(© Archiwum. Fot. przemysl.naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Krosna odebrali maczetę i dwie drewniane pałki grupie młodzieńców, którzy szli wyrównać porachunki z mieszkańcami pobliskiej miejscowości.

W środę wieczorem policjanci zostali powiadomiona o grupie młodych ludzi, niszczących w Świerzowej Polskiej łańcuchy, odgradzające chodnik od jezdni. Skierowani na miejsce policjanci wylegitymowali siedmiu mężczyzn w wieku od 17 do 29 lat, mieszkających w okolicach Krosna.

Zatrzymani oświadczyli, że idą do pobliskiej miejscowości, aby wziąć odwet na kilku jej mieszkańcach, którzy przed kilkoma dniami wywołali z nimi awanturę. Jako dodatkowe argumenty wzięli ze sobą dwie drewniane pałki oraz maczetę z blisko półmetrowym ostrzem. Po wykonaniu niezbędnych czynności wszyscy zostali zwolnieni do domów, a nieletni przekazany pod opiekę rodziców.

Dalszy tok postępowania uzależniony będzie od oszacowania szkód, które wyrządzili chuligani. Właściciele zabezpieczonych pałek odpowiedzą również za nielegalne posiadanie przedmiotów, imitujących kij bejsbolowy. Zgodnie z prawem, uznawane one są za broń białą.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!