2 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
PRACOWNIK MAŁEJ GASTRONOMII, KELNER...
fot. pixabay.com

Najnowsze oferty pracy w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim. Ile można zarobić i w jakich zawodach?

PRACOWNIK MAŁEJ GASTRONOMII, KELNER

Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN Wynagrodzenie czasowe ze stawką godzinową

Miejsce pracy: Świlcza (pow. rzeszowski)

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zakres obowiązków:
Obsługa bufetu, wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej

Wymiar etatu: 1

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Inne wymagania: Praca co drugi dzień po 12H

Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Fani Biało-Czerwonych opanowali Ostrawę. Przyjechali na mecz z Łotwą ZDJĘCIA KIBICÓW

Kolejny skalp Ukraińców w powietrzu

Przyjmujesz tak żelazo? Może się nie wchłaniać, a ty sobie szkodzisz

Opinie o maturze z WOS-u: może być ciężko

Twoje włosy się puszą? To znaczy, że chcą się kręcić. Zrób prosty test i sprawdź