Wybierz region

Wybierz miasto

  ENOtarnowskie, Górskie podróże z dziećmi

  Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie
  Rzeszów, ul. Stefana Okrzei/7, +48 17 853 52 57

  18:30 - 21:30 Środa, 20 września

  • Wstęp wolny

  Luka-tour oraz Wojewódzki Dom Kultury mają przyjemność zaprosić na cykliczne slajdowiska podróżnicze – „Rzeszowskie Spotkania z Podróżami”.

  „ENOTARNOWSKIE - WINIARSTWO NA POGORZU

  GORSKIE PODROŻE Z DZIEĆMI – PRZEZ BAŁKANY I RUMUNIĘ,
  Jacek Wnuk

  „ENOTARNOWSKIE – WINIARSTWO NA POGORZU”
  We współpracy z Tarnowską Organizacją Turystyczną zabierzemy Państwa w podróż po atrakcjach przyrodniczych regionu tarnowskiego. Najciekawszym punktem spotkania będzie prezentacja winnic związanych z regionem.
  Zadanie realizowane w ramach projektu pn. "Opracowanie strategii turystyki winiarskiej jako nowej marki turystycznej Pogórza" współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki
  „Z DZIEĆMI W GORY – PRZEZ BAŁKANY I RUMUNIĘ”
  Góry Kaukazu, skaliste wybrzeże Krymu, bagna Białorusi, zapomniane zakątki rumuńskich i ukraińskich Karpat czy pustynie i góry Maroka, to miejsca niezbyt popularne turystycznie, które odwiedzali rodzice Ani i Miłosza. Wspólna pasja podróżnicza, pozwalała spędzać każdą wolną chwile gdzieś wyżej, dalej, bardziej egzotycznie. Bliską egzotykę znaleźli w Karpatach na Ukrainie i w Rumunii czego efektem jest portal karpacki karpatywschodnie.pl i album fotograficzny Karpaty Wschodnie. Kiedy urodziła się Ania a później Miłosz było rzeczą oczywistą, że przez jakiś czas będziemy musieli dać sobie spokój z wyjazdami. "Podróżować z dziećmi się nie da, a już na pewno tak jak wy" – usłyszałem od znajomych wspomina Jacek, po czym spakowali busa i wyruszyli na wyprawę do legendarnej krainy Drakuli – Transylwanii, Miłosz wtedy miał 8 miesięcy a Ania 2,5 roku. Od tamtej pory przemierzyli kilkukrotnie Bałkany i Rumunię w poszukiwaniu miejsc bez setek turystów, przygody i wspaniałych gór!
  Jacek Wnuk
  Fotograf – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi wydziału operatorskiego kierunku Fotografia. Ukończył również Geografię na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Autor czarno-białego albumu fotograficznego Karpaty Wschodnie wydanego w 2014 r. przez wydawnictwo Ruthenus.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiosenny ogólnopolski test znajomości znaków drogowych. Kierowco - musisz zdobyć 100%! QUIZ