Będzie to uzupełniona i poprawiona wersja książki która pojawiła się na rynku 5 lat temu. Było w niej wiele niedociągnięć. Podczas prac redakcyjnych zaginęła m.in. część haseł dotyczących dzielnic Wilkowyja i Pobitno.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Nowa encyklopedia oprócz historii Rzeszowa będzie zawierać informacje o ludziach zasłużonych dla miasta a także szereg ciekawostek i zdjęć. Pojawią się też sylwetki osób, które niechlubnie zapisali się w historii : zbrodniarzach wojennych czy pracownikach bezpieki. W tworzeniu encyklopedii postającej pod redakcją naukowców i historyków mogą wziąć także mieszkańcy Rzeszowa. Osoby, które chcą przedstawić swoje propozycje na temat haseł encyklopedycznych mogą zgłaszać się do Archiwum Państwowego w Rzeszowie przy ulicy Bożniczej 2.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!