Turniej w Serbii: Wygrana Resovii z CSKA

Nasi siatkarze odnieśli II zwycięstwo. Tym razem pokonali w stosunku 3:0 (25:22, 25:18, 25:19) CSKA Sofię.

Tylko w 1. partii CSKA zagroził Resovii, prowadząc na początku 5:0, 16:12. Po II przerwie technicznej nastąpiła pogoń Resoviaków. Set zakończył się wynikiem 25:22. Pozostałe partie przebiegały pod dyktando Rzeszowian. Z bardzo dobrej strony pokazał się Mateusz Mika, który udanie w II i III partii zastępował Marcina Wikę.

Asseco Resovia: Redwitz, Wika, Kreek, Papke, Gierczyński, Grzyb, Ignaczak (L) oraz: Ilić, Mika.
CSKA Sofia: Nikolov, Samunev, Stefanov, Todorov, Maiyo, Mirchev, Vasiliev (L) oraz: Kamenov, Manchev.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani