Od dzisiaj ulegają zmianie rozkłady jazdy linii nr. "7", "20" i "27".
Zmiany na linii nr "7":
W dzień roboczy zlikwidowane zostają następujące kursy:Odjazd z przystanku przy ul. Bardowskiego o godz. 23.43;Odjazd z przystanku Nowa Wieś Zaczerska pętla o godz.: 5.40 i 0.22;W dzień roboczy na wakacje zlikwidowane zostają następujące kursy:Odjazd z przystanku przy ul. Bardowskiego o godz. 23.43;Odjazd z przystanku Nowa Wieś Zaczerska pętla o godz.: 5.40 i 0.22;W soboty zlikwidowane zostają następujące kursy:Odjazd z przystanku przy ul. Bardowskiego o godz. 5.25, 16.25 i 23.43;Odjazd z przystanku Nowa Wieś Zaczerska pętla o godz.: 5.55, 17.00 i 0.22;W niedziele i święta zlikwidowane zostają następujące kursy:Odjazd z przystanku przy ul. Bardowskiego o godz. 5.25, 6.40, 11.10 i 22.35;Odjazd z przystanku Nowa Wieś Zaczerska pętla o godz.: 5.55, 7.25, 11.55 i 23.16;
Zmiany na linii nr "20":
W dzień roboczy zlikwidowane zostają następujące kursy:Odjazd z przystanku przy ul. Bardowskiego o godz. 21.45;Odjazd z przystanku Rudna Mała pętla o godz.: 22.15;W dzień roboczy na wakacje zlikwidowane zostają następujące kursy:Odjazd z przystanku przy ul. Bardowskiego o godz. 21.45;Odjazd z przystanku Rudna Mała pętla o godz.: 22.15;W soboty zlikwidowane zostają następujące kursy:Odjazd z przystanku przy ul. Bardowskiego o godz. 5.30, 18.25, 19.50 i 21.25;Odjazd z przystanku Rudna Mała pętla o godz.: 5.55, 19.05, 20.30 i 21.55;W niedziele i święta zlikwidowane zostają następujące kursy:Odjazd z przystanku przy ul. Bardowskiego o godz. 6.30, 7.40, 18.25 i 19.50;Odjazd z przystanku Rudna Mała pętla o godz.: 7.05, 8.20, 19.05 i 20.30;
Zmiany na linii nr "27":
W soboty zlikwidowane zostają następujące kursy:Odjazd z przystanku przy ul. Bardowskiego o godz. 5.15;Odjazd z przystanku Głogów Os. Słoneczne pętla o godz.: 5.55;W niedziele i święta zlikwidowane zostają następujące kursy:Odjazd z przystanku przy ul. Bardowskiego o godz. 20.05;Odjazd z przystanku Głogów Os. Słoneczne pętla o godz.: 20.50;
Od 28.05.2010r. (piątek) do odwołania w związku z budową połączenia ulic Ofiar Katynia i Kotuli wraz z budową wiaduktu autobusy linii 32, 36, 100 będą kursować następującymi objazdami :- linia nr"32" do przystanku przy ul. Okulickiego Apteka bez zmian, następnie ul. Witosa, ul.Batalionów Chłopskich i dalej trasą bez zmian (z pominięciem ul.Krakowskiej, ul. Kotuli, ul. Wiktora)- linia nr "36"do przystanku przy ul. Krakowskiej osiedle bez zmian, następnie ul.Witosa, ul. Wiktora prosto do pętli przy ul. Błogosławionej Karoliny- linia nr "100" do przystanku przy ul. Krakowska "Nowy Świat" bez zmian następnie ul.Krakowska, ul. Wyzwolenia, ul. Ofiar Katynia do pętli przy ul.Mikołajczyka, dalej trasą bez zmian.
W zależności od przebiegu wykonywanych prac na poszczególnych odcinkach, trasy linii mogą ulec zmianie.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?