Siarka Tarnobrzeg pokonała Pogoń Siedlce 4:1

Robert Orzechowski
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg arch. Polskapresse / zdj. ilustracyjne
W 16. kolejce II ligi wschodniej Siarka Tarnobrzeg pewnie pokonała u siebie lidera wschodniej Pogoń Siedlce 4:1. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Jakub Wróbel.

Mocno zmotywowana Siarka Tarnobrzeg zagrała o niebo lepiej niż liderująca Pogoń. Jednak pierwszego gola w tym meczu zaliczyli goście. W 23. minucie po błędzie Frankiewicza, Odunka wpakował piłkę do siatki Melona. Błyskawicznie odpowiedzieli piłkarze Siarki i minutę później był remis.

Sulkowski wrzucił piłkę w pole karne a tam strzałem głową futbolówkę pod poprzeczką umieścił Wróbel. W 58. minucie pewnie rzut karny wykorzystał Popiela. Po pięknym rozegranie rzutu rożnego w 73. minucie Siarka prowadziła 3:1 - drugi raz na listę strzelców wpisał się Wróbel. Ostatnia bramka w tym spotkaniu padła w 81. minucie a do siatki trafił Truszkowski.

Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce 4:1 (1:1)

Bramki: 24' Wróbel, 58' Popiela (karny), 73' Wróbel, 81' Truszkowski – 23' Zaniewski

Kartki:53' Frankiewicz (Siarka) – 36' Urbański, 52' Odunka (Pogoń)

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępień (K), Makowski, Baran, Sulkowski – Frankiewicz, Popiela, Truszkowski (81' Ciećko), Persona (79' Korona), Koczon (73' Tunkiewicz), Wróbel (83' Szewc).

Pogoń Siedlce: Kozaczyński – Dzienis, Rodak (K), Urbański, Ratajczak, Stromecki (75' Tomalski), Dziubiński, Odunka (64' Kwiatkowski), Guzek (54' Czerkas), K. Wójcik (61' Demianiuk), Zaniewski.

Sędziował: Marcin Muszyński (Łódź)