Na forach poświęconych inwestycjom w Rzeszowie pojawiły się informacje o tym, że na działce przy skrzyżowaniu al. Powstańców Warszawy i Kwiatkowskiego ma powstać inwestycja mieszkaniowa. Internauci określili ją mianem "miniapartamentów". Jednak nie pojawiły się jakiekolwiek domysły kto mógłby tam cokolwiek wybudować czy jaki jest status pozwoleń. Niestety, rzeszowski ratusz nie jest w stanie powiedzieć o tym zbyt wiele, ale kilku informacji udało nam się zaczerpnąć.
- Wpłynął wniosek o wydanie decyzji o warunkach zabudowy na dwie inwestycje na samym rogu Powstańców Warszawy i Kwiatkowskiego. Chodzi o hotel i akademik
- zdradza Artur Gernand z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.
Dodaje, że to bardzo "świeża" sprawa, bo pismo w ręce urzędników trafiło zaledwie kilka dni temu. Co więcej można powiedzieć na temat planowanej inwestycji?
- Hotel ma mieć 17 kondygnacji, akademik dziewięć. Procedura się dopiero rozpoczyna, wniosek wyszedł od lokalnego przedsiębiorcy - informuje Artur Gernand.
Niestety, na tę chwilę to wszystko co wiemy. W biurze prasowym UM Rzeszowa nie przekazano nam, kim jest przedsiębiorca, który złożył wniosek o wuzetkę.
Do tematu wrócimy.
Strefa Biznesu: Takie plany mają pracodawcy. Co czeka rynek pracy?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?