Kto uprawia seks na wzgórzu z widokiem na Tatry i Rzeszów?

Nieobyczajne zachowanie w okolicach nadajnika radiowego na Łanach Matysowskich? Policja i rzeszowska straż miejska nie miały takich zgłoszeń. Ślad procederu jednak jest. To zużyte prezerwatywy, których mnóstwo leży w tym miejscu.

Wzgórze z nadajnikiem radiowym na Łanach Matysowskich (ok. 360 m n.p.m.) góruje nad rzeszowskimi osiedlami Biała i Zalesie. Słynie z niezwykłych widoków. W warunkach inwersji temperatury można stąd zobaczyć Tatry, odległe w prostej linii o ok. 160 km, o czym informowaliśmy internautów. To również ulubiony cel rowerzystów, którzy mierzą się ze stromymi asfaltowymi podjazdami od strony osiedla Biała, Matysówki, Tyczyna, Kielnarowej.

- Zdarzało mi się wjechać na szczyt w najmniej odpowiednim momencie - opowiada pan Stanisław, rowerzysta z Rzeszowa, który uwielbia się wspinać na podrzeszowskie górki. - Tuż przy ogrodzeniu, które otacza radiowy nadajnik, stał samochód, a w nim gruchająca parka. Raz byli sobą tak zajęci, że nawet mnie nie zauważyli.

Okazuje się, że ustronne miejsce przyciąga nie tylko amatorów dalekich obserwacji i rowerzystów, ale też zakochanych, którzy lubią oddawać się namiętnościom w malowniczych okolicznościach natury. Taki stan rzeczy potwierdzają zdjęcia, na których widać leżące w okolicy wieży "zużyte prezerwatywy z zawartością", jak to określił autor fotografii.
W pobliżu wieży przebiegają granice administracyjne miasta, w odległości ok. 200 metrów jest też kilka domów. Rzeszowska straż miejska, a także policja nie miały zgłoszeń o nieobyczajnym zachowaniu w tym miejscu.

- Seks w miejscu publicznym jest wykroczeniem, za które grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł, albo kara nagany - przypomina Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.


zobacz też:Jak nastoletnie matki radzą sobie w szkole?

Źródło:Dzień Dobry TVN/x-news

Wideo

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

05.12.2018, 19:13

To , że się pukają to rzecz normalna wiele jest takich miejsc. Mnie najbardziej denerwuje bałagan, syf,
pozostawione śmieci typu butelki po wódce, piwie, papiery po lodach, czipsach i oczywiście prezerwatywy wraz z chusteczkami. Gdyby panował tam porządek to i sprawa uprawiania sexu nie miała bytakiego znaczenia.

04.12.2018, 11:27

Do Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji
od kiedy to jakaś wiejska górka z krzakami to miejsce publiczne?

04.12.2018, 06:45

Juz nie macie się czego czepiać. Pies jak nie ma co robić to sobie .... liże. Rzeszowscy dziennikarze też nie mają o czym pisac....

04.12.2018, 00:17

Zrobili park dla psow niech zrobia park dla ruchaczy :)

03.12.2018, 22:47

Dzisiaj też pykałem,szyby zaparowały.

03.12.2018, 22:43

Mama w domu hotel drogi to jedziemy!Miejsce spotkan par?gejow?Straz Miejska i Policja powinny kontrolowac i mandatami sypac....oduczyc!

03.12.2018, 22:22

Dlaczego do tej pory nikt nie wykonał dna spermy? Zaraz było by wiadomo kto z młodzieńców z Rzeszowa używa sexu pod masztem... :)

03.12.2018, 22:12

nie wiadomo skąd tam zużyte za przeproszeniem parisery, być może ktoś zrobił już świąteczne porządki i wywiózł zawartość kubła poza miasto, nigdzie nie wyczytałem w instrukcji MPGK gdzie odstawiać zużyte gumiaki, brak pojemników na mieście stąd problem, a ile tego dobra ląduje w oczyszczalni ścieków i zatyka sita.

03.12.2018, 22:10

Wysłać BISKUPA,KSIĘDZA z kropidłem na miejsce tyle zabitych istnień ludzkich.SODOMA I GOMMMORA.

03.12.2018, 22:01

O takich pierdołach to piszą ale żeby napisać że MPK po 7 się spóźnia po 15 minut to już nie napiszą

03.12.2018, 21:52

dobrze już tam nie będę dupczyć:) jeszcze mam punkt w niechobrzu to tam teraz będe grasowac:)

03.12.2018, 20:03

Fajnie ,że jeszcze są w Polsce ludzie co się kochają !

03.12.2018, 19:46

Ania ale to nie mieszkańcy zgłaszają problem tylko pan Stanisław rowerzysta;)

03.12.2018, 19:17

Widocznie ludzi nie stać na hotel. Skoro nie stać to się bzykają na tlenie w krzakach. Polska B.

03.12.2018, 19:16

pod waszymi domami, też by wam przeszkadzało

03.12.2018, 18:35

Przypatrz się sobie w lustrze pismaku... serio, nie macie tematów?

03.12.2018, 18:06

tu nie chodzi o samo bzykanie,ale o to ,że to się robi w szatańskim wynalazku jakim jest kondom i wbrew naukom kościoła

03.12.2018, 17:49

Komu przeszkadza jak to piszę autor "para gruchająca w samochodzie" fajnie że sobie gruchają .....a redaktor chyba zazdrości a wystarczy pojechać z ukochaną osobą i nic prostszego .....

03.12.2018, 17:23

Trzeba szukać nową miejscówkę..

03.12.2018, 17:20

To nie tak, poprostu jak ktos tam jedzie i zobaczy jaki mamy zajebisty Rzeszow to spuszcza sie z zachwytu :)

03.12.2018, 17:19

Faaaaajnie było.hehehehehehehehehe

03.12.2018, 16:05

Trzeba postawić tam kosz na śmiecie i po sprawie...

03.12.2018, 15:33

Dziura, zarośnięte krzakami, i to ma być miejscem publicznym?

03.12.2018, 15:27

I

03.12.2018, 13:51

Rafał przytulas,o swojej piszesz? :)