 3
Gmina Cieszanów, Gmina Horyniec-Zdrój, Gmina Narol
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Dorota Wróbel
954
(11,29%)
-
2
Zbigniew Wróbel
538
(6,37%)
-
4
Dorota Józefa Rachwalik
471
(5,57%)
-
3
Stanisław Wojciech Kędzior
397
(4,70%)
-
5
Marek Wiśniewski
318
(3,76%)
-
8
Ryszard Jacek Krawczyk
246
(2,91%)
-
6
Ewa Zając
74
(0,88%)
-
7
Adolf Robert Adamek
256
(3,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Bogusław Bijowski
50
(0,59%)
-
1
Zbigniew Wełyczko
127
(1,50%)
-
5
Anna Maria Niedużak
27
(0,32%)
-
4
Lidia Marzena Ważna
27
(0,32%)
-
2
Krzysztof Wojciech Zarębski
76
(0,90%)
-
6
Dagmara Ewelina Pióro
5
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LUBACZOWSKI
-
1
Andrzej Antoni Szymanowski
146
(1,73%)
-
4
Joanna Makuch
85
(1,01%)
-
3
Teresa Weronika Nadstawna
16
(0,19%)
-
5
Alicja Zofia Buczek
18
(0,21%)
-
6
Karol Filip Żuchowicz
16
(0,19%)
-
2
Bronisław Szuper
30
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE
-
4
Stanisław Jerzy Wis
76
(0,90%)
-
5
Marcin Andrzej Piotrowski
302
(3,57%)
-
1
Krystian Łukasz Kłysewicz
248
(2,93%)
-
3
Elżbieta Ewa Kolbuszewska
101
(1,20%)
-
2
Helena Krystyna Mazurek
247
(2,92%)
-
6
Alina Anna Beń
76
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Barbara Broź
666
(7,88%)
-
6
Roman Stefan Krywko
226
(2,67%)
-
1
Stanisław Piotr Strumidło
685
(8,11%)
-
5
Renata Elżbieta Leja
112
(1,33%)
-
8
Janusz Adam Skalski
390
(4,61%)
-
7
Piort Stanisław Wojtyszyn
348
(4,12%)
-
2
Marta Renata Langner
150
(1,77%)
-
4
January Żukowicz
102
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Anna Aleksandra Skibińska
123
(1,46%)
-
2
Beata Marta Ługowska
235
(2,78%)
-
6
Rafał Kraśnianka
59
(0,70%)
-
4
Tomasz Piotr Pokrywka
47
(0,56%)
-
5
Krystyna Barbara Hałabuda
12
(0,14%)
-
1
Arkadiusz Andrzej Pizun
369
(4,37%)