Kto uprawia seks na wzgórzu z widokiem na Tatry i Rzeszów?

red

Nieobyczajne zachowanie w okolicach nadajnika radiowego na Łanach Matysowskich? Policja i rzeszowska straż miejska nie miały takich zgłoszeń. Ślad procederu jednak jest. To zużyte prezerwatywy, których mnóstwo leży w tym miejscu.

Wzgórze z nadajnikiem radiowym na Łanach Matysowskich (ok. 360 m n.p.m.) góruje nad rzeszowskimi osiedlami Biała i Zalesie. Słynie z niezwykłych widoków. W warunkach inwersji temperatury można stąd zobaczyć Tatry, odległe w prostej linii o ok. 160 km, o czym informowaliśmy internautów. To również ulubiony cel rowerzystów, którzy mierzą się ze stromymi asfaltowymi podjazdami od strony osiedla Biała, Matysówki, Tyczyna, Kielnarowej.

- Zdarzało mi się wjechać na szczyt w najmniej odpowiednim momencie - opowiada pan Stanisław, rowerzysta z Rzeszowa, który uwielbia się wspinać na podrzeszowskie górki. - Tuż przy ogrodzeniu, które otacza radiowy nadajnik, stał samochód, a w nim gruchająca parka. Raz byli sobą tak zajęci, że nawet mnie nie zauważyli.

Okazuje się, że ustronne miejsce przyciąga nie tylko amatorów dalekich obserwacji i rowerzystów, ale też zakochanych, którzy lubią oddawać się namiętnościom w malowniczych okolicznościach natury. Taki stan rzeczy potwierdzają zdjęcia, na których widać leżące w okolicy wieży "zużyte prezerwatywy z zawartością", jak to określił autor fotografii.
W pobliżu wieży przebiegają granice administracyjne miasta, w odległości ok. 200 metrów jest też kilka domów. Rzeszowska straż miejska, a także policja nie miały zgłoszeń o nieobyczajnym zachowaniu w tym miejscu.

- Seks w miejscu publicznym jest wykroczeniem, za które grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł, albo kara nagany - przypomina Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.


zobacz też:Jak nastoletnie matki radzą sobie w szkole?

Źródło:Dzień Dobry TVN/x-news

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

22.12.2018, 10:09

Tyle razy tam byłem na rowerze i ani pół seksu mi się nie przytrafiło :(

22.12.2018, 09:14

Nie należy tego negować, tylko stworzyć odpowiednią infrastrukturę. Wyjdźmy społeczeństwu na przód.

22.12.2018, 06:24

Hi

22.12.2018, 06:21

Koncern Axel - Springer serwuje nam wypadki drogowe, zabójstwa, pożary okraszone informacją o Mikołajach, szopkach, ale o tym to co jest sukcesem rejonu unika pisania. Wolą artykuł np. " "Trzeciego pasa obwodnicy Krakowa nie będzie". A przecież sukcesem tego miasta jest podpisanie z firmą umowy na budowę północnej obwodnicy. Południowa autostradowa jest. To samo z drogą S-19 najważniejszą inwestycją regionu. Podpisano umowę na ostatni odcinek między Rzeszowem, a Lublinem i co ? Cisza. Unikają fetowania i szybkiego informowania o postępach i sukcesach w budowie tej ekspresówki. Wola pisać o nieszczęściach lub tak , żeby za dobrze rząd nie wypadał.

21.12.2018, 12:50

Samochód nie jest miejscem publicznym, zwłaszcza, jeśli ma przyciemnione szyby. Nie róbmy z bzykanka martyrologii!!!

21.12.2018, 09:09

Chamy i wiesniaki. Sprząta się po sobie. Jedz do kogoś i naśmieć mu to cię wiesniak grabiami zaatakuje

21.12.2018, 01:12

Naprawde, nie ma już pomysłu na artykuł? Cóż to za afera zużyte prezerwatywy. Trzeba zatrudnić Rutkowskiego aby zbadał tą sprawę bo są podstawy do twierdzenia że popełniono przestępstwo kryminalne. A tak już na serio to ile ta ameba ma ilorazu inteligencji że pokusiła się aby napisać tekst na tak durny temat. Nikt nie sprawdza artykułów przed umieszczeniem na portalu?

20.12.2018, 23:05

Ania ....badz jutro o 20.00.....dostaniesz po pierogu :*

20.12.2018, 23:03

Jurtro jade tam poruchac :)

20.12.2018, 23:00

A to Pisowskie ku....wy....chca przyrostu naturalnego a ruchanko w plenerze pod grozba kary...co za paradoks

20.12.2018, 21:50

Pan stanislaw to stara pisowska kur wa, ktorej wszystko przeszkadza. Nie staje mu juz i zazdrosci ze ktos sie bzyka, albo to stary zbok ktory chce zobaczyc kawalek cycka

20.12.2018, 20:35

czy autor artykulu sprawdzal organoleptycznie czy aby napewno to byla sperma ? Moze to po pasztetowej opakowanie ?

20.12.2018, 17:20

Wczoraj wieczorem widziałem tam w aucie faceta w czarnej sutannie i chlopaka w komeszce....

05.12.2018, 19:13

To , że się pukają to rzecz normalna wiele jest takich miejsc. Mnie najbardziej denerwuje bałagan, syf,
pozostawione śmieci typu butelki po wódce, piwie, papiery po lodach, czipsach i oczywiście prezerwatywy wraz z chusteczkami. Gdyby panował tam porządek to i sprawa uprawiania sexu nie miała bytakiego znaczenia.

04.12.2018, 11:27

Do Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji
od kiedy to jakaś wiejska górka z krzakami to miejsce publiczne?

04.12.2018, 06:45

Juz nie macie się czego czepiać. Pies jak nie ma co robić to sobie .... liże. Rzeszowscy dziennikarze też nie mają o czym pisac....

04.12.2018, 00:17

Zrobili park dla psow niech zrobia park dla ruchaczy :)

03.12.2018, 22:47

Dzisiaj też pykałem,szyby zaparowały.

03.12.2018, 22:43

Mama w domu hotel drogi to jedziemy!Miejsce spotkan par?gejow?Straz Miejska i Policja powinny kontrolowac i mandatami sypac....oduczyc!

03.12.2018, 22:22

Dlaczego do tej pory nikt nie wykonał dna spermy? Zaraz było by wiadomo kto z młodzieńców z Rzeszowa używa sexu pod masztem... :)

03.12.2018, 22:12

nie wiadomo skąd tam zużyte za przeproszeniem parisery, być może ktoś zrobił już świąteczne porządki i wywiózł zawartość kubła poza miasto, nigdzie nie wyczytałem w instrukcji MPGK gdzie odstawiać zużyte gumiaki, brak pojemników na mieście stąd problem, a ile tego dobra ląduje w oczyszczalni ścieków i zatyka sita.

03.12.2018, 22:10

Wysłać BISKUPA,KSIĘDZA z kropidłem na miejsce tyle zabitych istnień ludzkich.SODOMA I GOMMMORA.

03.12.2018, 22:01

O takich pierdołach to piszą ale żeby napisać że MPK po 7 się spóźnia po 15 minut to już nie napiszą

03.12.2018, 21:52

dobrze już tam nie będę dupczyć:) jeszcze mam punkt w niechobrzu to tam teraz będe grasowac:)

03.12.2018, 20:03

Fajnie ,że jeszcze są w Polsce ludzie co się kochają !