Polecamy

Zdjęcia z przygotowań i koncertu The Freeborn Brothers w hangarze Linetech © Toton Show
[2/34]

Zdjęcia z przygotowań i koncertu The Freeborn Brothers w hangarze Linetech

Nietuzinkowe wydarzenie zostało zadedykowane wszystkim dotkniętym epidemią koronawirusa oraz znudzonym w ramach trwającej kwarantanny. Wydarzenie w rzeszowskim hangarze LINETECH jest pierwszym takim w historii firmy.

W piątkowy wieczór The Freeborn Brothers z Rzeszowa zagrał koncert w hangarze firmy LINETECH Aircraft Maintenance. Wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności i pracowników, było natomiast transmitowane w mediach społecznościowych. Koncert i transmisja zostały zrealizowane przez firmę Toton Show.

- Restrykcje związane z epidemią COVID-19 zadecydowały, że musimy bezbłędnie zrealizować transmisję, przy jednoczesnym zachowaniu przepisów bezpieczeństwa w lotnictwie – mówi Tomasz Wawszczyk, reżyser koncertu.

The Freeborn Brothers słyną z nietuzinkowego podejścia do miejsc, w których dzielą się swoją muzyką. Można powiedzieć, że hangar LINETECH Aircraft Maintenance był naturalną kolejnością.

- Lubimy grać w nietypowych miejscach, a hangar wydał nam się właśnie jednym z nich. Zwykle nie można tu zajrzeć, a przeprowadzone tu remonty są owiane sporą tajemnicą. To było niezapomniane wydarzenie – podsumowuje Niko Soszyński, lider The Freeborn Brothers.

Folk i punk rock spotykają lotniczą technologię. Koncert Freeborn Brothers odbył się w piątek w hangarze LINETECH, który znajduje się przy lotnisku w Jasionce.

Najnowsze wiadomości

reklama