MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
SPRZEDAWCA NA STOISKU MIĘSNYM...
fot. pixabay.com

Najnowsze oferty pracy w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim. Ile można zarobić i w jakich zawodach?

SPRZEDAWCA NA STOISKU MIĘSNYM

Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN

Miejsce pracy: Tyczyn (pow. rzeszowski)

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie dostaw towaru, obsługa klienta

Wymiar etatu: 1

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Inne wymagania: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych / Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail