Zakaz przemieszczania się dotyczy 31 grudnia i ma obowiązywać od godz. 19 do 6 następnego dnia. Z tego powodu Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie opublikował niedawno zmieniony rozkład jazdy dla wszystkich autobusów MPK Rzeszów.
W Sylwestra autobusy mają kursować maksymalnie do ok. godziny 20. Poniżej przedstawiamy pełny rozkład. Zaczynając od numeru linii, dalej znajduje się miejsce wyjazdu, godzina wyjazdu, następnie miejsce przyjazdu i godzina przyjazdu.
- 0A Dworzec Główny PKP 19:35 Dworzec Główny PKP 20:05
- 0B Pl. Kilińskiego 19:30 Dworzec Główny PKP 19:56
- 1 Krakowska 17:59 Ciepłownicza 18:41
- 1 Ciepłownicza 19:06 Krakowska 19:33
- 2 Baligrodzka 17:42 Kard. K. Wojtyły 18:27
- 2 Kard. K. Wojtyły 18:45 Baligrodzka 19:26
- 3 Boguchwała 19:20 Krakowska 19:57
- 3 Krakowska 19:40 Piłsudskiego U.M.* 19:56
- 4 Lubelska MPK 18:55 Krasne 19:22
- 4 Krasne 19:30 Lubelska MPK 20:00
- 5 Lubelska MPK 18:30 Matysowska 19:22
- 5 Matysowska 19:30 Lubelska MPK 19:30
- 6 Słocińska 18:52 Ustrzycka 19:32
- 6 Ustrzycka mostek 18:54 Dworzec Główny PKP* 19:11
- 7 Dworzec Lokalny 16:55 Krasne 17:34
- 7 Krasne 17:50 Dworzec Lokalny 18:30
- 8 Rudna Wielka 18:27 Sikorskiego 19:20
- 8 Sikorskiego 19:01 Warszawska / Borowa* 19:39
- 8 Sikorskiego 19:31 Warszawska / Borowa 20:09
- 9 Staroniwska 19:30 Trembeckiego ZTM* 19:49
- 9 Olbrachta 19:45 Trembeckiego ZTM* 20:10
- 10 Bł. Karoliny 17:40 Łukasiewicza 18:32
- 10 Łukasiewicza 18:38 Bł. Karoliny 19:24
- 11 Matuszczaka 19:27 Potockiego 19:59
- 11 Potockiego 19:18 Dworzec Główny PKP* 19:38
- 11 Potockiego 19:43 Dworzec Główny PKP* 20:03
- 12 Trembeckiego ZTM 18:10 Budziwojska 19:05
- 12 Budziwojska 19:10 Trembeckiego ZTM 19:52
- 13 Langiewicza 19:07 Lwowska 19:52
- 13 Lwowska 18:58 Wita Stwosza 19:49
- 14 Dworzec Lokalny 18:35 K. K. Wojtyły 19:12
- 14 K. K. Wojtyły 19:20 Dworzec Lokalny 18:54
- 15 Cienista 19:45 Dworzec Główny PKP* 19:59
- 15 Jarowa 19:00 Dworzec Główny PKP 19:30
- 16 Dworzec Lokalny 18:40 Św. Rocha 19:04
- 16 Św. Rocha 19:13 Dworzec Lokalny 19:33
- 17 Przemysłowa 19:14 Lwowska 19:46
- 17 Lwowska 19:16 Wita Stwosza 19:45
- 18 Miłocińska 18:35 Łukasiewicza 19:16
- 18 Łukasiewicza 19:18 Obr. Poczty Gdańskiej 19:50
- 19 Miłocińska 18:59 Łukasiewicza 19:30
- 19 Łukasiewicza 19:34 Obr. Poczty Gdańskiej 20:01
- 20 Bardowskiego 18:15 Bratkowice 18:01
- 20 Bratkowice 19:08 Bardowskiego 19:48
- 22 Bardowskiego 18:38 Mrowla 19:08
- 22 Mrowla 19:24 Bardowskiego 19:51
- 23 Lubelska 16:43 Matuszczaka 17:12
- 23 Matuszczaka 17:20 Lubelska 17:45
- 24 Obr. Poczty Gdańskiej 15:55 Matuszczaka 16:20
- 24 Matuszczaka 16:35 Obr. Poczty Gdańskiej 16:56
- 25 Cienista 18:33 Kalinowa 19:11
- 25 Kalinowa 19:25 Wyzwolenia 19:43
- 26 Cienista 18:30 Krakowska 19:16
- 26 Krakowska 19:25 Wyzwolenia 19:36
- 27 Cienista 19:27 Bł. Karoliny 19:54
- 27 Bł. Karoliny 19:20 Cienista 19:51
- 28 Lubelska MPK 18:35 Beskidzka 19:22
- 28 Beskidzka 19:30 Lubelska MPK 19:59
- 29 Trembeckiego ZTM 13:35 Przemysłowa 14:20
- 29 Przemysłowa 15:10 Trembeckiego ZTM 16:11
- 30 Mikołajczyka 19:00 Matuszczaka 19:24
- 30 Matuszczaka 19:36 Mikołajczyka 20:01
- 31 Lubelska MPK 17:57 Sikorskiego 18:38
- 31 Sikorskiego 18:45 Lubelska MPK 19:20
- 32 Obr. Poczty Gdańskiej 17:15 Niepodległości 17:47
- 32 Niepodległości 18:00 Obr. Poczty Gdańskiej 18:30
- 33 Lubelska MPK 18:04 Kalinowa 18:37
- 33 Kalinowa 18:45 Lubelska MPK 19:14
- 34 Lwowska szpital 18:40 Błękitne Wzgórze 19:32
- 34 Błękitne Wzgórze 19:44 Piłsudskiego U.M.* 20:05
- 35 Bardowskiego 17:35 Kielanówka 18:01
- 35 Kielanówka 18:15 Bardowskiego 18:42
- 36 Bł. Karoliny 17:25 Św. Rocha 18:18
- 36 Św. Rocha 18:37 Bł. Karoliny 19:23
- 37 Trembeckiego ZTM 17:47 Hermanowa 18:50
- 37 Hermanowa 19:02 Trembeckiego ZTM 19:53
- 38 Zwięczycka MPWiK 19:30 Dworzec Główny PKP* 19:50
- 38 Olbrachta 18:45 Zwięczycka MPWiK 19:20
- 39 Pl. Kilińskiego 15:40 Przemysłowa 16:05
- 39 Przemysłowa 16:10 Dworzec Główny PKP 16:38
- 40 Bł. Karoliny 18:05 Łukasiewicza 18:39
- 40 Łukasiewicza 18:46 Bł. Karoliny 19:15
- 41 Bardowskiego 16:00 Potockiego 16:29
- 41 Potockiego 16:33 Bardowskiego 16:58
- 42 Bł. Karoliny 19:15 Bł. Karoliny 19:57
- 43 Niepodległości 18:30 Przemysłowa 18:57
- 43 Przemysłowa 19:05 Niepodległości 19:30
- 44 Pl. Kilińskiego 18:28 Królka 19:01
- 44 Królka 19:09 Dworzec Główny PKP 19:38
- 45 Bardowskiego 18:00 Mogielnica 18:42
- 45 Mogielnica 18:49 Bardowskiego 19:27
- 46 Dworzec Lokalny 15:50 Słocińska 16:25
- 46 Słocińska 16:32 Dworzec Lokalny 17:01
- 47 Baligrodzka 17:27 Dworaka 17:56
- 47 Dworaka targ 18:00 Baligrodzka 18:29
- 48 Cienista 17:00 Matysowska 17:31
- 48 Matysowska 17:40 Rejtana 18:01
- 49 Św. Rocha 14:00 Przemysłowa 14:33
- 49 Przemysłowa 14:50 Św. Rocha 15:37
- 51 Bardowskiego 16:20 Tajęcina 17:02
- 51 Tajęcina 17:15 Bardowskiego 17:51
- 52 Bardowskiego 17:20 Zaczernie 17:45
- 52 Zaczernie 18:15 Bardowskiego 18:39
- 53 Dworzec Lokalny 4:10 Jasionka 4:43
- 53 Jasionka 5:20 Dworzec Lokalny 5:52
- 54 Bardowskiego 15:30 Rogoźnica 16:01
- 54 Rogoźnica 16:10 Bardowskiego 16:38
- 55 Bardowskiego 15:13 Technologiczna 15:48
- 55 Technologiczna 16:15 Bardowskiego 16:44
- 56 Dworaka 15:35 Siedliska 16:28
- 56 Siedliska 16:38 Dworaka 17:25
- 58 Mikołajczyka 17:55 Hermanowa 18:56
- 58 Hermanowa 19:28 Mikołajczyka 20:19
- 59 Trembeckiego ZTM 18:45 Przemysłowa 19:18
- 59 Przemysłowa 19:30 Trembeckiego ZTM 20:00
* – skrócona trasa kursu względem obowiązującego rozkładu jazdy
Wybory samorządowe 2024 - II tura
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?