Wybierz region

Wybierz miasto

  Pokaż chwile, w których czujesz się jak w niebie i wygraj spotkanie z pilotami Red Bull Air Race!

  Już 26-27 lipca w Gdyni odbędzie się czwarty przystanek prestiżowej imprezy Red Bull Air Race! 12 najlepszych pilotów na świecie zmierzy się w w podniebnych wyścigach zobacz więcej na ten temat

  Weź udział w naszym konkursie i wygraj jedyne w swoim rodzaju zaproszenie za kulisy tego niezwykłego wydarzenia! W ramach zaproszenia będziesz mógł obserwować organizację całej imprezy z bliska oraz osobiście spotkasz się z najlepszymi pilotami świata!

  Co należy zrobić, aby wziąć udział? Wystarczy, że zrobisz zdjęcie telefonem, które będzie pasowało do hasła: Chwile, w których czujesz się jak w niebie i prześlesz je do nas za pomocą poniższego formularza. Interpretacja hasła jest dowolna - może to być słoneczny poranek przy filiżance ulubionej kawy, leżakowanie na trawie, szalona jazda motorem lub po prostu relaks w domowym zaciszu. Najważniejsze, aby całość odzwierciedlała błogi nastrój, w którym czujesz się najbardziej zrelaksowany!

  Spośród nadesłanych zdjęć, w głosowaniu internetowym wybierzecie 6 laureatów, którzy w nagrodę otrzymają unikatowe zaproszenie za kulisy Red Bull Air Race z możliwością obserwowania przygotowań pilotów do startu oraz oprowadzenia po całej arenie. Dodatkowo, otrzymają zestaw gadżetów Red Bull Air Race.

  Na Wasze zgłoszenia czekamy aż do 6 lipca włącznie. Warto zgłosić się już teraz! Głosowanie rozpoczyna się 13 czerwca i potrwa do 11 lipca do godz. 12.00.

  Pokażcie, jaka jest według Was definicja nieba!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Najlepsze Lody w Rzeszowie [edycja 2016]

  Najlepsze Lody w Rzeszowie [edycja 2016]

  Deser, bez którego ciężko wyobrazić sobie lato, co roku zaskakujący kolejnymi odsłonami smaków i rodzajów. Niektórzy twierdzą, że jego historia sięga tysięcy lat....

  Inne plebiscyty