Kula BowlingClub

avatarKula BowlingClub

Rzeszów
Kręgielnia oraz Club

ZAKOŃCZENIE WAKACJI- MICZOS DRUMS

2014-08-25 23:25:14

Zapraszamy na najgorętszą i najbardziej roztańczoną imprezę na Zakończenie Lata! Gościem specjalnym będzie MICZOS DRUMS!

MICZOS DRUMS to nowy muzyczny projekt na klubowej mapie Polski.

Michał jest bębniarzem samoukiem i jak każdy perkusista zaczynał od domowego grania na naczyniach, wiadrach, meblach. Pierwszy afrykański instrument kupił w 2003 roku.
Michał rozpoczął profesjonalną grę LiveAct w klubach w 2008 roku. Specjalizuje się w grze na afrykańskim bębnie djembe, kubańskich congach, na darbuce, cajonie oraz bongosach i wszelkiego rodzaju przeszkadzajkach.

Bardzo zgrabnie i umiejętnie łączy przenikliwe dźwięki różnych bębnów z muzyką mixowaną przez dj'a co nadaje niesamowity styl, ciepło i niepowtarzalną dynamikę brzmienia,. Wszystko to sprawia, że na parkiecie panuje niesamowity i żywiołowy, spontaniczny show, a impreza zapada głęboko w sercach i pamięci klubowiczów.

Strona Artysty: http://miczosdrums.wix.com/miczosdrums
Fanpage FB: https://www.facebook.com/miczos.drums.9

Nie może Was zabraknąć! :) Zaczynamy o 21:00.

*Wstęp free
**Selekcja/wejście od 21 lat
***Możliwość rezerwacji loży – bezpłatnie pod numerem 17 717 90 60 wew. 20.

Jesteś na profilu Kula BowlingClub - stronie mieszkańca miasta Rzeszów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj