63-letni mieszkaniec jednego z bloków w Stalowej Woli strzelał do dzieci na placu zabaw bo denerwowało go, że hałasują mu przed oknem. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie - podaje "Echo Dnia". Zbigniew D.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
63-letni mieszkaniec jednego z bloków w Stalowej Woli strzelał do dzieci na placu zabaw bo denerwowało go, że hałasują mu przed oknem. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie - podaje "Echo Dnia".

Zbigniew D. strzelał z okna swojego mieszkania. Na szczęście nikogo nie zranił.

Kiedy w mieszkaniu 63-latka pojawili się policjanci, mężczyzna oświadczył, że strzelał, bo denerwowała go głośno zachowująca się młodzież...

Zbigniew D. miał 3,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zabrali go do aresztu. Policjanci zabezpieczyli broń pneumatyczną oraz inne elementy broni, które zostaną poddane badaniom.

Jeśli policji uda się dotrzeć do dzieci, które na dźwięk strzałów uciekły z placu zabaw, to mężczyźnie będzie można postawić zarzut gróźb karalnych, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!