Polecane galerie

Program Mama 4+W projekcie budżetu na 2020 rok znalazło się również miejsce na projekt Mama 4+, czyli uzupełniające świadczenie rodzicielskie
[3/8]

Sprawdź, ile pieniędzy możesz dostać w 2020 roku! Te założenia znajdą się w budżecie na 2020 rok ZDJĘCIA

Program Mama 4+
W projekcie budżetu na 2020 rok znalazło się również miejsce na projekt Mama 4+, czyli uzupełniające świadczenie rodzicielskie. Pieniądze może otrzymać albo matka, która ukończyła 60 lat oraz urodziła i wychowała lub tylko wychowała co najmniej czworo dzieci lub ojciec, który ukończył 65 lat oraz wychował co najmniej czworo dzieci, ponieważ matka dzieci zmarła, porzuciła je lub przez długi czas ich nie wychowywała.

Budżet 2020 bez deficytu - to zdanie, które od kilkunastu godzin możemy zobaczyć na wielu portalach, usłyszeć o nim w radiu czy w telewizji. Rząd chwali się tym, że o budżecie bez deficytu możemy mówić po raz pierwszy od 30 lat. Jakie założenia znalazły się w budżecie na 2020 rok? Podobnie jak w tym roku, sporo miejsca poświęcono wydatkom na cele społeczne - mają kosztować ponad 66 miliardów złotych. Sprawdź, ile pieniędzy możesz otrzymać w 2020 roku!

Najnowsze wiadomości

reklama