m.mroz

avatarm.mroz

Rzeszów

Jarmark Samochodowy Auto Centrum

2013-07-09 07:02:18

Planujesz zakup samochodu, ale nie masz czasu jeździć po zakorkowanym mieście?
To bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu i dlatego już dziś bardzo gorąco zachęcamy do odwiedzania naszego Jarmarku Samochodowego!
Po co tracić czas, skoro wszystko możesz znaleźć w jednym miejscu – Citroeny, Hyundai’e, Peugeoty, Jaguary, Land Rovery – nasz parking po prostu pęka w szwach od ilość samochodów!!!
Specjalnie dla Państwa w dniach 08-14 lipca, nasze salony samochodowe Citroen, Hyundai i Peugeot, przez cały tydzień będą czynne aż do godziny 21-wszej!
Przyjdź i wygraj samochód na weekend !!!
ZAPRASZAMY. Rzeszów – Kraczkowa 1440
Więcej informacji na www.acrzeszow.pl lub pod nr telefonu 17 875 00 00

OSTRZEŻENIE: Przed odwiedzeniem naszego Jarmarku skonsultuj się ze swoim lekarzem lub farmaceutą, gdyż połączenie temperatury panującej na zewnątrz ze specjalnymi, gorącymi cenami samochodów może grozić poparzeniem! : )

Jesteś na profilu m.mroz - stronie mieszkańca miasta Rzeszów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj