Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Nowy naczelnik Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu

Norbert Ziętal
Norbert Ziętal
Nadkom. Krzysztof Niewęgłowski (nz. z lewej) został powołany na stanowisko Naczelnika Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. Na zdjęciu razem z nadkom. Krzysztofem Basakiem, dyr. Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.
Nadkom. Krzysztof Niewęgłowski (nz. z lewej) został powołany na stanowisko Naczelnika Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. Na zdjęciu razem z nadkom. Krzysztofem Basakiem, dyr. Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie. KAS
Szef Krajowej Administracji Skarbowej powołał nadkom. Krzysztofa Niewęgłowskiego na stanowisko Naczelnika Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.

7 lutego szef Krajowej Administracji Skarbowej odwołał insp. Anetę Lechowicz ze stanowiska Naczelnika Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. Dzień później powołał na to stanowisko nadkom. Krzysztofa Niewęgłowskiego.

Nadkom. Krzysztof Niewęgłowski posiada szerokie doświadczenie w strukturach celnych i celno-skarbowych. W latach 1997-2017 r. pełnił służbę w urzędach celnych w Terespolu, Białej Podlaskiej i Lublinie. Od 2017 r. jako funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej wykonywał obowiązki w Lubelskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Białej Podlaskiej, m.in. na stanowisku kierownika Oddziału Celnego Pocztowego w Lublinie, a następnie kierownika Działu Granicznego.

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jest trenerem Krajowej Szkoły Skarbowości.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Kiedy w Polsce czterodniowy tydzień pracy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Nowy naczelnik Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu - Nowiny

Wróć na rzeszow.naszemiasto.pl Nasze Miasto