Złoty medal zawodniczki Akademii Judo Rzeszów na Pucharze Polski Juniorów w judo

AKADEMIA JUDO RZESZÓW
Zawodnicy Akademii Judo Rzeszów Justyna Kuna I Konrad Szela
Zawodnicy Akademii Judo Rzeszów Justyna Kuna I Konrad Szela Akademia Judo Rzeszów
Podczas Otwartego Pucharu Polski Juniorów i Juniorek w judo zawodniczka Akademii Judo Rzeszów sięgnęła po złoty medal.

Podczas drugiego dnia Pucharu Polski Wrocław Open w zmaganiach wzięli udział juniorzy i juniorki w liczbie ponad 200 z reprezentacji kadr narodowych Szwecji, Włoch, Litwy i Ukrainy. Nasza zawodniczka Justyna Kuna startując w kategorii wagowej 44 kg zdobyła złoty medal.
Z kolei Konrad Szela w kategorii wagowej 73 kg walcząc z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami zajął miejsce 11 na 33 zawodników. Aleksandra Grabowska startując w kategorii wagowej 63 kg niestety nie przebrnęła walk eliminacyjnych i odpadła z rywalizacji juniorek, natomiast dzień wcześniej startując w kategorii juniorek młodszych w wadze 63 kg zajęła miejsce 7.
Gorące gratulacje dla trenera Marcina Paśko i zawodników za wyniki i wolę walki życzymy wytrwałości w dalszej pracy na treningach!