Dodaj zdjęcie profilowe

avataraniaa_07

Rzeszów

Innowacyjna wyszukiwarka mieszkań dla rzeszowian!

2013-11-12 17:24:26

W odpowiedzi na potrzeby rzeszowskich mieszkańców powstał nowy projekt zajawki.pl, który ma na celu polepszyć funkcjonowanie runku nieruchomości w Rzeszowie.

Serwis ten pokazuje sposób wynajmowania i sprzedaży mieszkań w nowej perspektywie. Priorytetem jest ułatwianie dostępu do wszystkich ogłoszeń oraz wyróżnianie najlepszych ofert. Dlatego serwis przygotował dla użytkowników szereg udogodnień m. in. baza zajawek na stronie jest zawsze aktualna, ponieważ eksperci codziennie prowadzą weryfikację ofert. Regularne filtrowanie i sortowanie wyników zmniejsza prawdopodobieństwo napotkania zduplikowanych ofert w tym serwisie.

Jednak to nie koniec udogodnień jakie zaoferuje nam portal zajawki.pl, a mianowicie przeprowadzanie castingów i tworzenie społeczności współlokatorów, oraz poszczególnych ekip na mieszkanie. Powyższe funkcje zapewnią użytkownikom możliwość lepszego poznania potencjalnych współmieszkańców.

Zapraszamy do głównej strony serwisu: http://zajawki.pl/

Jesteś na profilu aniaa_07 - stronie mieszkańca miasta Rzeszów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj