Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Brzozów
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Brzozów podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- STAPIŃSKI Szymon Wojciech - KWW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW: 52,22% (5 511 głosów)
- SŁOTA Iwona Sabina - KWW CZAS MIESZKAŃCÓW: 25,07% (2 646 głosów)
- KORONA Magdalena - KWW NOWY SAMORZĄD: 11,81% (1 246 głosów)
- WIDZISZEWSKI Wojciech Jan - KWW ZIEMIA BRZOZOWSKA: 10,9% (1 150 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KONIECZKO Mariusz: pozycja 1 : 2,79% (658 głosów)
- WASYLEWICZ Bogusław Aleksander: pozycja 2 : 2,79% (658 głosów)
- SOWIŃSKA Monika: pozycja 3 : 2,79% (658 głosów)
- GIEFERT Jan Andrzej: pozycja 4 : 2,79% (658 głosów)
- PIETRYKA Przemysław Jakub: pozycja 5 : 2,79% (658 głosów)
- RAKOCZY Lucyna Barbara: pozycja 6 : 2,79% (658 głosów)
- PYTLAK Angelika Anna: pozycja 7 : 2,79% (658 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW:
- STAPIŃSKI Szymon Wojciech: pozycja 1 : 5,65% (1 331 głosów)
- KAMIŃSKA Dorota Maria: pozycja 2 : 5,65% (1 331 głosów)
- SZMYD Bogdan Witold: pozycja 3 : 5,65% (1 331 głosów)
- ŁACH Andrzej: pozycja 4 : 5,65% (1 331 głosów)
- TABISZ Ewa: pozycja 5 : 5,65% (1 331 głosów)
- ŁOBAZA Paweł Piotr: pozycja 6 : 5,65% (1 331 głosów)
- CHMIEL Małgorzata Dorota: pozycja 7 : 5,65% (1 331 głosów)
- WOŹNIAK Małgorzata Zofia: pozycja 8 : 5,65% (1 331 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA:
- WIDZISZEWSKI Wojciech Jan: pozycja 1 : 1,06% (250 głosów)
- FLOREK Grzegorz: pozycja 2 : 1,06% (250 głosów)
- HEŚ-NADYMUS Sylwia: pozycja 3 : 1,06% (250 głosów)
- HAŁKA Renata Dorota: pozycja 4 : 1,06% (250 głosów)
- PIOTROWSKA Dorota Katarzyna: pozycja 5 : 1,06% (250 głosów)
- SURMACZ Bogusław Wojciech: pozycja 6 : 1,06% (250 głosów)
- HADUCH-KĘDRA Magdalena Renata: pozycja 7 : 1,06% (250 głosów)
- BEDNARZ Stanisław Marek: pozycja 8 : 1,06% (250 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW:
- RZEPKA Michał Jakub: pozycja 1 : 1,6% (378 głosów)
- MIKSIEWICZ Józef Stanisław: pozycja 2 : 1,6% (378 głosów)
- RZEPKA Anna Barbara: pozycja 3 : 1,6% (378 głosów)
- RYBA Tomasz: pozycja 4 : 1,6% (378 głosów)
- DAŚ Paula Karina: pozycja 5 : 1,6% (378 głosów)
- DYDAK Grzegorz Stanisław: pozycja 6 : 1,6% (378 głosów)
- CYPARSKA Marta: pozycja 7 : 1,6% (378 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD:
- KORONA Magdalena: pozycja 1 : 1,94% (458 głosów)
- BARAŃSKI Dariusz Bogusław: pozycja 2 : 1,94% (458 głosów)
- WĄTRÓBSKA Sylwia Maria: pozycja 3 : 1,94% (458 głosów)
- FEJDASZ-MATUS Patrycja: pozycja 4 : 1,94% (458 głosów)
- FEDAK Monika Stanisława: pozycja 5 : 1,94% (458 głosów)
- PEMPUŚ Jacek: pozycja 6 : 1,94% (458 głosów)
- WŁADYKA Jarosław Paweł: pozycja 7 : 1,94% (458 głosów)
- TOMOŃ Alicja: pozycja 8 : 1,94% (458 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MARUSIA Bogdan Piotr: pozycja 1 : 2,75% (1 007 głosów)
- PILSZAK Mariola: pozycja 2 : 2,75% (1 007 głosów)
- BEDNARCZYK Krzysztof Antoni: pozycja 3 : 2,75% (1 007 głosów)
- MAZUR Antoni: pozycja 4 : 2,75% (1 007 głosów)
- ANIOŁ Iwona Anna: pozycja 5 : 2,75% (1 007 głosów)
- KOWALCZYK Piotr Mieczysław: pozycja 6 : 2,75% (1 007 głosów)
- SĄSIADEK Natalia Marzena: pozycja 7 : 2,75% (1 007 głosów)
- BŁASZCZAK Maria Róża: pozycja 8 : 2,75% (1 007 głosów)
- KONIECZNA Halina Lucyna: pozycja 9 : 2,75% (1 007 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW:
- TYMPALSKI Kazimierz: pozycja 1 : 2,45% (899 głosów)
- CYGANIK Zbigniew Stanisław: pozycja 2 : 2,45% (899 głosów)
- KUŁAK Stanisław: pozycja 3 : 2,45% (899 głosów)
- STRUŚ Elżbieta: pozycja 4 : 2,45% (899 głosów)
- WÓJCIK Joanna Katarzyna: pozycja 5 : 2,45% (899 głosów)
- ADAMSKI Maksymilian Wojciech: pozycja 6 : 2,45% (899 głosów)
- RYBA Katarzyna Joanna: pozycja 7 : 2,45% (899 głosów)
- BRYŚ Marek Stanisław: pozycja 8 : 2,45% (899 głosów)
- JANUSZ Barbara Zofia: pozycja 9 : 2,45% (899 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA:
- ZAJDEL Kazimierz Józef: pozycja 1 : 1,61% (590 głosów)
- JATCZYSZYN Piotr Stanisław: pozycja 2 : 1,61% (590 głosów)
- JAROSZ Ewa Maria: pozycja 3 : 1,61% (590 głosów)
- PILSZAK Robert Piotr: pozycja 4 : 1,61% (590 głosów)
- WOJTOŃ Elżbieta Anna: pozycja 5 : 1,61% (590 głosów)
- WIECH Anna: pozycja 6 : 1,61% (590 głosów)
- OWSIANY Jakub Kazimierz: pozycja 7 : 1,61% (590 głosów)
- ABEL Robert Łukasz: pozycja 8 : 1,61% (590 głosów)
- RUCHLEWICZ Karolina Monika: pozycja 9 : 1,61% (590 głosów)
- ZBIEGIEŃ Magdalena: pozycja 10 : 1,61% (590 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW:
- SŁOTA Iwona Sabina: pozycja 1 : 2,55% (934 głosów)
- HAUDEK Aleksandra Marta: pozycja 2 : 2,55% (934 głosów)
- ŚCIBOR Marta: pozycja 3 : 2,55% (934 głosów)
- SŁAWĘCKI Paweł: pozycja 4 : 2,55% (934 głosów)
- OLENIACZ Jacek Tomasz: pozycja 5 : 2,55% (934 głosów)
- BANIA Paweł: pozycja 6 : 2,55% (934 głosów)
- ZIMOŃ Wacław: pozycja 7 : 2,55% (934 głosów)
- BIGOS Wiktor Damian: pozycja 8 : 2,55% (934 głosów)
- ZAJDEL Mariusz Arkadiusz: pozycja 9 : 2,55% (934 głosów)
- CHROBAK-AUGUSTYN Joanna Agnieszka: pozycja 10 : 2,55% (934 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD:
- FABISIAK Dorota Jadwiga: pozycja 1 : 1,16% (426 głosów)
- SZAŁAJKO Łukasz Florian: pozycja 2 : 1,16% (426 głosów)
- LASEK Justyna Maria: pozycja 3 : 1,16% (426 głosów)
- KRZEWICKI Mikołaj: pozycja 4 : 1,16% (426 głosów)
- GALANT Anna Maria: pozycja 5 : 1,16% (426 głosów)
- FILAK Waldemar Janusz: pozycja 6 : 1,16% (426 głosów)
- CHMIELEWSKA Magdalena Małgorzata: pozycja 7 : 1,16% (426 głosów)
- WÓJCIK Łukasz Piotr: pozycja 8 : 1,16% (426 głosów)
- WOLANIN Małgorzata: pozycja 9 : 1,16% (426 głosów)
- HADAM Jerzy: pozycja 10 : 1,16% (426 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DUPLAGA Bogdan Stanisław: pozycja 1 : 3,66% (1 019 głosów)
- TESZNAR Urszula: pozycja 2 : 3,66% (1 019 głosów)
- SOBOTA Dariusz Bogusław: pozycja 3 : 3,66% (1 019 głosów)
- SŁOMIANY Damian: pozycja 4 : 3,66% (1 019 głosów)
- WNĘK Rita Anna: pozycja 5 : 3,66% (1 019 głosów)
- WĘGRZYŃSKI Adrian Stanisław: pozycja 6 : 3,66% (1 019 głosów)
- LEŃ Jolanta Karolina: pozycja 7 : 3,66% (1 019 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW:
- FROŃ Paweł Mieczysław: pozycja 1 : 4% (1 113 głosów)
- POMYKAŁA Adam Józef: pozycja 2 : 4% (1 113 głosów)
- PIETRYKA Grzegorz: pozycja 3 : 4% (1 113 głosów)
- LEŃ Sławomir: pozycja 4 : 4% (1 113 głosów)
- CHRISTOLHOMME Halina Aneta: pozycja 5 : 4% (1 113 głosów)
- BOROŃ Małgorzata Maria: pozycja 6 : 4% (1 113 głosów)
- HĘDRZAK Ada Anna: pozycja 7 : 4% (1 113 głosów)
- WRONA Barbara Anna: pozycja 8 : 4% (1 113 głosów)
- SZCZEPEK Jakub Józef: pozycja 9 : 4% (1 113 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA:
- BOROŃ Daniel Ryszard: pozycja 1 : 2,02% (562 głosów)
- RZEPKA Andrzej: pozycja 2 : 2,02% (562 głosów)
- SERAFIN Magdalena: pozycja 3 : 2,02% (562 głosów)
- ŚNIEŻEK Dominika: pozycja 4 : 2,02% (562 głosów)
- CYCOŃ Paweł Józef: pozycja 5 : 2,02% (562 głosów)
- RACHWAŁ Mariola: pozycja 6 : 2,02% (562 głosów)
- KĘDRA Czesław Michał: pozycja 7 : 2,02% (562 głosów)
- DĄBROWSKA Anna: pozycja 8 : 2,02% (562 głosów)
- ANTKOWSKI Zbigniew: pozycja 9 : 2,02% (562 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW:
- LEŃ Przemysław: pozycja 1 : 1,42% (395 głosów)
- RZEPKA Tomasz: pozycja 2 : 1,42% (395 głosów)
- SZCZEPEK Marta: pozycja 3 : 1,42% (395 głosów)
- MANIAWSKI Zbigniew Stanisław: pozycja 4 : 1,42% (395 głosów)
- RZEPKA Grzegorz Dariusz: pozycja 5 : 1,42% (395 głosów)
- BĄK Renata Urszula: pozycja 6 : 1,42% (395 głosów)
- ŚNIEŻEK Bożena: pozycja 7 : 1,42% (395 głosów)
- DUDEK Dorota Zofia: pozycja 8 : 1,42% (395 głosów)
- KIEREK Damian: pozycja 9 : 1,42% (395 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD:
- DATA Ewa: pozycja 1 : 1,06% (295 głosów)
- PIWOWAR Ireneusz Andrzej: pozycja 2 : 1,06% (295 głosów)
- SZCZEPEK Anna Justyna: pozycja 3 : 1,06% (295 głosów)
- CHROBAK Krzysztof: pozycja 4 : 1,06% (295 głosów)
- BIELAWSKA Anna Natalia: pozycja 5 : 1,06% (295 głosów)
- WRÓBEL Mariusz Sławomir: pozycja 6 : 1,06% (295 głosów)
- SZCZEPEK Krzysztof Tadeusz: pozycja 7 : 1,06% (295 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Premier Izraela stanie przed Trybunałem w Hadze? Jest wniosek o areszt
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?