Kto przewodniczącym samorządu studentów UR?

2011-11-21 16:04:08

W czwartek wybory na Przewodniczącego Samorządu Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Przyznam szczerze, że nie pamiętam, żebym kiedyś brał udział w takich wyborach (może raz...).


Zastanawiam się jak to jest teraz. W dobie facebooka i innych technologicznych możliwości komunikacji prezentacja kandydatów, ich programów oraz zachęcanie do czynnego udziału w wyborach powinno być łatwiejsze.


Rozumiem, że niektórzy nie chodzą na wybory np. do sejmu, bo nikogo z kandydatów na posłów nie znają, są zniechęceni kłótniami polityków itd. Inaczej jest ze społecznością akademicką. Tutaj może być i tak, że znamy osobiście kandydata, może imprezowaliśmy z nim w jednym pokoju, słyszeliśmy o nim jakieś plotki itp. Dlaczegóż by więc nie zagłosować.


Jak ktoś z czytających ma pojęcie jak obecnie wyglądają wybory na UR i jaka bywa frekwencja - proszę o komentarze :)

Jesteś na profilu Wojciech Sikora - stronie mieszkańca miasta Rzeszów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj