Pielgrzymi będą wędrować do 29 czerwca. W tym roku towarzyszy im hasło: "Nie lękajcie się! Otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi". W centrum każdego dnia pielgrzymowania jest Msza Święta odprawiana zazwyczaj rano. Pielgrzymka ma charakter wyłącznie pokutno – religijny.
Pielgrzymka wyrusza dnia 25 czerwca po mszy św. odprawionej o godz. 6.00 w kościele parafialnym Św. Rocha w Rzeszowie (ul. Paderewskiego 69).
Trasa Pielgrzymki:
25.06. Piątek: Rzeszów – Borek Stary Klasztor – Borek Nowy – Błażowa – Futoma – Dynów ( 35km.)
26.06. Sobota: Dynów – Siedliska – Huta Poręby – Lipa – Leszczawka – Kuźmina ( 37km.)
27.06. Niedziela: Kuźmina – Rozpucie – Zawadka – Leszczowate – Brzegi Dolne – Jasień ( 34km.)
28.06. Poniedziałek: Przejazd autokarem z Jasienia przez Chyrów, Sambor, Rudki do Lwowa.
29.06. Wtorek: Lwów. W godzinach popołudniowych powrót przez przejście graniczne Korczowa do Rzeszowa z możliwością zatrzymania się na trasie powrotnej.
Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?