W internecie śmieją się z Warszawy, a to Rzeszów...

2012-05-16 11:01:19

Na fejsbuku internauci przesyłają sobie zestawienie dwóch fotografii - zdjęcie na dole to Mumbai (Bombaj) w Azji i "kakofonia" reklam, którymi oklejone są przydrożne budynki. Fotka na górze podpisana "Warszawa", a na zdjęciu skądinąd znane obrazy ;). Nawiasem mówiąc, internauci nawołują do wysyłania tej kompozycji wprost do prezydent Warszawy z geście protestu przeciwko tak hańbiącym widokom.


No cóż, choć raz Warszawa "obrywa" za nasze ;), co nie zmienia jednak faktu że reakcje internautów z całej Polski są zbieżne i czy to Warszawa, czy np. al. Rejtana w Rzeszowie są na zdjęciu, nie ma większego znaczenia dla poczucia estetyki.


Rejtana, która powoli staje się drugim centrum miasta, jest ohydna i obrzydliwa i wygląda jak jarmark z dalekiego wschodu, a nie ważna arteria miasta. Dotąd ta smutna prawda przewijała się po lokalnej sieci w postaci "pocztówki z Rzeszowa", teraz wyszła na światło dzienne i straszy połowę kraju.


Czy ktoś ma władzę i siłę do tego, żeby al. Rejtana uporządkować pod kątem reklamowym, czy nadal będzie tui Jarmark Europa?

Jesteś na profilu Katarzyna Mularz - stronie mieszkańca miasta Rzeszów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj