Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Krzeszów obejmujące miejscowości: Kamionka-Kolonia od Nr 1 do Nr 10A, od Nr 11A do Nr 13, od Nr 15 do Nr 16B oraz ulice: Brzozowa, Niwa, Sosnowa, Grabowa, Krzeszów ulice: Nowa, Piaskowa, Zielona
Pokaż więcej
Zofia Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
9
(8,18%)
Grażyna Zofia Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
38
(34,55%)
Lucjan Józef Schiffer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(28,18%)
Wojciech Gramatyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
32
(29,09%)
Okręg 2
Sołectwo Krzeszów obejmujące miejscowość Krzeszów ulice: Biłgorajska, Klasztorna, Mostowa, Pocztowa, Rynek, Stolarska, Ulanowska, Wesoła
Pokaż więcej
Małgorzata Justyna Kral
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
35
(25,18%)
Michał Kutman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
56
(40,29%)
Adam Paruch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(20,86%)
Jadwiga Teresa Harasiuk-Kościelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
19
(13,67%)
Okręg 3
Sołectwo Krzeszów obejmujące miejscowość Krzeszów ulice: Dolna, Kościelna, Ogrodowa, Owocowa, Polna, Sadowa, Sieniawska, Tarnogrodzka
Pokaż więcej
Grzegorz Józef Pokora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
32
(30,48%)
Bogusław Wiktor Tutka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(40,95%)
Paweł Kamil Polit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I ROZWÓJ KRZESZOWA
30
(28,57%)
Okręg 4
Sołectwo Krzeszów Dolny
Pokaż więcej
Piotr Paweł Brzyski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
33
(22,60%)
Ryszard Nowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
39
(26,71%)
Marian Skakuj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(50,68%)
Okręg 5
Sołectwo Kamionka Dolna obejmujące miejscowości: Kamionka Dolna, Kamionka–Kolonia numery 11 i 14 oraz od Nr 17 do końca
Pokaż więcej
Beata Garbacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
25
(17,86%)
Joanna Taras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
14
(10,00%)
Elżbieta Maciocha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(36,43%)
Arkadiusz Jan Kotuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
50
(35,71%)
Okręg 6
Sołectwo Kamionka Górna obejmujące miejscowości: Kamionka Górna, Kamionka Średnia
Pokaż więcej
Mirosław Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
22
(14,38%)
Anna Olszówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
63
(41,18%)
Tomasz Taras
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(44,44%)
Okręg 7
Sołectwo Bystre od Nr 1 do 59A
Pokaż więcej
Edward Piotr Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
33
(37,93%)
Małgorzata Maria Lipianin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
21
(24,14%)
Zbigniew Ignacy Jajak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(37,93%)
Okręg 8
Sołectwo Bystre od Nr 60 do końca
Pokaż więcej
Henryk Dechnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
51
(36,96%)
Jadwiga Bożena Pajura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
32
(23,19%)
Piotr Łebko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(39,86%)
Okręg 9
Sołectwo Kustrawa
Pokaż więcej
Leszek Dechnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
59
(81,94%)
Kazimierz Franciszek Zwolak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(18,06%)
Okręg 10
Sołectwo Łazów
Pokaż więcej
Tomasz Henryk Łoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
25
(37,88%)
Jan Antoni Podgórny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(62,12%)
Okręg 11
Sołectwo Sigiełki
Pokaż więcej
Izabela Maria Łepko-Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
25
(39,06%)
Anna Stanisława Łoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
13
(20,31%)
Zbigniew Aleksander Kusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(40,63%)
Okręg 12
Sołectwo Koziarnia I obejmujące miejscowość Koziarnia od Nr 1 do Nr 89
Pokaż więcej
Józef Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
29
(21,80%)
Stanisław Młynarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(27,07%)
Erwina Joanna Duch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
68
(51,13%)
Okręg 13
Sołectwo Koziarnia II obejmujące miejscowość Koziarnia od Nr 90 do końca
Pokaż więcej
Sławomir Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
72
(54,55%)
Lucyna Kasperek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
9
(6,82%)
Adam Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(38,64%)
Okręg 14
Sołectwo Podolszynka Ordynacka
Pokaż więcej
Edward Zdzisław Golec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
35
(22,44%)
Luiza Samko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
29
(18,59%)
Stanisław Henryk Dziedzic
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(58,97%)
Okręg 15
Sołectwo Podolszynka Plebańska
Pokaż więcej
Wiesław Błaszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
37
(36,27%)
Zbigniew Bąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(63,73%)