W sobotę, mieszkaniec Kielc usiłował wyjechać z Polski na Ukrainę samochodem toyota land cruiser (rok produkcji 2004) o szacunkowej wartości 95 000 zł. W trakcie kontroli granicznej ustalono, że pojazd ma przerobione pole numerowe.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Następnego dnia, tuż po pólnocy, do odprawy granicznej na wyjazd z Polski stawił się 42-letni mieszkaniec Przemyśla, który podróżował samochodem marki VW Golf o szacunkowej wartości 25 000 złotych. W trakcie sprawdzeń funkcjonariusz Straży Granicznej ustalił, że samochód ten został skradziony na terytorium Włoch.

Oba pojazdy przekazano policji w Przemyślu.

Od początku bieżącego roku, kontrolerzy Straży Granicznej zatrzymali na podkarpackich przejściach granicznych 48 utraconych pojazdów, których wartość oszacowano na kwotę blisko 2 mln złotych. Najdroższymi samochodami, które usiłowano przeszmuglować do Ukrainy było BMW i Porsche, każde z nich warte około 115 tysięcy złotych.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!