Dodaj zdjęcie profilowe

avatarredakcja

Rzeszów

Nagrodziliśmy MM-kowicza lutego. I jaki z tego wniosek?

2012-03-06 12:28:08

Wniosek z tego taki, że skoro nagradzamy, znaczy że Wy piszecie. Piszecie, robicie zdjęcia i filmy i dzielicie się nimi z nami na MM. W tym miesiącu było nam wyjątkowo trudno podjąć decyzję, bo zasypaliście nas stertą bardzo ciekawych materiałów.


Za wszystkie Wam bardzo dziękujemy! Staramy się je doceniać na wszelkie możliwe sposoby - publikując w Terazce, na N24, czy wreszcie - nagradzając. Niestety nagroda zwykle jest tylko jedna, a Waszych materiałów naprawdę sporo. Obrady jury bywają burzliwe ;).


Dziękujemy Wam wszystkim za wszystkie nadsyłane materiały, dzięki Wam portal zanotował w lutym świetne statystyki i był najchętniej odwiedzaną "małą" MM w Polsce! Dzięki Wam także udało nam się informować rzeszowian o sprawach i wydarzeniach, o których nie pisały inne media. Dzięki Wam istniejemy, funkcjonujemy i chce nam się pracować :).


A najfajniejsze uczucie każdego dnia rano, to nie poranna kawa, tylko otwarcie panelu admina i znalezienie w kim kolejnych tekstów przez Was napisanych. Bez ściemy :).

Jesteś na profilu redakcja - stronie mieszkańca miasta Rzeszów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj