Dodaj zdjęcie profilowe

avataraniaa_07

Rzeszów

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI pobiła rekord!

2013-10-29 10:30:43

W Rzeszowie 26 października 2013 r. odbył się Ogólnopolski Event AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Celem wydarzenia było zebranie łącznie 5100 sukcesów w 24 miastach. Od rzeszowskich przechodniów trzeba było uzyskać 200 sukcesów. Działania terenowe rozpoczęły się od godziny 10:00 pod Pomnikiem Walk Rewolucyjnych, gdzie zebrali się wolontariusze i ich przyjaciele.


Każdy został przydzielony do 3 głównych grup, które rozdzieliły się w wyznaczone punkty w mieście. Gdy wybiła godzina 10:20 zespoły ruszyły zbierać sukcesy wśród zabieganych przechodniów. Zadaniem ekip było informowanie o akcji, w której biorą udział rzeszowianie oraz podawanie wizytówek z krótką informacją o misji AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Natomiast przechodnie zapisywali na kartkach z numerem swoje sukcesy.
Pod Pomnikiem i w jego okręgu pierwsza ekipa podejmowała wyzwanie pobicia rekordu zaczepiając każdego, kto nawet był „w ruchu” m.in. grupę rowerzystów oraz kierowców.

Druga ekipa działała na ul. Rejtana przychodząc w odwiedziny na szkolenie przygotowujące dla wolontariuszy ze Szlachetnej Paczki. Tam trenerka szkolenia przekazała sukces od Rafała Wilka, byłego polskiego żużlowca. Nie obyło się również bez wypadu na studencki wykład w Uniwersytecie Rzeszowskim.

Trzecia ekipa, jak mrówki rozproszyła się w okolice okrągłej kładki na ul. Piłsudskiego zaczepiając tych najmłodszych jak i starszych, którzy chętnie dzielili się swoimi sukcesami. Czasu nie było tak dużo, ponieważ już o godzinie 11:00 wszystkie zespoły musiały przybyć pod Pomnik na Finał w celu podliczenia zebranych sukcesów na liczniku. Do godziny 11:15 pod okiem wolontariuszy trwało oficjalne odliczanie kartek z sukcesami. Wynik końcowy? Oczywiście cel osiągnięty! Dla niezawodnej ekipy AKADEMII PRZYSZŁOŚCI zebranie 200 sukcesów to nie problem. A idealnym potwierdzeniem tego jest zgromadzenie dodatkowych 40 sukcesów więcej.

Zdjęcia z Eventu można zobaczyć na fanpage’u AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w Rzeszowie: https://www.facebook.com/AkademiaPrzyszlosciRzeszow

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych, żeby zgłaszać się do AKADEMII PRZYSZŁOŚCI na wolontariuszy, by wspólnie spełniać misję i pomagać dzieciom wygrywać tak, by dzisiaj poradziły sobie w szkole, a jutro w życiu.

Więcej na: www.zostantutorem.pl

Jesteś na profilu aniaa_07 - stronie mieszkańca miasta Rzeszów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj