Polecamy

Więcej unikatowych fotografii i bardzo ciekawą dawkę wiedzy z przeszłości regionu znajdziesz na profilu Muzeum Historii Miasta Rzeszowa na Facebooku Kliknij TUTAJ © Muzeum Historii Miasta Rzeszowa
[4/22]

Namiot, Bieszczady, Solina. Tak kiedyś wypoczywaliśmy latem [zdjęcia]

Więcej unikatowych fotografii i bardzo ciekawą dawkę wiedzy z przeszłości regionu znajdziesz na profilu Muzeum Historii Miasta Rzeszowa na Facebooku Kliknij TUTAJ.

Jedziemy nad Solinę! Tak w latach 70., 80., 90. wyglądały wczasy wielu mieszkańców dzisiejszego Podkarpacia. Właśnie zaczęło się astronomiczne lato, wakacje tuż, tuż, więc jest dobra okazja, by powspominać letnie przygody, albo zobaczyć, jak kiedyś wyglądał letni wypoczynek. Wędrówki po połoninach i pluskanie się w wodach Jeziora Solińskiego - to były główne atrakcje. Gdy powstało pole namiotowe Jawor, szybko stało się tak popularne, że nieraz brakowało miejsc. Zresztą zobaczcie znakomite zdjęcia udostępnione nam przez Muzeum Historii Miasta Rzeszowa. Dziękujemy!!! Więcej wspaniałych fotografii i bardzo ciekawą dawkę wiedzy z przeszłości znajdziecie na profilu muzeum na Facebooku. Link zamieszczamy w fotogalerii. Na zachętę zobaczcie wybrane zdjęcia. Starsi wspominają, a młodsi... zazdroszczą!

Najnowsze wiadomości

reklama