Za nami inauguracja nowego roku akademickiego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Studia rozpocznie trzy tysiące młodych ludzi.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od kilku lat utrzymuje sie podobna liczba przyjętych na pierwszy rok studiów. Obecnie na rzeszowskim WSIiZ studiuje - na 11 kierunkach - około 10 tys. studentów. W tym roku dużym zainteresowaniem cieszył się nowy kierunek - bezpieczeństwo wewnętrzne. Rektor Pomianek podkreśla, że profil kształcenia jest corocznie modyfikowany, w zależności od potrzeb rynku pracy. Uczelnia kształci zarówno ekonomistów czy informatyków jak i kadry zarządzające dla służby zdrowia i turystyki.
Rektorjest chce kiedyś przekształcić WSiZ w Rzeszowie, jej "córek" w Krakowie i Zamościu w uniwersytet. Po drodze należy ja umiędzynarodowić - mówi prof. Pomianek.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: