Ale fajnie, idziemy robić zdjęcia :)

2012-06-01 12:39:07

Od ostatniego MM-kowego pleneru fotograficznego sporo wody już upłynęło, czas więc był najwyższy zorganizować jakieś miłe spotkanie. Wprawdzie, przed chwilą w wymianie SMS-owej z Januszem, który jest pomysłodawcą imprezy - wymieniliśmy zaniepokojone uwagi nt. pogody, ale chyba właśnie się przejaśnia :).


Sobota z Aparatem to mój ulubiony rodzaj plenerów fotograficznych. Niezwiązany formą, regulaminami i zasadami jak Foto Day, jest po prostu samą przyjemnością (dla organizatorów). Sobotni plener ma charakter towarzyski, nie będzie przewodnika, szczególnego planu i ram czasowych. Nie planujemy również sprzątać, przycinać trawy ani myć okien w miejscach, które będziemy fotografować ;).


Pomna różnych doświadczeń z poprzednich plenerów fotograficznych i przepraw z fotografami, którzy mieli inną wizję pleneru niż ja, wolę napisać to trzy razy i dla pewności podkreślić. 


Jeśli mimo tych "niedogodności", macie ochotę porobić fajne zdjęcia to do zobaczenia w okolicach godz. 10.40 w Boguchwale :)


Jesteś na profilu Katarzyna Mularz - stronie mieszkańca miasta Rzeszów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj