Wybierz region

Wybierz miasto

  Alternatywy 4 - Przegląd Podkarpackich Zespołów Alternatywnych

  Muzykoholicy, Underground

  Underground Pub
  Rzeszów, ul. Jana Matejki/10, +48 17 801 50 17

  19:00 - 23:00 Czwartek, 28 lutego

  • Wstęp wolny

  28 lutego, Underground Pub wraz z portalem Muzykoholicy i Estrada Rzeszowska zapraszają na Przegląd Podkarpackich Zespołów - Alternatywy 4.
  W finale Przeglądu zagrają cztery zespoły, które zostaną wybrane przez jury i Was - poprzez głosowanie Internetowe. Zwycięzcy przeglądu zostaną wybrani podczas koncertu finałowego, według tej samej zasady. Dodatkowo przyznana zostanie nagroda publiczności.
  W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły działające na terenie Podkarpacia od maksymalnie pięciu lat (wiek i doświadczenie muzyków nie ma znaczenia)
  Na zgłoszenia zespołów czekamy do 20.01.2019 (aby wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz „demo” należy skorzystać z formularza na stronie muzykoholicy.com)
  więcej szczegółów w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2263684500543740/
  lub stronie www.muzykoholicy.com

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jolka, Jolka pamiętasz... klasyczne polskie piosenki z lat 80. i 90.? QUIZ